مدلهای کاغذ دیواری لاکچری برای پذیرایی – ایرنا

بعد از انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری سلطنتی برای پذیرایی نوبت به نصب آن می رسد. اگر میخواهید فقط برای دیوار شاخص خود از کاغذ دیواری استفاده کنید، بهتر است از یک کاغذ دیواری با تناژ گرم و طرح­های درشت و رنگ طلایی در خلق فضاهای سلطنتی استفاده کنید. به عنوان مثال در دکوراسیون کلاسیک، طرح و رنگ مبل سلطنتی، در انتخاب کاغذ دیواری سلطنتی بسیار پراهمیت است. استفاده از کاغذ دیواری ساده یا گلدار که در آن از رنگ های جذاب و آرامش بخش استفاده شده است باعث می شود تا فضای اتاق خواب بسیار مناسب استراحت باشد. به علاوه طرحهای متنوع آنها همه سلایق را راضی خواهد کرد و دوده یا گرد و غبار را جذب نمیکنند. امروزه طراحی ها وایده های متنوع بسیاری ارائه می شود که کاربرد ابزارها و المان های مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد. کاغذ دیواریهای آلمانی شرکت بلو بیشتر به دلیل طرحهای متنوع و آلبومهای گسترده معروف هستند و تعویض آنها کار آسان است. تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری نان وون در دست تعداد محدودی از شرکت های آمریکایی و اروپایی است و به همین علت معمولا اورجینال و اصلی است و مدل هایی که با همین جنس در کشور های دیگر تولید میشوند تحت نظر برند های اصلی می باشند.

همچون شرکت روما محصولات این شرکت نیز در رولهای 5 متر مربعی عرضه میشود و در مقایسه با دیگر محصولات خارجی دارای قیمت بسیار پایینتری است. با این حساب هزینه نصب هر رول با عرض ۵۳ سانتی متر و طول ۱۰ متر، ۱۰هزار ریال و هر رول با عرض ۷۰ سانتی متر و طول ۱۰ متر، ۱۴۰۰۰۰ ریال است. کاغذ دیواری را روی میز گذاشته و قواره اول را ۱۰ سانتی متر بلندتر از ارتفاع دیوار برش بدهید. با استفاده از کاغذ دیواری با خطهای عمودی می توان ارتفاع محیط را بلند تر جلوه داد. از آنجایی که در یک دکوراسیون سلطنتی و لوکس المان­های دکوری لوکس زیادی وجود دارد، کاغذ دیواری­هایی که دارای طرح­های شلوغ هستند باعث ایجاد حس هرج ومرج در محیط می شوند. یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب کاغذ دیواری سلطنتی برای پذیرایی استفاده از نورپردازی مناسب است. به شکل کلی در ایران کاغذ دیواریها را از روی جنس کاغذی که دارند شناسایی میکنند. بعضی از مدلهای کاغذ دیواری طراحی مدرنی دارند و به خانههای امروزی میآیند. دلایل زیادی وجود دارند که شما را ترغیب میکنند تا پین ورک را در اولویت انتخابهای خود قرار دهید. اما «درجه» با پیشنهادهای جذابش اینجاست تا به شما ایده بدهد.

اما اگر مبلمان سادهای دارید و یا وسایل زیادی در دکوراسیون ندارید، بهتر است که از کاغذ دیواری­ پذیرایی با طرح­های بیشتر استفاده کنید. برای دکوراسیون پذیرایی که نور کمی دارد و یا پنجره ندارد، باید حتما از رنگ­های کاغذ دیواری روشن استفاده کنید. شما باید در انتخاب طرح کاغذ دیواری پذیرایی به روشن و تیره شدن دکوراسیون و همچنین کوچک و یا بزرگ شدن فضا توجه کنید. رونیا خدمات نصب را توسط مجرب ترین نصابان به شما ارائه میکند. به ویژه اگر منزل شما کوچک است این انتخاب بسیار کیس مناسبی است. در خیلی از آپارتمانهای امروزی مرزی بین اتاق نشیمن و پذیرایی وجود ندارد، پس لازم است هم حس راحتی را به شما بدهد، هم شیک و خوشگل بهنظر برسد. پس دستبهکار شوید و به پیشنهادهای ما فکر کنید. ممکن است فکر کنید کاغذ دیواری روی مد نیست و با دکوراسیون مدرن این سالها جور درنمیآید. نیز میتواند از گزینه های مد نظر شما برای انتخاب کاغذ دیواری باشد. این اتاق همانجایی است که سبک دکوراسیون و سلیقه شما را بهنمایش میگذارد. دیوار شاخص به دیواری گفته می شود که قرار است نقطه کانونی دکوراسیون شما باشد.

با خطکش نجاری خطی از بالا تا پایین دیوار ترسیم کنید که از آن نقطه عبور کند. میدانیم که اسم این متریال به ما میگوید باید آن را روی دیوار اجرا کنید. نوع دیگر از دیوارپوش وجود داشته که البته بسیار کمیاب نیز میباشد و از الیاف طبیعی درست شده است؛ در ساخت کاغذ دیواری الیاف طبیعی از نوعی چوب فنلاندی استفاده میشود، تمام ویژگی هایی که در سایر دیوارپوش ها وجود دارد در این نوع کاغذ دیواری نیز به کار رفته از جمله قابلیت شستشو، ضد حساسیت و سازگار با طبیعت از ویژگی های این محصول با الیاف طبیعی میباشد؛ اگر سطح کاغذ دیواری الیاف طبیعی را مشاهده کنید متوجه چوب و برگ های بسیار کوچک طبیعی بر روی آن خواهید شد که زیبایی آن را دو چندان کرده اند. اکثر کاغذ دیواریهایی که در حال حاضر در بازار وجود دارد جزو همین دسته هستند. عدم رشد قارچ و کپک بر روی دیوار از دیگرویژگی های کاغذ دیواری ضد زلزله می باشد. اگر قسمت های زیادی از دیوار را بتونه کاری کرده اید بهتر است یک دست رنگ روغن در حد آستر روی آنها بکشید تا روی لکه های بتونه کاری شده را بپوشاند. این دیوار از نظر رنگ و طرح با سایر دیوارها تفاوت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید