قیمت کاغذ دیواری

تولیدکنندگان و کسانی که کارشان فروش کاغذ دیواری است معمولا با سوالات زیادی از سوی خریداران مواجه میشوند که عمده ی این سوالات در مورد قیمت کاغذ دیواری است. باید کاغذ دیواری که از ضخامت مناسبی برخوردار است انتخاب کنید تا زیر کار مشخص نشود. زیر سازی عامل بسیار موثر و تاثیرگزاری بر هزینه نصب کاغذ دیواری است. معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداری و نصب کاغذ دیواری اتاق کودک این نوع پیشنهاد می شود. کاغذ دیواری را میتوانید برای تمام قسمتهای خانه اجرا کنید، اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق مهمان، راهرو خانه و راهپله که البته کاغذ دیواری هر قسمت دارای ویژگیهای مخصوص به خود است. برای اجرای کاغذ دیواری روی رنگ روغن باید لیزی رنگ روغن به وسیله سمباده نرم گرفته شود. سطح کاغذ دیواری را به صورت یکدست روغن الیف بزنید. یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام انتخاب طرح کاغذ دیواری باید به آن توجه نمایید هماهنگی کاغذ دیواری با کفپوش است. نصاب حرفه ای می تواند با کمترین میزان ضایعات کار نصب را انجام دهد.

با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های افقی، می توانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست، نشان داده و در عین حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دهید. الیاف نانو باعث میشوند مقاومت کاغذ در برابر اشعه آفتاب و شستشو بالا رود. بافت منحصر به فرد و مخملی این کاغذ دیواری باعث میشود؛ فضای خانه شما گرمتر و صمیمانهتر به نظر برسد. معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداره از این نوع کاغذ دیواری قابل شستشو با رنگ های ملایم استفاده می شود. قبل از اجرا با نصاب کاغذ دیواری هوم سرویز مشورت کنید. نکات زیر می تواند راهکارهای مفیدی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه شما باشد. برای خرید کاغذدیواری تمام دیوارها را اندازه بگیرید و عرض را در ارتفاع ضرب کنید. امروزه دیگر کاغذ دیواری های مورد استفاده در خانه ها صرفا به کاغذ دیواری طرح گلدار محدود نمی شود. استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار روحیه خاصی می طلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها باید با دقت بیشتری انجام شود. لازم است بدانید که دنیای جدیدی از طرح های کاغذ دیواری با ظاهر و جنس متفاوت وارد متریال دکوراسیون داخلی شده است که حتما رضایت شما را جلب می کند.

این نوع جزو کاغذ دیواری ساده و شیک محسوب می شوند. اگر کفپوش پذیرایی شما ساده است، بهتر است از طرح های گلدار و شلوغ استفاده کنید و اگر پذیرایی شما طرح دار و شلوغ است انتخاب کردن طرحهای ساده، مناسب ترین ایده ی ممکن است. معمولا این نوع بسیار مناسب نصب کاغذ دیواری پذیرایی است. قبل از اینکه الگویی را انتخاب کنید، تصمیم بگیرید که در کجا قصد دارید، نصب کاغذ دیواری را انجام دهید، هر چهار دیوار؟ رنگ، طرح، سبک و حتی بافت کاغذ دیواری ها با هم تفاوت دارد برای انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب یا جدیدترین کاغذ دیواری پذیرایی سلیقه خیلی مهم است ولی گاهی به دلیل تنوع در قیمت های خرید کاغذی دیواری، تصمیم گیری مشکل می شود. اگر تصمیم گرفتید برای اتاق خواب خود هم کاغذ دیواری تهیه کنید این کاغذ دیواری، هم می تواند از طرح کاغذ دیواری هایی که در قسمت پذیرایی خانه قراردادید باشد و هم می تواند یک کاغذ دیواری متفاوت باشد. باید این نکات را هم بدانید که کاغذ دیواری با طرح های عمودی و راه راه باعث میشود دیوار بلند تر وسقف مرتفع تر به چشم بیایند.

رنگ اصلی و ذاتی پی وی سی، سفید رنگ و یا درختچهایی است و همین رنگ باعث میشود؛ چاپ طرح بر روی آن نتایج مطلوبی را نیز در پی داشته باشد. این دیوار پوش به دلیل داشتن متریال پی وی سی دارای عمر بالایی است و میتوان از آن برای تمام فضاهای خانه نیز استفاده کرد . میتوان آن را به سه گروه ارزان قیمت, متوسط و لوکس تقسیم بندی کرد. گونه ای دیگر از تقسیم بندی طرح کاغذ دیواری وجود دارد که با توجه به تم موجود در پیش زمینه معرفی می گردد و به سلایق مختلف انسان ها مرتبط است. قیمت مناسب ، تمیز کردن، نصب و برداشتن ساده ای دارد. اگر شخصیت تنوع طلبی دارید از خرید کاغذدیواری های شلوغ اجتناب کنید و طرح های ساده تری را خریداری کنید. با انواع رنگ ها و طرح های موجود، کاغذ دیواری ها میتوانند به فضای شما بعد و ویژگی بدهند و اغلب حتی نصب برخی از آن ها آنقدر ساده است که خودتان هم می توانید در روزهای تعطیل آخر هفته از پس آن بربیایید.

دیدگاهتان را بنویسید