قیمت کاغذ دیواری

طرح کاغذ دیواریها بجز کاغذ دیواریهای پوستری، تکرار شونده است؛ بنابراین بهتر است دیواری انتخاب شود که فضای کافی برای تکرار چند بار طرح کاغذ دیواری را داشته باشد. در اواسط قرن هجده بریتانیا به اولین تولیدکننده و صادر کننده کاغذ دیواری در اروپا تبدیل شده بود. در اوائل قرن نوزدهم با توسعه چاپ توسط نیروی بخار، تولیدکنندگان کاغذ دیواری در انگلستان موفق به تولید انبوه آن شدند که این امر به کاهش قیمت و در نتیجه قابل خرید شدن آن توسط طبقه متوسط انجامید. کاغذ دیواری های فلزی همانطور که از اسمش مشخص است به کاغذ دیواری اشاره دارد که دارای رنگ های متالیک یا رنگ های مربوط به فلزات است . همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم طرح های 3D اکنون جدید ترین طرح کاغذ دیواری در بازار هستند. این کاغذ دیواری به دلیل الیاف طبیعی که در داخل آن استفاده شده برای استفاده در اتاق کودکان و حتی بیماران تنفسی مناسب است و هیچگونه مسالهای سلامت آنها را تهدید نمیکند.

این نوع کاغذدیواری از مخلوطی از الیاف نساجی و الیاف فیبر سلولزی بلند تولید میشود. جنس این کاغذ دیواری از الیاف شیشه ای بهم بافته می باشد. با ظهور مجدد این گزینه فوق العاده و همه کاره میتوانید نمای خانه را با هزینه کم در زمان کوتاه تغییر و بازسازی کنید همچنین بهتر است بدانید کاغذ دیواری مانند پوششی است که میتواند قسمتی و یا کل یکی از دیوار را با آنها بپوشاند . عموماً این کاغذ سبکتر است و برای استفاده در فضاهایی که رطوبت کمتری دارند مانند نشیمن مناسب است. بعد از آنکه محلول بدست آمده چسب دیوار را در خود حل کرد، لبههای کاغذ دیواری به راحتی با کمک کاردک یا چاقو کنده میشود. طرح های با نقوش شکسته یا نقوش تیز وهندسی، انرژی، هیجان و پویایی فضا را بیشتر میکند. قبل از خرید کاغذ دیواری، ابتدا دیوار مورد نظر را مشخص کنید. یکی از خصوصیاتی که باعث شده این کاغذ دیواری از سایر کاغذ دیواری ها متمایز شود این است که بعد از نصب هیچ درز و شیاری بین آن دیده نمی شود و نتیجه کار سطحی صاف و یکدست خواهد بود. استفاده از کاغذ دیواری بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک بسیار رایج شد، زیرا این امر موجب قطع روابط سایر کشورها با انگلستان و در نتیجه جلوگیری از صدور فرشینه به آن کشور شد.

اگر جز افرادی هستید که تمایل به بکارگیری طرح های خاص در طراحی دکوراسیون داخلی دارید ، کاغذ دیواری طرح آجر گزینه بسیار مناسبی است . اگر به دنبال بزرگتر نشان دادن خانه هستید باید بگویم که رنگ ها برای شما گزینه مناسب تری از کاغذ دیواری ها هستند زیرا علاوه بر نکته ای که در مورد بازتاب نور در مورد رنگ ها و کاغذ دیواری ها گفتیم، کاغذهای دیواری به خاطر طرح هایی که روی خودشان دارند حتی اگر این طرح ها خیلی کوچک هم باشد باعث میشود فضای خانه کوچک تر دیده شود. مهم ترین نکته ای که در استفاده از این دیوارپوش باید مد نظر قرار گیرد این است که در خانه ای که دکوراسیون آن به سبک کلاسیک است نباید از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده شود. با این حال اگر قصدتان این است که به فضای اتاق خود جلوه فوق العاده ای ببخشید باید به چند نکته در مورد طرح کاغذ دیواری توجه کنید. بهتر است بدانید کاغذ دیواری ابر و باد جزو طرح های محو و جذاب هستند که در بسیاری از فضا ها میتوان به صورت دقیق از آن استفاده کرد .

این نمونه از نمونهٔ سادهٔ آن بسیار در برابر چربی و رطوبت مقاوم تر است و حتی برای استفاده در آشپزخانه ها نیز مناسب است. آنها در برابر تابش آفتاب و گرما مقاومت بسیار بالایی دارند . کاغذ دیواری نانوون کیفیت بسیار بالایی دارد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و صاحب خانه ها قرار گرفته است. خریداران کاغذ دیواری می توانند با مراجعه به این خیابان طرح و مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایند و از مشاورین و نصابان برای تغییر دکوراسیون و نصب کاغذ دیواری کمک بگیرند. این نمونه از از کاغذها در دستهٔ کاغذهای با قابلیت شستشو و ضد لک طبقهبندی می شوندو برای اکثر فضاها قابل استفاده میباشند. این نوع جزو کاغذ دیواری ساده و شیک محسوب می شوند. معمولا این نوع بسیار مناسب نصب کاغذ دیواری پذیرایی است. کشورهای بسیاری در زمینه ساخت صنایع مربوط به کاغذ دیواری، مبادرت به تولید و عرضه دستگاه های مختلف با مارک های متفاوتی نموده اند. با توجه به تمام این مزیت ها مطمعنا قیمت کاغذ دیواری نانو نیز نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود. در دوران رونسانس، کاغذ دیواری در میان اشراف اروپا محبوبیت یافت. این کاغذ دیواری مانند سایر کاغذ دیواری ها قابلیت رنگ آمیزی دارد و حتی می توان یک کاغذ دیواری دیگر به دلخواه بر روی آن چسباند.

دیدگاهتان را بنویسید