قیمت کاغذ دیواری

امکان تغییر بیشتر در دکوراسیون داخلی : استفاده از کاغذ دیواری باعث شده که به جای طرح های ساده و محدود طیف وسیعی از بافت ها وطرح ها را انتخاب کنید. کاغذ دیواری یکی از ابزارهای تغییر دکوراسیون داخلی است. کاغذ دیواری هایی که روی آن ها لایه ای از وینیل وجود دارد. گاهی کاغذ دیواری و یا همان پوستر دیواری تلفیقی از متن و گرافیک و هنر دست طراحان زبده است که استفاده از آن در فضا، زیبایی محیط را دو چندان میکند. فروشگاه اینترنتی منزل در کنار فروش کاغذ دیواری به صورت تخصصی در زمینه فروش پوستر دیواری، کاغذ دیواری سه بعدی، پرده و پرده پانچ، تابلو، دیوارپوش، موکت، کاشی بین کابینتی و … سعی کنید بین رنگ و طرح کاغذ دیواری با پارکت و مبلمان هماهنگی لازم را داشته باشید. یکی از راه هایی که می توانید با استفاده از آن رنگ کاغذ دیواری منزل خود را انتخاب کنید، ایجاد هارمونی بین رنگ مبلمان و کاغذ دیواری است. به گونه ای که مبلمان و سایر وسایل منزل کمتر به چشم می خورند. رنگ به کار رفته در آن باید با رنگ سایر وسایلتان هماهنگ باشد.

سپس به آرامی آن را صاف کرده و بر روی دیوار بچسبانید. یک کاغذ دیواری خوب و باکیفیت به آسانی بر روی دیوار قرار گرفته و نصب میشود. این ویژگی در کاغذ دیواریهای با کیفیت وجود دارد و از آنجا که جنس مواد به کار رفته شده در آنها خوب است؛ بوی بد و آلرژی زا تولید نمیکنند. دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می دهد کاغذ دیواری بهتر از رنگ می باشد. کاغذ دیواری به رنگ روشن از جمله نباتی، آبی نوزادی یا صورتی فضا را دلباز نشان میدهد. طرح های زیگزاگ و قطری فضا را زنده و پویا و پرانرژی می سازند. کاغذدیواری ساده بسته به کاربری فضا دارای کاربرد فراوان است. اگر خودتان قصد نصب کاغذ دیواری جدیدی در اتاق خود دارید باید آن را تا جای ممکن ساده انتخاب کنید مخصوصا اگر دفعه اول تان است. یکی از مزایای بزرگ این آلبوم، کاغذ دیواری های ساده در رنگ های روشن با تنوع بالا ست. دوام این نوع کاغذ دیواریها بسیار بالا است و شما میتوانید چندین سال از آن استفاده کنید. این نوع کاغذدیواری از مخلوطی از الیاف نساجی و الیاف فیبر سلولزی بلند تولید میشود.

بعد از نصب کاغذ دیواری مناسب، درزهای آن مشخص نبوده و زیر آن حباب به وجود نمیآید. در تهیه کاغذ دیواری کودک و نوجوان باید نکاتی از جمله جنس کاغذ دیواری، ضدحساسیت بودن آن، و همینطور ضدآب و ضدخش بودن آن را در نظر گرفت. انتخاب کاغذ، برای اتاق نوجوان پسر با اتاق خواب دخترانه بسیار متفاوت است و باید طرح و رنگ آن متناسب با سن و جنسیت فرزندان انتخاب شود. به طور مثال برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک باید از رنگهای شاد استفاده کرد. نداشتن ریخت و پاش : در رنگ کردن باید تمام وسایل خانه را جمع کرد و تا مدت ها تمیز کاری کرد و بوی بد رنگ را تحمل کرد. ولی برای نصب کاغذ دیواری فقط کافی است فرش ها را تا کنید و بعد از اتمام کار کف را طی بکشید. کاغذ دیواری ها در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شوند، از این رو کاربردشان گسترده می باشد.

هنر دکوراسیون داخلی در پی نیاز روانی انسان ها به ایجاد تنوعات مکرر در فضای اطراف خود و ایجاد یک تناسب اصولی جهت پاسخ گویی به این نیاز درونی به وجود آمد و پس از مدتها و با توجه ویژه به دیوارهای ساختمانی، زمینه رقابت طراحان و صنایع مربوط به ساخت و تولید وسایل داخلی مربوط به دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری را فراهم نمود. یعنی پشت کاغذ دیواریها نان وون میباشد که چسب پذیری مناسب داشته باشند و روی آنها از پی وی سی استفاده میشود. برخی از آنها از نوع پی وی سی با روکش وینل هستند. که نوع دوم شان مقاومت بیشتری در برابر آب دارند و به راحتی قابل کنده شدن هستند. پس از خشک شدن کامل گچ، با فرض اینکه نم دیوار را از بین برده و دیوار نیز کاملا خشک شده است ادامه میدهیم، قسمتهایی را که به تازگی گچ کردهاید را باید روغن الیف بزنید، اگر کل دیوار اصلا رنگ نشده است و به طور کامل گچ است، باید کل دیوار را روغن الیف بزنید. این نوع از محصولات علاوه بر اینکه ویژگی های کاغذهای دیواری PVC را با خود به همراه دارند، ویژگی های مثبت دیگری را نیز در خود جای داده است.

دیدگاهتان را بنویسید