قیمت کاغذ دیواری

با توجه به دکوراسیون منزل خود میتوانید از آنها به خصوص در جاهای کمنور و دلگیر یا برای پوشاندن دیوارهای آسیبدیده استفاده کنید و حال و هوای آن جا را کاملا تغییر دهید. برای مثال هر 2 الی 3 سال یکبار شما باید دیوارهای خود را از نو رنگ کنید، در حالی که وقتی برای کاغذ دیواری دیجیتال سرمایهگذاری میکنیم 4 تا 5 برابر بیشتر از نقاشی تازه و شفاف میماند. از طرف دیگر ثبات رنگ کاغذهای دیواری باعث میشود که نگرانی شما از کمرنگ شدن یا بیرنگ شدن آنها در اثر شست وشو از بین برود. از آن جایی که ممکن است گرد و خاک روی کاغذ دیواری را بپوشاند؛ شما با آسانی میتوانید کاغذ دیواری را تمیز کنید. روی دیوار میتواند در زمان نصب و حتی پس از آن برای شما مشکلات دیگری را به وجود آورد که نتیجه مطلوبی نخواهد بود. چرا که یک کاغذ دیواری با جنس نامناسب یا سایز و رنگ ناموزون میتواند اتاق را از زیبایی بیندازد. پس از خشک شدن کامل گچ، با فرض اینکه نم دیوار را از بین برده و دیوار نیز کاملا خشک شده است ادامه میدهیم، قسمتهایی را که به تازگی گچ کردهاید را باید روغن الیف بزنید، اگر کل دیوار اصلا رنگ نشده است و به طور کامل گچ است، باید کل دیوار را روغن الیف بزنید.

تمامی قسمتها را مانند مرحله قبل انجام دهید تا دیوار کاملا از کاغذ دیواری پوشیده شود. بعضی از آنها مانند تابلوی نقاشی یا منظرهای کاملا طبیعی هستند. از نظر طراحی ظاهری، در انواع براق، ساده یا طرحدار قابل تهیه هستند. برای مثال کاغذدیواری گلدار با طرحهای ساده یا کاغذدیواری طرح دار راه راه یا چارخانه جزو کاغذدیواریهای کلاسیک هستند و کاغذدیواری اسپرت با نقش و نگارهای رنگارنگ و جدید جزو دسته مدرن قرار میگیرد. دارد. از مدل ساده گرفته تا طرحدار، گرافیکی و جدیدا پوستر دیواری که نهایت زیبایی را به همراه دارد. این مدل برجسته نیست؛ اما برجسته به نظر میرسد و طرحهای بسیار متنوعی دارد. کاغذ دیواری PVC: این مدل معمولا ابعاد کوچکی دارد و برای کاغذدیواری اتاق نوزاد مناسب است. استفاده از کاغذدیواری سه بعدی برای افرادی که دکوراسیون داخلی آنها مدرن است، تنها برای دو دیوار توصیه میشود. یادتان باشد کاغذ دیواری طلایی و نقره ای حالت کلاسیک دارند و کاغذدیواری بنفش یا سبز بیشتر مدرن هستند. در مقابل طرحهای کوچک، به فضا حس بزرگی و وسعت میدهد و کاربرد آن در اتاق های کوچک بیشتر است. همچنین کاغذ دیواری با طرح های عمودی مانند راه راه های عمودی ارتفاع سقف را بیشتر نشان می دهد.

كاغذديواري ها در عرض ها و طول هاي گوناگون از سوي كارخانجات جهت كاربري هاي گوناگون توليد و عرضه مي گردد برخي از عرض هاي متداول 53 ، 70 ، 100 سانتی متر در طول 10 یا 15 متر می باشند. فانتزی: نوع فانتزی با توجه به طرحی که دارد برای اتاق خواب عروس گرفته تا اتاق خواب پسرانه یا دخترانه به کارتان میآید. نوعی از کاغذ دیواری ها از جنس کاغذ بوده که این کاغذ دیواری ها غیر قابل شستشو می باشد ولی از لحاظ قیمتی بسار مرغون به صرفه می باشد. این کاغذ ها دارای طرح های متنوعی از جمله اشکال هندسی, تصاویر گل و گیاه, تصویر بنا های تاریخی و سایر طرح های دلخواه می باشند و به صورت سه بعدی چاپ می شوند. چاپ کاغذ دیواری توسط دستگاهها چاپ اکوسالونت انجام میشود. بزرگترین تصویر چاپی طاق نصرت که به سفارش مکسیمیلیان اول امپرطور روم مقدس در سال 1515 چاپ و تکمیل شد.

کاغذ دیواری برای مصارف مختلف با مشخصههایی که روی بستهبندی رولهای کاغذدیواری وجود دارند، تعریف میشود. برای دیدن آلبوم های زیر روی آنها کلیک کنید. پشت كاغذي( Paper back) در هنگام کندن کاغذ زیر سازی دیوار را خراب می کند. پشت اليافي ( Fiber back) در هنگام کندن کاغذ زیر سازی دیوار را خراب نمی کند. چرا که یک لایهی چسبی در پشت خود دارند که با آب قدرت چسبندگی آن فعال میشود. ضمانت و خدمات پس از فروش : حتما برای شما هم پیش آمده بعد از خرید کالا نیاز به ضمانت آن کالا برای سلامت چند ساله آن داشته باشید سوپر برند افتخار دارد تا کاغذ دیواری های خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهد. کاغذ دیواری مخمل قابل شستشو ست و شما به راحتی میتوانید با یک دستمال کم رطوبت آنرا تمیز کنید. چسب اضافی را که از کنارههای درز بیرون میآید، با یک اسفنج مرطوب، تمیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید