قیمت کاغذ دیواری

علاوه بر اینکه می توانید طرح خاص و متناسب با هر یک از قسمت های خانه را انتخاب کنید. 1- نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی مناسب چیست؟ ما در فروشگاه آنلاین دنیای کاغذ دیواری برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی اوت لتی در زمینه کاغذ دیواری و پوشش های دیوار نموده ایم و محصولاتی از برندهای معروف و مطرح دنیا همانند بی اند هلند، یورک آمریکا، سیبروک آمریکا و کازامانس فرانسه ارائه می دهیم. درست است برخی از رنگها قابلیت شستشو دارند، ولی با چند بار شستشو براقی و جلای خود را از دست میدهند، در حالی که در کاغذدیواری این مشکل وجود ندارد. هرچند کاغذ دیواری های آن زمان با انواعی که حالا در بازار هست، تفاوت فاحشی دارد. پیش از انتخاب کاغذ دیواری این مطلب را بخوانید! این پوشش تزیینی هم مانند رنگ، ویژگی ها و البته معایب و مزایای خودش را دارد که تا با آنها آشنا نشوید نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید.

۸- پوشش دیواری با الیاف طبیعی: در این نوع پوشش دیواری بافته هایی از تار و پود طبیعی را روی زیرلایه ای از لاتکس اکریلیک یا مانند آن لمینت می کنند. اما برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب با ما همراه شوید. انتخاب کاغذ دیواری برجسته و یا کاغذ دیواری تصویری نیز به سلیقه شخص بستگی دارد. در اتاق کودکان از کاغذ دیواری با طرح های عروسکی و رنگ های درخشان استفاده کنید. انواع و طرح های مختلف کاغذدیواری که در حال حاضر در بازار موجود است به شما کمک می کند بعضی از مشکلات ظاهری خانه را با آن رفع کنید. آلبوم عکس ها و فیلم های قدیمی را نگاه کنید؛ چه نکته ای در دکوراسیون منزل نظرتان را جلب می کند؟ بعضی از کاغذدیواری های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و اگر شرایط خانه تان طوری است که آلودگی های صوتی اذیت تان می کند با استفاده از این نوع کاغذدیواری می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. این تنوع دست تان را برای طراحی خاص و ویژه منزل به طوری که هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح با دکوراسیون منزل تان هماهنگ باشد، باز می گذارد.

برای سهولت می توانید محلولی از آب داغ و مایع نرم کننده پارچه به نسبت دو به یک یا محلوی از یک گالن آب داغ و یک فنجان سرکه سفید درست کنید. کاغذ دیواری با روکش پارچهای : این کاغذ دیواری یک مادهٔ سبک وینیل از آکرلیک و یا وینیل مایع دارد. همین طور کاغذ دیواری آبی و کاغذ دیواری سبز از دیگر رنگهای سرد هستند که استفاده از آنها در اتاق باعث کاهش استرس شده و فضا را با نشاط و با طراوت میکنند. این نوع کاغذدیواری استحکام و دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد و در برابر طوبت بسیار مقاوم است و همچنین قابلیت کنده شدن از دیوار و شست و شو را دارد. به عبارت دیگر قیمت کاغذ دیواری بر اساس قیمت هر رول کاغذ دیواری خارجی و قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی بستگی دارد. کاغذ دیواری اتاق خواب و کاغذ دیواری پذیرایی از نظر جنس را میتوان به صورت کاغذی،PVC با پوشش وینیل، نانو، مخملی، کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری با عکس دلخواه طبقه بندی کرد. کاغذ دیواری پوستری ظاهری شبیه به پوستر دارد اما ابعاد آن بزرگ تر و وسیع تر می باشد.

چند سالی است بازار کاغذ دیواری دوباره داغ شده و بسیاری برای زیباکردن خانه از این فرش های دیواری استفاده می کنند. دیوار خانه بسیاری از افراد به ویژه افراد متمول با کاغذ دیواری فرش شده است. چسب کاغذ دیواری، چسب مخصوصی است که بر پایه نشاسته یا متیل سلولز ساخته شده است و برای ثابت کردن کاغذ دیواری به دیوار استفاده میشود. طرح داماسک متداول ترین و قدیمی ترین طرح کاغذدیواری است. ۱- اگر پوشش قبلی دیوار رنگ یا گچ است که هیچ، اما اگر پوشش دیوار کاغذدیواری است باید ابتدا کاغذدیواری های قدیمی را از دیوار جدا کنید. ۱- کاغذی: در این نوع کاغذدیواری از کاغذ به عنوان زیرلایه استفاده شده و برای افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت روی آن با موادی پوشش داده شده است. سپس برای استحکام و تثبیت رنگ به آن رنگدانه و «اکریلات» اضافه می کنند. اگر وسوسه شده اید و می خواهید دیوارهای خانه را با کاغذهای خوش نقش و نگار زیبا کنید، فکر خوبی کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید