قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

بسیاری از طراحان داخلی از ترکیب هر دو در منازل استفاده میکنند، که بسیار جلوه زیبایی را نیز به محیط میبخشد. چند نکته برای اینکه بهترین انتخاب کاغذ دیواری رو داشته باشین عبارتند از: 1- به ابعاد رول های کاغذ دیواری دقت کنین: قیمت کاغذ دیواری بر اساس رول گفته میشه در حالی که ابعاد رول ها متفاوت هست: 5 متر مربع ، 10 متر مربع و 16 متر مربع. توجه کردن به روحیه خود و خانواده تان نکته ی بعدی است. بنابراین این نکته را در نظر بگیرید که کاغذ دیواری ها به سختی قابل مرمت هستند. آن را روی دیواری که کاغذ دیواری نصب کرده اید، جایگذاری خواهید کرد. البته رستورانها هم از این قاعده مستثنا نیستند و برای طراحی دکوراسیون رستوران از انواع کاغذ دیواری میتوان استفاده کرد. در گالری ما، مجموعه متنوعی از طرحهای مختص کافیشاپ و رستوران و فضاهایی از این دست وجود دارد که اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای کافه یا رستوران خود را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما از آن دید فرمایید. این کاغذ دیواری قابلیت شستشو دارد و نظافت آن بسیار آسان است. معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداری و نصب کاغذ دیواری اتاق کودک این نوع پیشنهاد می شود.

معمولا برای یک دیوار بزرگ یا پشت تلویزیون پذیرایی از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده میشود، به علت اینکه طرح های کاغذ دیواری بسیار جذاب تر هستند، پس بیشتر به چشم ساکنان منزل می آیند و باید طرح های جذاب تری برای آن ها استفاده شود. ویکتوریا هاريس متخصص چاپ پارچه میگوید: «من فکر نمیکنم عبارت کاغذ دیواری از مُد افتاده باشد و يا دیگر تمایلی برای استفاده از آن وجود نداشته باشد، ولی کاغذ دیواری امروزه کاربردهای بیشتری پیدا کرده است. استفاده از رنگ یا کاغذ دیواری مزایا و معایبی دارد. از موضوع اصلی خود دور نشویم ، در این نوع کاغذ دیواری ها بیشتر در رنگهای ملیح مثل (آبی آسمانی ، صورتی کمرنگ ، طلایی ، قهوه ای ، سفید براق ) استفاده می شود . حتما در زمان بررسی آلبومهای کاغذ دیواری با طرحهای مختلف در رنگهای متنوع، زیاد روبه رو شدهاید و بسته به محیطی که قصد داشتید از کاغذ دیواری استفاده کنید یکی از بهترین طرح و رنگهای آن را انتخاب کردید. هنگام خرید پوستر دیواری سه بعدی حتماً به فضایی که میخواهید در آن کاغذ دیواری نصب کنید توجه داشته باشید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، این که کدام طرح برای فضای مورد نظر مناسب تر است و یا کدام سبک از طرح و نقش ها مورد علاقه شماست، کاغذ دیواری را برای چه محیطی می خواهید و قرار است بر روی کدام دیوار نصب شود از اولین مواردی است که به آن توجه میکنید، اما نکاتی هستند که هنگام خرید و انتخاب کاغذ دیواری، توجه به آنها کار شما را آسان تر می کند که در ادامه به برخی از این نکات و قوانین اشاره می کنیم. آسانترین روش کندن کاغذ دیواری، پاشیدن آب بر روی آن است. یکی دیگر از موادی که برای از بین بردن چسب کاغذ دیواری و جدا کردن کاغذ دیواری از دیوار استفاده میشود، بخار آب است. جنس و نوع کاغذ دیواری : کاغذ دیواری های ضد آب و قابل شستشو که هم اکنون در بسیاری از مکان ها استفاده می شوند و محبوب ترین نوع کاغذ دیواری هستند. جذب نور: یکی دیگر از معایب کاغذ دیواری جذب نو است، که ساعث میشود فضا تاریکتر و کوچکتر از آنچه است به نظر برسد. باید جنس کاغذ دیواری را لمس کنید که حالت کششی خوبی داشته باشد و مقاومت خوبی در برابر پارگی از خود نشان دهد.

فاکتورهای کلیدی که باید هنگام تصمیم گیری بین رنگ و کاغذ دیواری در نظر بگیرید. پوششهای دیواری که به عنوان کاغذ دیواری انتخاب میشوند جنس و طرحهای متنوعی دارند، برخی از آنها قابل شستوشو هستند و برخی دیگر نیز این قابلیت را دارند که دوباره روی آنها دیوار رنگ شود. رنگها در جلاها و براقیتهای مختلف وجود دارند، در حالی که کاغذ دیواری در سطوح کاغذی و وینیل برای ماندگاری و تنوع ظاهری ارائه می شود. برای دیوارهای قدیمی که پیش از رنگ نیاز به تعمیرات اساسی دارند، انتخاب کاغذ دیواری به عنوان پوشش دیوار، انتخابی مناسب است. کاغذ دیواریهای PVC که با روکش وینیل پوشانده میشوند، بسیار مقاوم و قابل شستوشو هستند. برای اتاق خوابهای منزلتان میتوانید از کاغذ دیواریهای متفاوت و مختلفی استفاده کنید و با این کار به راحتی میتوانید تنوع خوبی در فضای خانه خود ایجاد کنید. حال اگر این الگو را در خرید دکوراسیون منزل خود رعایت کرده اید، کافی است طرح هایی را انتخاب کنید که تم پس زمینه آن با رنگ شما هارمونی داشته باشد، سایت ورنا دکور قابلیت فیلتر رنگ نیز دارد ، میتوانید به قسمت کاغذ دیواری سه بعدی مراجعه کنید ، و در پنل سمت راست رنگ مورد نظر خود را در قسمت فیلتر انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید