قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

بنابراین بعد از اینکه کاغذ دیواری مناسب منزل خود را با توجه به سبک دکوراسیون خانه انتخاب کردید باید وقتی را هم برای پیدا کردن چسب مناسب کاغذ دیواری اختصاص دهید و سعی کنید از فردی که در این زمینه مهارت دارد برای نصب کاغذ دیواری کمک بگیرید . در اتاق کودک از کاغذ دیواری های بادوام و محکم استفاده کنید، زیرا ممکن است کودکان نسبت به پاره کردن و کندن کاغذ دیواری اقدام نمایند. زیرا در این نوع از کاغذ دیواریها پس از کندن آن از دیوار، دیوار منزل شما نیاز به بازسازی مجدد دارد. کاغذ دیواری وینیل در چهار نوع موجود است که شامل: وینیل بافت، وینیل پارچه، وینیل پوشش داده شده و وینیل جامد است. کاغذ دیواری هایی با روکش وینیل در مقابل ضربه از مقاومت بالایی برخوردارند. جهت مشاوره و خرید می توانید به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. جالب است بدانید از این دیوار پوش ها میتوانید برای از بین بردن ناهمواری های موجود در سطح و بهبود ظاهر فضای استفاده کرد . به این ترتیب میتوانید خانهای نو و شیک با هزینهای اندک داشته باشید.

به این ترتیب میتوانید مبلمان و رنگ پرده ها را نیز متناسب با کاغذ دیواری تغییر دهید. این روزها بازار کاغذ دیواری به سرعت در حال تغییر است و این امکان وجود دارد که طرح انتخابی شده طی چند ماه آینده دیگر تولید نشود و در بازار نیز موجود نباشد. • امروزه برند های مختلفی از کاغذ دیواری در بازار موجود است که شما برحسب بودجه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. از کیفیت لازم برخوردار نسیتند و به مرور زمان رنگ خود را از دست داده و در مقابل آب آسیب می بینند. پس از خشک شدن کامل گچ، با فرض اینکه نم دیوار را از بین برده و دیوار نیز کاملا خشک شده است ادامه میدهیم، قسمتهایی را که به تازگی گچ کردهاید را باید روغن الیف بزنید، اگر کل دیوار اصلا رنگ نشده است و به طور کامل گچ است، باید کل دیوار را روغن الیف بزنید. در صورتی که میدانید چه نوع کاغذدیواری و رنگی به کار رفته است، عالی است. قیمت کاغذ دیواری چینی در مقایسه با ایرانی گران تر است.این کاغذ دیواری ها از تنوع بالایی برخوردارند و شما با توجه به نیاز و سلیقه ی خود می توانید بهترین نوع کاغذ دیواری را خریداری کنید.

با استفاده از کاغذ دیواری با خطهای عمودی می توان ارتفاع محیط را بلند تر جلوه داد. طرح های عمودی و با فاصله ارتفاع دیوارها را بلندتر جلوه می دهند. 2- عرض دیوارها را بصورت جداگانه اندازهگیری کنید. سعی کنید بین رنگ و طرح کاغذ دیواری با پارکت و مبلمان هماهنگی لازم را داشته باشید. 16- کاغذدیواری به دلیل نداشتن بوی رنگ و نصب سریع و آسان میتواند جایگزین خوبی برای رنگهای معمولی باشد. استفاده از این طرح میتواند تا سنین نوجوانی یک طرح مناسب و ایده آل برای فرزندتان باشد. کاغذ دیواری سه بعدی جزو ایده های جدید و فوق العاده در طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می رود. توجه داشته باشید که این کاغذ دیواری ها شامل، کاغذ دیواری کاغذی یا پارچه ای بدون پوشش و کاغذ دیواری سه بعدی یا طرح برجسته هستند. وی که علاقهای خاص به شیوههای معماری و هنر مغرب زمین داشت، در زمان نوسازی کاخ گلستان با پوشاندن دیوارهای آن کاخ توسط کاغذ دیواریهای وارداتی از زمره نخستین افرادی شد که باب ورود این محصول به ایران را گشودند. برای این کار میتوانید از رنگ بندی دکوراسیون همراه با کاغذ دیواری های تک رنگ و یا بافت های نقش دار استفاده کرد .

علاوه بر هزینه باید به رنگ کاغذ دیواری نیز دقت کرد.در صورتی که شما بخواهید تمامی دیوارهای منزل خود را کاغذ رنگی کنید بهتر است از رنگ های ملایم و کم رنگ استفاده کنیدو رنگ های جیغ بعد از گذشت مدت زمانی برایتان خسته کننده می شود. این نوع کاغذ دیواری ها علاوه بر حالت رسمی داشتن، مقاومت بیشتری نیز دارند. این نوع دیوارپوش که در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی و ساخته شده است، در چهار نوع چاپ مسطح، کلیشه ای، سیلک اسکرین و چاپ دورانی تولید می شود. زیرا حالت خود را به خاطر مواد چسبندهای که در پشت کاغذ هست از دست نمیدهند، مواقعی که نیاز به برداشتن کاغذ جهت انجام برخی امور مانند تعمیر سیستم تأسیسات و برق که پشت کاغذ در دیوار تعبیه شدهاند است، میتوان کاغذ را از دیوار جدا نموده و دوباره نصب نمود. سپس پشت کاغذ را با چسب مخصوص بپوشانید.

دیدگاهتان را بنویسید