قیمت سفارش چاپ کاغذ دیواری پوستری طرح دلخواه|پوستر چاپی سه بعدی|فوری

به این صفحات عرض یک متری که کنار هم قرار میگیرند، لت گفته میشود. عرض این محصول یک متر است، و صفحههای پوستر دیواری با عرض یک متر کنار هم قرار میگیرند و تصویر دلخواه سفارشی شما را تشکیل میدهند. بنابراین تصمیم میگیرند تا تصویری برای کاغذ دیواری خود انتخاب کنند، که جنبه تبلیغاتی داشته باشد. قابل ذکر است کلیه طرحهای پوستر بر روی کاغذ دیواری های مخصوص printable wallpaper و مطابق با استانداردهای جهانی تولید انجام میشود. پوشاندن ایرادات: انواع کاغذ دیواری به زیبایی هرچه تمامتر انواع لکهها و ایرادات سطوح را میپوشانند. به طوری که میتوانید در اتاق نشیمن، اتاق کودک، اتاق خواب، دیوارهای محل کار، دفتر کار و هرجایی که نیاز دارید، با نصب پوستر دیواری به آن محیط، زیبایی بیشتری بدهید. قبل از شروع به کار نصب از تمیز و مسطح بودن دیوارها مطمئن شوید. به عنوان مثال، کاغذ دیواری که در اتاق پرسنل نصب میشود، معمولاً دارای تصاویر مناسب برای یک اتاق دفتر کار میباشد. به گفته یکی دیگر از فروشندگان، بیشترین قیمت کاغذ دیواری مربوط به مدلی ایتالیایی است که هر رول آن 480 هزار تومان قیمت دارد و با توجه به اینکه هر رول این مدل هفت متر مربع از یک دیوار را میپوشاند به 10 رول از این کاغذ برای یک خانه 70 متری احتیاج است که قیمت کاغذ دیواری مورد نیاز برای این خانه معادل چهار میلیون و 800 هزار تومان میشود و با توجه به اینکه هزینه نصب این کاغذ رولی 15 هزار تومان است، هزینه نصب کل آن نیز 150 هزار تومان میشود.

یکی از مزایای بزرگ این آلبوم، کاغذ دیواری های ساده در رنگ های روشن با تنوع بالا ست. تنها نکته این است که تصویر شما باید آنقدر کیفیت داشته باشد، که وقتی در اندازههای بزرگ میشود، همچنان شفاف و با کیفیت باقی بماند. هیچ محدودیتی برای استفاده از پوستر دیواری سه بعدی وجود ندارد، هر دیواری را که بخواهید میتوانید پوستر سه بعدی بزنید ولی دیوارهای بزرگ و اصلی خانه برای طرحهای سه بعدی مناسبتر هستند. این محدودیتها کار شما را برای انتخاب یک کاغذ دیواری زیبا با جنس خوب دشوار میسازد. کاغذ دیواری از جمله محصولاتی است که هم در های داخلی به عنوان تزئینات کاربرد دارد، و هم میتواند جنبه تبلیغاتی برای محیط کار شما داشته باشد. تصویر کاغذ دیواری و سبک آن باید مناسب آن محیط باشد. بهترین کار این است که در زمان تهیه کاغذ دیواری چسب آن را همزمان با خودش تهیه کنید. در کنار شناخت تاریخچه کاغذ دیواری مراجعه به وب سایت های مرتبط نیز می تواند در این امر سودمند باشد. ممکن است جوهر و کاغذی که برای پوستری دیواری های آماده استفاده شده، بیکیفیت باشد.

ممکن است دیوار به علت نشت آب، خرابی و … به همین علت برای اجرای کاغذ دیواری پیشنهاد نمی شود. این کاغذ دیواری دارای خواص و فواید بی شماری است و به هیچ وجه خراب نمی شود . و با توجه به نوع جنس کاغذ دیواری انتخابی شما قابل شستشو و یا تمیز کردن میباشند.(دستگاه کاغذ دیواری پوستری بانی فقط صرفاً برای تولید پوستر میباشد.) سپس پرت لتهای کاغذ دیواری با توجه به احتساب اورلب برش داده میشوند و همراه با نقشه و راهنمای نصب بستهبندی و از طریق باربری، اتوبوس و تیپاکس (به انتخاب شما) برای شهرستان ها و برای شهر تهران و کرج نیز از طریق پیک، آژانس یا اسنپ ارسال می گردد. از متریال نازکی ساخته شده و برای نصب آن باید از چسب مخصوص کمک گرفت. چرا که کاغذ دیواری علاوه بر نصب سریع و آسان، مشکلات رنگ آمیزی را هم ندارد. شما در و انتخاب سایز پوستر دیواری هیچ محدودیتی ندارید، چرا که ما می توانیم هر تصویری را با هر ابعادی که میخواهید، روی پوستر دیواری کنیم.

طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف یا جنگهایی که تجارت بین المللی را متوقف میکرد توان خرید این فرشینهها را نداشتند، برای روح دادن به اتاقهای خانه به کاغذ دیواری روی آوردند. نوع کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری سه بعدی همانند یکدیگر است. و عکس روی کاغذ دیواری سفارشی این امکان را به شما میدهد تا تمامی اجزای فضای منزل و محل کارتان را طوری کنید، که با یک دیگر همخوانی داشته باشند. کاغذهای فیبر، چرم ، کتان و پاستل از جمله مواد اولیه برای ساخت این مدل کاغذ دیواری ها استفاده شده است . نکته جالب در این فرایند کاهش قیمت آن در کنار رشد کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی است. چنین طرحهایی را ممکن است هر جا پا بگذارید، نمونه آن را ببینید. ممکن است کاغذدیواری نفیس و خیلی شیکی پیدا کنید که طرح چشمگیری دارد. است. کاغذدیواری به صورت ساده و طرح دار و یا بافته شده و یا با الگوهای گرافیکی ساخته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید