قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری برای خانه، این مطلب را بخوانید

این نوع بسیار نازک و غیر قابل شستشو می باشد و با چسب کاغذ دیواری نصب می شود، این نوع جنس کاغذ دیواری در مدت زمان 1 تا 3 سال عمر مفید دارند جنس این نوع کاغذ دیواری بسیا نازک بوده م به راحتىیی پاره مشود و تنها مزیتی که نسبت به کاغذ دیواری های دیگر دارد قیمت ارزان آن می باشد. در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری سه بعدی دارید، تا پایان توضیحات با ما همراه شوید. بهتر است بدانید این نوع از کاغذ دیواری طول عمر بالایی دارد و به راحتی پاره نمی شود و تقریبا حدود 5 سال شکل ظاهری خود را حفظ میکند . این نوع کاغذ دیواری برای سالنهای پذیرایی و اتاق نشیمن در کنار مبلمان راحتی و سلطنتی، محیط را لوکس و جذاب میکند. این نوع کاغذ دیواری به لطف طرح ها و نقش های مخملی ، حس لوکس بودن را در فضا منتقل می کند.

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی برای پوشاندن دیوارها فضایی لوکس و لاکچری ایجاد می کند ، همچنین به داشتن یک دکوراسیون خاص با قیمت مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه نیز کمک می کند. در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری دارید، حتماً بودجه خود را مشخص کنید، ابعاد فضایی که میخواهید روی آن کاغذ دیواری نصب کنید را تعیین کنید و در نهایت بر اساس این دو مؤلفه، قیمت کاغذ دیواری مناسب خود را برآورد کنید. این نمونه از کاغذ ها در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و تنوع بالای این کاغذ دیواری به شما اجازه میدهد آزاده تصمیم بگیرید و بر اساس استایل فضایی خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید . اگر مبلمان منزل شما رسمی و کلاسیک است ، یک کاغذ دیواری خانگی کلاسیک انتخاب کنید. لایه زیرین یک ورق فویل فلزی و لایه بالایی یک ورق کاغذ است. یکی از دلایل عمر کوتاه این کاغذ دیواری عدم وجود لایه محافظ بر روی آن است که به دلیل آن این کاغذ دیواری بسیار خراشیده شده و چربی به راحتی بر روی سطح آن می نشیند.

یکی از بهترین و مهمترین دیوارپوش هایی که برای تزیین دیوارها در محیط های داخلی استفاده میشود، کاغذ دیواری یا والپیپر نام دارد؛ استفاده از کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیون منزل این روزها تبدیل به یک امر کاملاً رایج شده است، اصلاً وقتی حرف از تغییر دکوراسیون منزل میزنیم ناخودآگاه به یاد خرید کاغذ دیواری می افتیم. این کاغذ دیواری قابل بازگشت به طبیعت است و یک عنصر دکوراتیو دوستدار محیط زیست محسوب می شود. بنابراین دیواری که می خواهیم این کاغذ دیواری را روی آن سوار کنیم باید به خوبی بازسازی و ترمیم شود. آیا امکان نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن، نصب کاغذ دیواری روی گچ یا کاغذ دیواری روی کاشی برای مدلی که انتخاب میکنم وجود دارد؟ همچنین باید به رنگ مبلمان توجه کنید و کاغذ دیواری متناسب با ترکیب رنگ با آنها انتخاب کنید. کاغذ دیواری سه بعدي چیست؟ برای کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح هایی مانند: شهر های زیبای جهان، رودخانه و …

همچنین باید بگوییم که این کاغذ دیواری نسل جدید کاغذ دیواری است و قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد و عمر بیشتری دارد. همچنین این کاغذ دیواری دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است اما باید بگویم که به دلیل تنوع این کاغذ دیواری نسبت به انواع دیگر کاغذ دیواری ارزان تر است. ما در گرند دیزاین بسیاری از مواقع دیدیم که تمامی مراحل انتخاب و خرید به خوبی و با دقت صورت گرفته است اما در مرحله نصب به دلیل عدم رعایت نکات لازم نصب کاغذ جلوهای که میبایست بر روی دیوار داشته باشد، را نداشته است. البته انتخاب کاغذدیواری اتاق خواب کاملا سلیقه ای است و می توان مطابق با نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب از انواع طرح های آبرنگی، گل دار، راه راه، ساده، اشکال هندسی و … کاغذ دیواری داماسک: طرح روی این دیوارپوش اصولاً به صورت گل های برجسته است به نحوی که به راحتی می توان آن را لمس کرد.

دیدگاهتان را بنویسید