طریقه چسباندن کاغذ دیواری – آموزش نصب کاغذ دیواری – خریدمگ

همانطور که می بینید طرح ها و کاربردشان با توجه به سلیقه شما بسیار متنوع است و دست شما برای طراحی دکور منزل ، دفتر کار و یا محیط های تجاری و هتل ها و غیره بسیار باز است. کاغذ دیواری اتاق کودک باید از نظر روانشناسی کودک، کاملاً به سلیقه کودکانه نزدیک باشد. ذکر این نکته شاید خیلی لازم نباشد که بدانید نصب کاغذدیواری روی دیوار های نا هموار و گچ کاری شده قدیمی کمی نا معقول است؛ زیرا شما باید ابتدا، زیر ساز های نصب کاغذدیواری، همانند بتونه کشی و استفاده از رنگ های روغنی و… پوستر دیواری با انواع کاغذ دیواری رولی از نظر جنس و ابعاد و قیمت متفاوت است، در پوستر دیواری معمولا یک طرح خاص به صورت سفارشی بر روی کاغذ چاپ می شود که این طرح می تواند سه بعدی هم باشد بدین معنا که طرحی که روی کاغذ چاپ می شود سایه هایی دارد که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند.

کاغذ دیواری سه بعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواری های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد. می توانید از میان الگوهای سنگی و آجری ، گردابهای سرگرم کننده و بد بو را انتخاب کنید یا حتی طرحی را انتخاب کنید که از دیوارهای واقعی گچ تقلید کند. قبل از رفتن به فروشگاه های عرضه کاغذ دیواری ایده و طرحی واضح و شفاف از آنچه می خواهید، داشته باشد. در فروشگاه کاغذ دیواری دکورچوب شما میتوانید تنوع بالای محصولات و آلبوم های کاغذ دیواری را تنها با یک کلیک مشاهده کرده و آلبوم کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید، پشتیبانی سایت دکورچوب در تمام ایام هفته و ساعات روز پاسخگوی سوالات شما درباره انتخاب مدل ها و طرح های مختلف کاغذ دیواری و کمک در انتخاب آن خواهند بود، همچنین لازم است بدانید خرید و ارسال کاغذ دیواری از تهران به تمام نقاط ایران به صورت آنلاین و با قیمت ارزان امکان پذیر خواهد بود. یکی از روشهایی که به شما کمک میکند تا مانع از کثیفشدن کاغذ دیواری آشپزخانهتان شوید این است که دیواری که پشت به اجاق گاز و اون پختوپز است را با کاغذ دیواری نپوشانید.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی رولی معمولا گل ، سنگ یا چوب است که بیشترین کاربرد طرح سنگ و چوب برای دیوار پشت تلویزیون یا برای دیوار بالای شومینه است و بیشترین کاربرد طرح های مدرن و یا گل برای اتاق خواب است. شما می توانید طرح سه بعدی یک گل رز بر پوستر دیواری و یا طرح عکس مراسم ازدواج تان را برای اتاق خواب در نظر بگیرید. رعایت این نکات به شما کمک میکند تا طرح بهتری را نسبت به فضای مورد نظر انتخاب کنید. کاغذ دیواری سه بعدی برای آپارتمان های کوچک امروزی گزینه مناسبی است و به بزرگتر نشان دادن فضا کمک می نماید. شما می توانید خانه خود را یکی از اولین محافل دوستی تان قرار دهید که این کاغذ دیواری های سه بعدی هیجان انگیز را دارد. یک مسیر خط راه آهن یا یک باند فرودگاه، محلی هیجان انگیز است و شما می توانید این محیط ها را به خانه بیاورید تا احساسی برای شما بسازد شبیه اینکه شما درست همانجا درحال دور زدن اتومبیل یا لحظه پرواز هواپیما هستید.

جالب است بدانید از این دیوار پوش ها میتوانید برای از بین بردن ناهمواری های موجود در سطح و بهبود ظاهر فضای استفاده کرد . در کاغذ دیواری های رولی جنس چرمی وجود ندارد. البته قیمت پوستر دیواری از کاغذ دیواری رولی بیشتر است و برحسب متر مربع می باشد و از آنجایی که طرح آن انتخابی است و تولید عمده ندارد گران تر است و همچنین با توجه به جنس پوستر دیواری که کیفیت بالاتری دارد، قیمت آن نیز بالاتر است، اما چون این طرح یکتا است و جنس کاغذ بسیار باکیفیت و ماندگار است و هر چند سال یکبار نیازی به تعویض ندارد پس ارزش سرمایه گذاری را دارد. اما تنوع طرح پوستر دیواری بسیار بیشتر است که هر کدام می تواند کاربرد خاص خود را در محیط های متفاوت داشته باشد. برای مثال اگر ارتفاع سقف خانه از حد معمول بیشتر است، می توانید با کاغذدیواری که طرح «افقی» دارد آن را اصلاح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید