صفر تا صد آشنایی با کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی – معمارنو

البته فروشگاه اینترنتی منزل همواره در تلاش است که مناسبترین قیمت ممکن را به مشتریان محترم ارائه دهد. تنوع کاغذ دیواری ها از لحاظ جنس و طرح در بازار باعث می شود که با تنوع قیمت نیز روبرو باشیم. در بازار برخی از این کاغذدیواری های نقش برجسته به عنوان کاغذ دیواری های طرح برجسته قابل رنگ آمیزی نیز شناخته می شوند. زیر سازی عامل بسیار موثر و تاثیرگزاری بر هزینه نصب کاغذ دیواری است. مواردی مانند متراژ کاغذ دیواری ، نوع و مدل کاغذ دیواری بر هزینه نصب کاغذ دیواری تاثیر دارد. امروزه دیگر کاغذ دیواری های مورد استفاده در خانه ها صرفا به کاغذ دیواری طرح گلدار محدود نمی شود. کاغذ دیواری نوعی کاغذ که برای پوشش دادن دیوارهای داخلی و همچنین طراحی داخلی در ادارات، خانهها و دیگر ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرد؛ و یکی از جنبههای موثر در طراحی داخلی به شمار میآید. گاهی اوقات نصابی که برای نصب کاغذ دیواری خانه شما میآید چسب کاغذ دیواری را همراه خود می آورد ولی سعی کنید به راحتی اعتماد نکنید و حتما چسبی که قرار است استفاده شود را بررسی کنید و از او بخواهید که در مورد کیفیت چسب کاغذ دیواری به شما تضمین دهد و بعد شروع به کار کند زیرا در صورتی که چسب مناسبی در کار استفاده نشود کل کار خراب شده و هزینه دو برابری برای شما تراشیده می شود .

حتما بخوانید:با اصول اولیه دکوراسیون منزل آشنا شوید! میتوانید از همان فروشگاهی که کاغذ دیواری را خریداری می کنید بخواهید که یک نصاب ماهر را برای نصب کاغذ دیواری منزل شما بفرستند تا با استفاده از هنر دست و همچنین چسب کاغذ دیواری مناسب خروجی کار با بهترین کیفیت به شما تحویل داده شود. کاغذ دیواری با طرح های فانتزی شهر ، ماشین ، نوشته های انگلیسی درهم و این گونه طرح ها نیز بسیار مورد علاقه پسر ها قرار میگیرد که میتوان از یک دیوار با این طرح ها استفاده نمود و بقیه دیوارها رنگهای ساده مکمل آن را اجرا کرد . کاغذ دیواری های PVC به این دلیل که خاصیت شستشوی مستقیم دارند در محیط هایی که امکان آلودگی در آن بیشتر است مورد استفاده قرار می گیرند. اگر در حال حاضر در فضای اتاق شما طرح ها و نقش هایی وجود دارد که در وسایل دکوراسیون ، مبلمان ، اکسسوری ها ، فرش، کوسن ها و تابلوهای دیواری دیده می شود. کاغذ دیواری در رول هایی با اندازه 5.3 متر مربع، 16 متر مربع و 7 متر مربع در بازار ایران موجود است.

از آنجا کاغذ دیواریها در طرحها و رنگهای مختلف به بازار عرضه میشود و جنسهای مختلفی دارد، قیمت کاغذ دیواری هم بسیار متنوع و متفاوت است. شاید قیمت نسبتاً بالاتری داشته باشد ولی اگر کیفیت و دوام آن را در نظر بگیرید، متوجه میشوید که خرید کاغذ دیواری با لایه وینیل واقعاً مناسب و مقرون به صرفه است. دیوارپوش های سه بعدی نیز یکی از طرح ها و مدل های کاغذ دیواری میباشد که به نسبت جدید هستند و تازه وارد بازار فروشگاه های دکوراسیون داخلی شده اند، همانطور که از نام این محصول مشخص است، از طرح های سه بعدی بر روی خود برخوردار است و همین موضوع تنها تفاوت این مدل با سایر کاغذ ها میباشد، از لحاظ کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی تفاوتی با سایر دیوارپوش ها نداشته و تنها طرح روی آن از اشکال سه بعدی انتخاب شده اند. میتوان آن را به سه گروه ارزان قیمت, متوسط و لوکس تقسیم بندی کرد. استفاده از کاغذدیواری سه بعدی برای افرادی که دکوراسیون داخلی آنها مدرن است، تنها برای دو دیوار توصیه میشود. کاغذدیواری متریالی است برای پوشش دادن دیوار های داخلی و همچنین طراحی داخلی در خانه ها ادارات و دیگر ساختمان ها استفاده می شود; کاغذدیواری انواع مختلف دارد (کاغذی، وینیل، پی وی سی، نانوون، فوم) که هر کدام از این کاغذدیواری ها کیفیت متفاوتی دارند.

اگر در حال حاضر دارید در مورد انتخاب بین انواع طرحهای پارچه ای، کاغذی، نقش دار و طرح دار کاغذ دیواری ها فکر میکنید در این جا می توانید با نکات لازم در انتخاب کاغذ دیواری آشنا شوید. کافیست محدوده مورد نظرتان را با آب خیس کنید و ۵ دقیقه صبر کنید. اگر شما هم به دنبال بافت های متنوع هستید پیشنهاد می کنیم که کاغذ دیواری را انتخاب کنید، چون کاغذ دیواری ها در زمینه بافت، جنس و طرح و رنگ آنقدر متنوع هستند که شما با هر سلیقه ای سراغ آنها بروید دست خالی برنمیگردید. این مدل کاغذ دیواری که از رشته های بلند علف ، کنف ، نی و چمن بافته شده است از نوع طرحدار ( طرح های بافت دار افقی و یا عمودی ) بوده و جلوه ای ارگانیک دارد. اگر پذیرایی شما دکوراسیونی حالت کلاسیک دارد، نصب کاغذ دیواری بافت دار مخملی انتخاب مناسبی برای شماست.

دیدگاهتان را بنویسید