صفر تا صد آشنایی با کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی – معمارنو

بروز بودن سایت ما از نظر قیمت و تنوع کاغذ دیواری از دیگر مزیت های سایت فروشگاه کاغذ دیواری نکست بحساب میاد. باید به این نکته توجه داشت که کاغذ دیواری ها دارای انواع مختلفی می باشد و شما می توانید قبل از مراجعه به بازار و خریداری نوع خاصی از کاغذ دیواری در سایت های معتبر مانند سایت فروشگاه رونیا اطلاعات لازم را کسب کرده و با خیال راحت از قیمت و مدل ها، اقدام به خریداری طرح مورد نظر خود کنید. اگر قسمت هایی در خانه تان هست که زیاد در معرض دید نیست مانند راهروها و نمی خواهید هزینه زیادی برای آن صرف کنید، می توانید کاغذدیواری ساده، سبک و ارزان قیمت را خریداری کرده و خودتان آن را نصب کنید. با این وجود رول هایی با عرض 70 ، 100 و حتی 106 سانتی متر و طول 15 متر در بازار مشاهده می کنیم ، با این وجود رول هایی با عرض 53 سانتی متر کمترین درجه ظرافت را در میان سایر اندازه رول های دیواری خواهند داشت . این موضوع کاملا کسل کننده می شود و فضا را کاملا بسته و شلوغ نشان خواهد داد.

کاغذ دیواری های کلاسیک به طور کلی بسیار شلوغ هستند و به همین دلیل استفاده افراطی از آن می تواند تأثیر منفی از نظر زیبایی شناسی داشته باشد. یکی دیگر از مزیت هایی که می توان برای کاغذ دیواری لاکچری در نظر گرفت این است که کاغذ دیواری لاکچری به راحتی قابل شستشو می باشد. جنس چرم برای مستاجران گزینهای مناسب میباشد چون پایینترین قیمت را دارد. امکان تغییر بیشتر در دکوراسیون داخلی : استفاده از کاغذ دیواری باعث شده که به جای طرح های ساده و محدود طیف وسیعی از بافت ها وطرح ها را انتخاب کنید. یکی از مواردی که شما می بایست در باره کاغذ دیواری های مدل لاکچری به آن توجه کنید، این است که این نوع کاغذ دیواری در طراحی های مدرن می تواند اتمسفر و فضا را کمی متفاوت کند که شاید به نظر کمی غیر عادی باشد اما واقعیتی که در اینجا وجود دارد، این است که شما می توانید در فضای منزل خود از نوعی پارادوکس در طراحی استفاده کنید که این موضوع می تواند اتمسفر و جو خانه و محل زندگی شما را بسیار جذاب تر و شگفت انگیز تر کند. ایجاد عمق و بافت روی دیوار نیز جذابیتهای بصری طراحی را افزایش میدهد.

هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل خانه به ویژه مبلمان، محیط را بی نظم و خسته کننده نشان میدهد و احساس آشفتگی ایجاد میکند. اما قبل از خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید نکات زیر را در نظر بگیرید، توجه کنید که کاغذ دیواری سه بعدی، پوستر سه بعدی، پوستر دیواری هر سه یک محصول یکسان هستند که با نامهای متفاوتی در بازار ایران به فروش می رسند. از آنجایی که طرحهای کاغذ دیواری سه بعدی برجسته هستند و بسیار واقعی به نظر میآیند، اگر در تزئینات منزلتان از آن استفاده کنید کاملاً در چیدمان منزل شما غالب خواهد شد و حتی در خیلی از موارد قبل از اثاث و وسیلههای شما به چشم میآید. استفاده ار کاغذ دیواری پذیرایی می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد حال آنکه می توان از یک مدل کاغذ دیواری در بخش های دیگر خانه و اتاق ها نیز استفاده کرد. ولی اگر شما مستاجر هستید و یا قصد ندارید بمدت طولانی در داخل خانه از این کاغذ ها استفاده کنید بهتر است از کاغذهای معمولی که جنس آنها پیپر معمولی بدون روکش هست و ارزانتر هستند استفاده کنید. استفاده از کاغذ دیواری ساده میتواند یک انتخاب خاص برای شما باشد اما استفاده از طراحی های خاص مانند طرح های لاکچری می تواند جلوهای دیگر از محل زندگی شما را نمایان کند جذابیت طراحی داخلی به سبک لاکچری علاوه بر این که زیبایی خاصی به فضا می دهد، از نظر جذابیت رنگی هم بسیار کابردی می باشد.

اگر افراد خانواده با شخصیت های مختلف هسند و به سرعت از همه چیز خسته می شوید ، پیشنهاد می کنیم از رنگ های ملایم که طرح و شکل ندارند و با هر نوع طرح و رنگی مطابقت دارند استفاده کنید. در این صورت می توانید از فروشنده نیز سوال کنید. امروز میتوانید از دیوار هم به عنوان پنجره ای رو به مناظر دیدنی استفاده کنید. به عنوان مثال ، برای مکانی با سبک بسیار لاکچری و مدرن ، شما باید از کاغذ دیواری سه بعدی ساده با کمی طرح و برای خانه هایی که با مبلمان استیل و فرش های ابریشمی تزئین شده اند ، باید از کاغذ دیواری سه بعدی سنگین با استفاده از الگوهای برجسته استفاده کنید . به طور مثال، برای خانهای که سبکی بسیار فانتزی و مدرن دارد باید از کاغذ دیواریهایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید و برای خانههایی که با مبلمان استیل و فرشهای ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواریهایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرید. انواع کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان ایرانی و خارجی سه بعدی مدرن و کلاسیک برای اتاق خواب و اتاق پذیرایی و اتاق کودک و اداری امروزه در طراحی و دکوراسیون داخلی از بهترین انتخاب ها برای پوشش دیوار ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید