صفر تا صد آشنایی با کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی – معمارنو

انتخاب کاغذ دیواری جدید برای اتاقهای مختلف با اهداف مربوط به هر اتاق باید هماهنگ باشد. هر چند بیشترین کاربرد آن مربوط به پوشش دیوار پشت تلویزیون می باشد اما به دلیل تنوع بالای رنگ آن به راحتی می توان طبق دکوراسیون داخلی برای سایر دیوارها نیز از آن استفاده نمود. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی برای پوشاندن دیوارها فضایی لوکس و لاکچری ایجاد می کند ، همچنین به داشتن یک دکوراسیون خاص با قیمت مقرون به صرفه و در مدت زمان کوتاه نیز کمک می کند. امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی به عنوان دکوراسیونی جدید و حرفه ای برای پوشاندن دیوارها در دکوراسیون داخلی شناخته می شوند. شما می توانید خانه خود را یکی از اولین محافل دوستی تان قرار دهید که این کاغذ دیواری های سه بعدی هیجان انگیز را دارد. بچه های شما با کاغذ دیواری سه بعدی می توانند حسی شبیه این داشته باشند که در پارک هستند یا در یک فیلم قهرمانی با مرد عنکبوتی و مرد آهنین می باشند. باید در نظر داشت که برجستگی یا اکلیلی بودن کاغذ به معنای سه بعدی بودن نیست. سبک کاغذ دیواری مبنی بر کلاسیک یا مدرن بودن آن و هماهنگی با سایر دکوراسیون انتخاب بسیار مهمی در هنگان خرید کاغذ دیواری است.

برای خرید پرفروش ترین کاغذ دیواری سه بعدي در بازار باما همراه باشید. سبک کاغذ دیواری کلاسیک: سبک کاغذ دیواری کلاسیک همان سبک سنتی غرب است که قدری رنگ و روی عصر معاصر را به خود گرفته است. این طرح می تواند انتخابی باشد و از کاغذ دیواری رولی که انتخاب شما تنها از روی آلبوم است متنوع تر است. این کاغذ دیواری ها یک دکور منزل طبیعی ایجاد خواهند کرد که به شما حسی شبیه نشستن در یک جنگل را خواهد داد. کاغذ دیواری وینیل، نوعی چاپ رنگ یا طرح خاص بر روی سطحی از جنس وینیل است. برای اینکه کاغذ دیواری سه بعدی جلوه و زیبایی خود را از دست ندهد و محیط را بیش از حد شلوغ نکند بهتر است تنها بر روی یک یا نهایتا دو دیوار نصب شود و برای بقیه دیوارها از کاغذ دیواری ساده استفاده شود. قیمت کاغذ دیواری نانو بر اساس متراژ و قابلیتهای آن میتواند متفاوت باشد. در واقع کاغذ دیواری های سه بعدی به گونه ای طراحی شده اند که طرح و نقش روی آن به دلیل سایه های خاصی که داده شده، برجسته به نظر می رسد.اگر کاغذ دیواری های سه بعدی شما با طرح هایی مثل سنگ دکوراتیو، تکه سنگ، آجر یا چوب طراحی شده باشد کاملا طبیعی به نظر می رسد.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی رولی معمولا گل ، سنگ یا چوب است که بیشترین کاربرد طرح سنگ و چوب برای دیوار پشت تلویزیون یا برای دیوار بالای شومینه است و بیشترین کاربرد طرح های مدرن و یا گل برای اتاق خواب است. وقتی از کاغذ دیواری سه بعدی صحبت می شود، عموما در ذهن افراد پوستر دیواری سه بعدی نقش می بندد ؛ در حالی که کاغذ دیواری سه بعدی رولی که دارای طرح سه بعدی تکرار شونده مانند سنگ دکوراتیو ، آجر یا چوب باشد را نیز شامل می شود. اما برای محکم کاری یک رول اضافی را نیز علاوه بر تعداد رول محاسبه شده در نظر بگیرید. پس بهتر است پیش از انتخاب کاغذ دیواری از یک طراح برای ست کردن آنها در فضا خانه خود کمک بگیرید. البته برای کاغذ دیواری اتاق خواب کودک باید از مناظر طبیعی و طرحهای کودکانه استفاده کنیم که کاملاً به ذوق و سلیقه کودکانه نزدیک باشد.

برای استفاده از پوستر دیواری بهتر است یک فضای بزرگ و پر نور را در نظر بگیرید و متناسب با محیط طرح را انتخاب کنید مثلا برای مکان هایی که به مدت طولانی و برای استراحت در آن هستید طرح هایی تک با فضای خالی مناسب تر از طرح مناظر طبیعی و شلوغ است. در مکانی که از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده می شود، نورپردازی دکوراسیون بسیار مهم است و با نور درست و فضای اطراف مبلمان ، کاغذ دیواری تا حد بسیار زیادی می تواند سایز اتاق را افزایش دهد ، زیرا تصاویر چنان قدرتمند هستند که یک توهم ایجاد می کنند ، به طوری که شما می خواهید تصاویر را لمس کنید. بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کار استفاده از پوستر دیواری است زیرا هم نصب آسانتری نسبت به کاغذ دیواری رولی دارد و هم به دلیل تنوع در طرح و رنگ راحت تر با دکور محیط هماهنگ می شود و کم هزینه تر است. و قیمت بالاتری نسبت به کاغذ دیواری پی وی سی دارد. باید در نظر داشته باشید که این نوع از کاغذ دیواریها در ابعاد کوچکی در بازار موجود هستند و برای استفاده در اتاق کودکان گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید