سفارش آنلاین نصب کاغذ دیواری

کاغذدیواری دردسر رنگ کردن و خشک شدن را ندارد، کلی طرحهای متنوع دارد و میتواند از نظر رنگ هم با وسایل منزلتان ست شود. اگر وسایل منزلتان حالت رسمی و کلاسیک دارند کاغذ دیواری منزل را هم کلاسیک انتخاب نمایید. کاغذ دیواری آینه ای دارای الگو و مدلهای مختلفی است و برای ست کردن با وسایل منزل و هارمونی رنگهای مختلف مشکلی ایجاد نمیکند . این شرکت آلبومهای مختلفی نظیر روکو، کارن، لیدو و ماروین را به بازار عرضه کرده است که همه آنها دارای طرحهای متنوع و جذابی است. اما استفاده از رول هایی به عرض 53 سانتی متر بیشتر متداول است و تجربه نشان داده است که نصب این رول ها راحت تر و تعمیر آنها آسان تر است. اما امروزه در بافت کاغذدیواریها از مواد و الیاف سازگار با محیط زیست استفاده میشود و خطر کمتری برای کره زمین دارند. در برخی کاغذ دیواری های PVC برای نرمتر شدن کاغذدیواری به آن آزبست اضافه میکنند که خود این ماده نیز از عوامل سرطانزا بوده و به تنهایی بسیار خطر ناک می باشد (البته این مورد فقط در کشورهایی مانند چین و در کارخانه های درجه چندم اتفاق می افتد). دومین ماده خطرناک که در حالت اشتعال کاغذ دیواری پی وی سی تولید میشود، دی اتیل فتالات است که بر روی دستگاه تنفسی اثر گذاشته و باعث بیماریهای تنفسی شدید همچون آسم میشود.

پی وی سی به میزان فراوانی دارای کلر میباشد که از انتشار آتش تا زمانی نسبتا زیاد جلوگیری می نماید، به همین دلیل در طول مدت آتش سوزی گاز سمی هیدروژن کلرید تولید میشود که گازی سمی، کشنده و بسیار خطرناک می باشد. نوع دیگر دارای روكش سطح فوقاني از نوع وينيل Vinyl بوده و وزن وينيل بكار رفته در آن بين300 الي 450 گرم در هر متر مربع مي باشد ، این نوع کاغذ دیواری ها دارای جنس بسیار مرغوبی هستند و قابلیت شستشو با مواد شوینده خانگی را هم دارند. این شبکه به وسیلهٔ مواد آکرلیک تقویت شده و به کمک رنگدانهها یک نوع تاری ایجاد میکنند. قابل شستشو نبودند و در طول یک سال عمرشان احتمالا پاره هم میشدند؛ قیمتشان بسیار پایین است و میتوانند به عنوان کاغذ دیواری اداری در محیط های استیجاری با قرارداد های کوتاه مدت استفاده شوند. به طور مثال، برای خانهای که سبکی بسیار فانتزی و مدرن دارد باید از کاغذ دیواریهایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید و برای خانههایی که با مبلمان استیل و فرشهای ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواریهایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرید. برای مثال کاغذدیواری گلدار با طرحهای ساده یا کاغذدیواری طرح دار راه راه یا چارخانه جزو کاغذدیواریهای کلاسیک هستند و کاغذدیواری اسپرت با نقش و نگارهای رنگارنگ و جدید جزو دسته مدرن قرار میگیرد.

وقتی نصب کاغذهای یک دیوار تمام شد، بخش های اضافی را با کمک تیغ و هدایت دسته برس یا کاردک برش دهید. اندازه رولهای کاغذهای دیواری با هم متفاوت هستند، یعنی برخی از آنها 3.5 مترمربع، بعضی پنج مترمربع، برخی دیگر هفت مترمربع از یک دیوار و حتی بیشتر را پوشش میدهند. ۴- با پوشش وینیل اکریلیک: این نوع کاغذدیواری زیرلایه کاغذی دارد و روی سطح نمای آن پوششی از اکریلیک اسپری شده است. طرح های برجسته (بافت دار): این نوع از محصولات دکوری دارای بخش هایی بصورت برجسته هستند که معمولا این قسمت ها نیز فاقد امکان شستشو می باشند. طرح هایی که با اشکال هندسی باشند و یا حالتی طبیعی مانند کهکشانی داشته باشند گزینه های بهتری هستند. در زمان خرید کاغذ دیواری به غیر از قیمت کاغذ دیواری و رنگ و طرح آن باید ابعاد محیط را مد نظر قرار داد. تا آنجا که حتی میتوان گفت این پوشش تاحد زیادی جای رنگ را گرفته است. در استفاده از بخار آب باید دقت کافی به عمل بیاید تا به پوشش خشک دیوار زیر کاغذ دیواری آسیبی وارد نشود.

ابتدا بهتر است انواع کاغذ دیواری را بشناسید تا در انتخاب آن بهتر عمل کنید. 1- نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی مناسب چیست؟ مطمئننا یکی از مهم ترین مزایای کاغذ دیواری نسبت به رنگ، تنوع بالای آن است. نکته مهم این است که این گاز فقط در حالت اشتعال تولید نمیشود! نکته مهم این است که حتما از ضد حساسیت بودن این کاغذدیواری مطمئن شوید چون در ساخت آن از نوعی پلاستیک استفاده شده است و کاغذ دیواری اتاق بچه باید بسیار مطمئن و تضمینکننده سلامت کودک باشد. اتحادیه اروپا از سال ۱۹۹۶ و آمریکا از سال ۲۰۰۶ استفاده از پی وی سی را برای اتاق کودک ممنوع اعلام کرده اند و فقط کاغذدیواریهای PVC استاندارد و یا کاغذ دیواری های کاغذی امکان استفاده در اتاق کودک را دارند. بافتدار: اگر دنبال کاغذدیواری بافت دار هستید، بعضی مدلها هستند که در ساختشان از الیافی مثل مخمل استفاده شده است اما امکان شستشو ندارند. بهتر است از این رنگها در اتاق نشیمن، سالن نهار خوری و محلی که برای دور هم جمع شدندر نظر گرفته اید استفاده کنید. با توجه به دکوراسیون منزل خود میتوانید از آنها به خصوص در جاهای کمنور و دلگیر یا برای پوشاندن دیوارهای آسیبدیده استفاده کنید و حال و هوای آن جا را کاملا تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید