راهنمای کامل انتخاب کاغذدیواری

طرح گل، پوستر های قسمت کودکانه ما، شخصیت های کارتونی کوچک میتوانند انتخاب های خوبی برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی پسر یا دختر کم سن و سال شما باشند. این مقاله به شما کمک می کند تا هر چه بیشتر از این عنصر خلاقانه برای طراحی و زیباییبخشی فضای منزل خود استفاده کنید، پس پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اساسا کاغذهای دیواری ساده بیشتر هیچ طرح و نقشی نداشته و فقط دارای بافت و برجستگی هایی هستند که از جلو دیده می شود، بیشتر این مدل کاغذهای دیواری ساده را برای یک قسمت کوچک از خانه استفاده می کنند و به ندرت دیده شده که تمام خانه با این مدل کاغذهای دیواری پوشیده شده باشد. این ارزانی باعث میشود، تا تولید کننده و مصرف کنندهها بیشتر از این مواد استفاده کنند. خیلی از افراد به دنبال آموزش نصب کاغذ دیواری هستند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند.

عوامل زیادی در خرید کاغذ دیواری و نوع آن میتوانند تاثیرگذار باشند و همان طور که در بالا اشاره کردیم سلیقه و توان مالی در این تصمیم گیری خیلی میتوانند تاثیرگذار باشند. از مزیتهای آن میتوان به ارزان و مقرون بهصرفه بودن، نصب راحت و کندهشدن آسان اشاره کرد. کاغذ دیواریهای خوب و مرغوب، مانند تمام عناصر مربوط به دکوراسیون، از ویژگی و مزیتهای خاص خود برخوردارهستند که در ادامه به چند نمومه از این خصوصیات اشاره خواهیم کرد. جذب نکردن دود و آلودگی: این ویژگی از مزیتهای دیوارپوشهای وینیل و نانو میباشد و برای محیط آشپزخانه بسیار مناسب است. را با بهترین و مرغوبترین انواع متریال انجام میدهیم، که دارای 7 سال گارانتی میباشد. تصویر شما توسط دستگاه کاغذ دیواری، که در واقع دستگاه مخصوص پوستر دیواری ها هستند، در کارگاه خانه ما انجام میشود و بعد از اینکه آماده شد به هرجای ایران که باشید برای شما ارسال میشود. به این صورت که تصاویر خود را از طریق راههای ارتباطی برای ما ارسال نمایید و در صورتی که عکس شما کیفیت کافی برای ابعاد سفارش شما را داشته باشد، طرح شما در ابعاد دلخواه شما خواهیم کرد.

اما اگر به دنبال داشتن کاغذ دیواریهای منحصر به فرد هستید، کاغذ دیواری اختصاصی خود را با هر طرح و ابعادی که مد نظر دارید، را برای سفارش دهید. کاغذ دیواری سفارشی یا پوستر دیواری با طرح دلخواه به این صورت است که شما میتوانید هر تصویری که بخواهید را روی کاغذ دیواری و پوستر دیواری سفارش دهید. ما کاغذ دیواری را می توانیم در هر اندازه و ابعادی که شما بخواهید آماده کنیم. یکی از مواردی که شما می بایست در باره کاغذ دیواری های مدل لاکچری به آن توجه کنید، این است که این نوع کاغذ دیواری در طراحی های مدرن می تواند اتمسفر و فضا را کمی متفاوت کند که شاید به نظر کمی غیر عادی باشد اما واقعیتی که در اینجا وجود دارد، این است که شما می توانید در فضای منزل خود از نوعی پارادوکس در طراحی استفاده کنید که این موضوع می تواند اتمسفر و جو خانه و محل زندگی شما را بسیار جذاب تر و شگفت انگیز تر کند. در کاغذ دیواری از نوع پارچهای شما احساس میکنید یک پارچه، مخمل، ابریشم، کتان یا پنبه یا ترکیبی از اینها را برای پوشش دیوار خود استفاده کردهاید.

4) روکش با بافت مخملی: در این مدل از کاغذ دیواریها، تکهها و نقش و نگارهایی از جنس مخمل پارچهای یا پلاستیکی دیده میشود. مقاوم بودن دربرابر خط وخش و پارگی: هر اندازه روکش پلاستیکی این نوع دیوارپوش محکمتر باشد؛ دربرابر خراشهای سطحی مقاومترخواهد بود و تنها به وسیله کشیدگی با کاتر و یا چاقو، امکان پارگی در آن وجود دارد. طرح های کلاسیک: این نوع از کاغذ دیواری ها دارای طرح کاملا ساده و بدون هیچگونه برجستگی خاصی هستند و می توان از آن ها برای خانه و یا دفاتر کاری استفاده نمود که دارای دکوراسیونی کاملا ساده و همچون نام آنان، کلاسیک هستند. کاغذ دیواری های ترکیبی برای اولین بار در سال 1868 و با هدف ایجاد تنوع در طرح های ساده و یکنواخت آن زمان طراحی شدند، این طرح ها بعدها ادامه یافتند و تا سال 1880 تبدیل به سبکی خاص در صنعت کاغذ دیواری شدند؛ کاغذ دیواری های ترکیبی از سه بخش پایه، میانی و فوقانی تشکیل می شدند. در ادامه به توضیح تفصیلی هر یک از موارد فوق پرداخته و شما می توانید با توجه به تصاویر ارائه شده در خصوص هر کدام از انواع مختلف دسته های یاد شده، نسبت به انتخاب و خرید کاغذ دیواری اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید