راهنمای کامل انتخاب کاغذدیواری

توجه به رنگ مبلمان و فرش قبل از انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی ، عدم تطابق رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر مبلمان ، علاوه بر اینکه خانه نامرتب و کسل کننده به نظر می رسد ، حس سردرگمی در اعضای خانواده را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، برای مکانی با سبک بسیار لاکچری و مدرن ، شما باید از کاغذ دیواری سه بعدی ساده با کمی طرح و برای خانه هایی که با مبلمان استیل و فرش های ابریشمی تزئین شده اند ، باید از کاغذ دیواری سه بعدی سنگین با استفاده از الگوهای برجسته استفاده کنید . اما استفاده از رول هایی به عرض 53 سانتی متر بیشتر متداول است و تجربه نشان داده است که نصب این رول ها راحت تر و تعمیر آنها آسان تر است. یکی دیگر از مزیت هایی که می توان برای کاغذ دیواری لاکچری در نظر گرفت این است که کاغذ دیواری لاکچری به راحتی قابل شستشو می باشد.

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تمامی کاغذ های دیواری این قابلیت را ندارند و قبل از آنکه اقدام به شست و شو نمایید بهتر است با کارشناسان رونیا هماهنگ بفرمایید. بنابراین به هماهنگی رنگ ها و هارمونی رنگ های استفاده شده در منزلتان دقت داشته باشید. در ادامه این مطلب با فروشگاه رونیا همراه باشید تا شما را هرچه بیشتر با کاغذ دیواری لاکچری آشنا کنیم. باید به این نکته توجه داشت که کاغذ دیواری ها دارای انواع مختلفی می باشد و شما می توانید قبل از مراجعه به بازار و خریداری نوع خاصی از کاغذ دیواری در سایت های معتبر مانند سایت فروشگاه رونیا اطلاعات لازم را کسب کرده و با خیال راحت از قیمت و مدل ها، اقدام به خریداری طرح مورد نظر خود کنید. جالب است بدانید که ما ایرانیان بیشترین میزان خرید اتواع فرش در دنیا را به نام خود ثبت کرده ایم و از همین رو در فرهنگ ایرانی استفاده از فرش هایی با نقوش سنتی و قدیمی بسیار رایج است و کمتر اقامتگاهی را می بینیم که حداقل یک قطعه فرش سنتی در آن وجود نداشته باشد اما شاید از خودتان سوال بپرسید که این امر چه ربطی به استفاده و خرید کاغذ دیواری جدید دارد.

همچنین کاغذ دیواری هایی که طرح آنها به عنوان سایه روشن تلقی می شود یا بافت و طرح خاص خود را دارند برای یک اتاق یا دفتر مناسب هستند. در حقیقت در نوع کاغذ دیواری سه بعدی از تصاویر ۳d استفاده میشود، به دلیل ترفندهای ویژهای که در طراحیهای آنها به کار میرود ظاهری برجسته و واقعی دارند. ممکن است فروشندگان غیرمتخصص به شما بگویند که فلان کاغذ دیواری ضد رطوبت است و به شما پیشنهاد دهند که این کاغذ را برای حمام یا توالت خریداری کنید. همانطور که برخی از افراد تمایل به ساده بودن سقف دارند، برخی دیگر ترجیح می دهند در طراحی داخلی خود سقفی شکیل داشته باشند. استفاده از کاغذ دیواری ساده میتواند یک انتخاب خاص برای شما باشد اما استفاده از طراحی های خاص مانند طرح های لاکچری می تواند جلوهای دیگر از محل زندگی شما را نمایان کند جذابیت طراحی داخلی به سبک لاکچری علاوه بر این که زیبایی خاصی به فضا می دهد، از نظر جذابیت رنگی هم بسیار کابردی می باشد.

استفاده ار کاغذ دیواری پذیرایی می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد حال آنکه می توان از یک مدل کاغذ دیواری در بخش های دیگر خانه و اتاق ها نیز استفاده کرد. یکی از مواردی که شما می بایست در باره کاغذ دیواری های مدل لاکچری به آن توجه کنید، این است که این نوع کاغذ دیواری در طراحی های مدرن می تواند اتمسفر و فضا را کمی متفاوت کند که شاید به نظر کمی غیر عادی باشد اما واقعیتی که در اینجا وجود دارد، این است که شما می توانید در فضای منزل خود از نوعی پارادوکس در طراحی استفاده کنید که این موضوع می تواند اتمسفر و جو خانه و محل زندگی شما را بسیار جذاب تر و شگفت انگیز تر کند. برخی از کاغذدیواریها، در آشپزخانه یا حمام که گرما و رطوبت بیشتری وجود دارد، قابلاستفاده نیستند. به همین دلیل توجه به برخی نکات در خرید کاغذدیواری و انتخاب آن برای اتاق خواب ضروری است. کاغذ دیواری اتاق خواب باید رنگ روشن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید