راهنمای انتخاب کاغذ دیواری – مجله تصویر زندگی

برای مکانهای رسمی از کاغذ دیواری ساده یا کاغذ دیواری با طرحهای بزرگ و رنگهای دراماتیک استفاده کنید. کافیست درخواست نصب و تعمیر کاغذ دیواری خود را ثبت کنید! این که افراد وقت زیادی را صرف پیدا کردن کاغذ دیواری خوب و با جنس و کیفیت عالی کنند به تنهایی کافی نیست. ۷- کاغذ با روکش وینیل سخت، جامد و طرح برجسته: این نوع کاغذدیواری هم از لمینت کردن ورقه ای از وینیل جامد روی زیرلایه کاغذی ساخته می شود و به وسیله حرارت نقش های برجسته ای را روی نمای آن ایجاد می کنند. کاغذ دیواری یا والپیپر به انگلیسی Wallpaper از جمله مواردی است که افراد میتوانند به عنوان روکش جهت پوشاندن سطح دیوارهای خود از آن استفاده کنند. اگر میخواهید، دکوراسیون جلوی دیوار شما جلوه بیشتری داشته باشد از کاغذ دیواری با ظاهر یکنواخت کمک بگیرید. این کاغذ دیواری نازک و مستعد آسیب بیشتری است. معمولاً کاغذی دیواری اروپایی عرضی معادل ۵۲ سانتیمتر دارد. مقاومت بسیار بالا در برابر کشش دارد. آنها در برابر تابش آفتاب و گرمای نور آن مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند. طرح و رنگ به کار رفته در کاغذ دیواری تنها می تواند اسباب یک افزایش قیمت جزیی را فراهم نماید و این تفاوت قیمت هیچ گاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد.

درصورتی که دیوار مرطوب بود، منبع آن را شناسایی کرده و پس از خشک شدن کامل دیوار، مرحله نصب را ادامه دهید. البته چون کاغذدیواری با چسب چسبانده میشود، در مکانهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه، نامناسب است. از آنجا که فروشندگان و نمایندگی های کاغذ دیواری ها در سراسر کشور از ارزش نتایج مربوط به نصب صحیح کاغذ دیواری آگاه هستند، حساسیت بسیاری در این خصوص به کار گرفته و سعی می نمایند از بهترین و با سابقه ترین نصاب ها و وسایل ممکن جهت نصب کاغذ دیواری استفاده نمایند. خواندن راهنمای خرید پوستر دیواری سه بعدی و آینه دکوراتیو هم به شما توصیه میشود. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی جلوه خاص و منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی منزلتان خواهد داد و یا میتوان از کاغذ دیواری طرح داماسک به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون ال سی دی استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک نوع کاغذ دیواری دیگر پوشش دهید. دوده، چربی و گرد و غبار را جذب نمیکند. در زیر می توانید انواع گل های داماسک را در رنگ های مختلف در آلبوم های ما بیابید.

در واقع این امکان وجود دارد که به دلیل عدم آگاهی افراد از چگونگی نصب این کاغذها، در زیر آنها هوا باقی بماند که این مسئله زیبایی را از کاغذ انتخابی شما میگیرد. سعی کنید برای اینکه بهترین نوع چسب کاغذ دیواری را خریداری کنید حتماً مشخصاتی که روی بسته بندی چسب درج شده را به خوبی مطالعه کنید و اگر دستورالعمل ساخت و آماده سازی چسب کاغذ دیواری روی آن درج نشده از فروشنده بخواهید که به صورت کامل برای شما توضیح دهد که چگونه آن را تهیه و آماده کنید. اول همان نکتهای که در پاراگراف قبل توضیح داده شد که رنگها باعث روشنتر شدن فضا و در نتیجه بزرگتر جلوه کردن آن میشوند. قدیمیترین نمونهی به جا مانده از کاغذدیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بوده به سال ۱۵۰۹ بر میگردد. 1- به طور کلی پوستر دیواری در یک فضا و بر روی یک دیوار خاص نصب میشود. اما پوسترهای دیواری بسته به ابعاد فضای موجود به صورت پنل عرضه میشوند. بنابراین طراحی دکوراسیون فضای اتاق پذیرایی در منازل ایرانی بسیار اهمیت دارد.

طراحی داخلی فضای کاری آنقدرها هم که فکر میکنید مشکل نیست. شما میتوانید عکس یا طرح مورد نظرتان را با سلیقه خود و متناسب با فضای موجود سفارش دهید. ولی اگر وقت ندارید که طرح ها را بگردید ما بشما دو آلبوم جدید و با کیفیت گلد و همچنین آلبوم متروپلیتن اتاق پذیرایی را که دارای کیفیت استثنایی است را پیشنهاد میکنیم. اگر دیوارهای شما دچار ترک خوردگی یا مشکلات خاصی است که قصد پوشاندن این موارد را با کاغذدیواری دارید، بهتر است از کاغذدیواریهای با طرحهای تکرار شونده یا طرح گل ریز استفاده کنید. این نوع از محصولات زیبایی خاصی به منزل شما می دهند که البته هزینه بالاتری را نیز برای شما به همراه خواهند داشت. گل های سه بعدی که مناسب نصب در پشت تلویزیون هستند یکی از این نمونه ها می باشد. این وبسایت خدماتی یکی از شرکتهای خوشسابقه در حوزه فروش و اجرای کاغذهای دیواری است و در آن به بیش از ۱۵۰۰ مدل متنوع از کاغذهای دیواری در طرحها و رنگهای مختلف دسترسی دارید. رنگهای روشن فقط نباید به انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک اختصاص یابند، این رنگها را میتوانید در هر اتاق از خانه به ویژه در سقف اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید