راهنمای انتخاب کاغذ دیواری – مجله تصویر زندگی

همان طور که اشاره شد از خصوصیات رنگ سفید، بزرگ و روشن نشان دادن فضا است، بنابراین هر چه یک رنگ به سفیدی مایل باشد، این خاصیت را بیش تر در خود دارد. همان طور که گفتیم این محصول قابلیت بکار گیری در تمام مکان های خانه را دارد و از آنجایی هم که طرح های بسیار زیادی دارد و شما هم میتوانید حتی طرح دلخواه خود را برای این منظور بکار بگیرید با قاطعیت میتوان گفت که به راحتی به وسیله کاغذ دیواری میتوانید هر دکوراسیونی را ایجاد کنید. دیوارپوش های سه بعدی نیز یکی از طرح ها و مدل های کاغذ دیواری میباشد که به نسبت جدید هستند و تازه وارد بازار فروشگاه های دکوراسیون داخلی شده اند، همانطور که از نام این محصول مشخص است، از طرح های سه بعدی بر روی خود برخوردار است و همین موضوع تنها تفاوت این مدل با سایر کاغذ ها میباشد، از لحاظ کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی تفاوتی با سایر دیوارپوش ها نداشته و تنها طرح روی آن از اشکال سه بعدی انتخاب شده اند. کلاس قیمتی کاغذ دیواری پی وی سی نسبت به سایر کاغذ دیواریها پایینتر است. کثیف نمیشوند. نسبت به رطوبت حساس نیستند.

در تولید کاغذدیواری ضد امواج معرفی شده از هیچ گونه ماده پلی اتیلن و رزینهای مضر (TVOC و HCHO) که به طور معمول در تولید کاغذدیواریها کاربرد دارد، استفاده نشده است. کاغذدیواری گلدر از تکرار طرح گل ایجاد شده اند، طرح های گل موجود در این طرح ها در سایزها و رنگ های مختلفی هستند، کاغذ دیواری گلدار را معمولاً به طور ترکیبی با کاغذدیواری ساده استفاده می کنند. کاغذ دیواری PVC از ابعاد کوچک 5 متر در بازار موجود است و تا سایزهای بزرگ تر پیش میرود. که خود این نوع کاغذ دیواری به دو دسته تقسیم می شود: کاغذ دیواری هایی که پشت آن ها لایه ای از وینیل وجود دارد. البته حتما حین خرید این نوع کاغذ دیواری به وجود کلمه “قابل شستشو” دقت کنید. این نوع کاغذ دیواری، بسیار کمیاب است و قیمت بالایی هم دارد. قیمت مناسب: این دیوارپوشها در مقایسه با بسیاری از نمونههای موجود در بازار (که خاصیت دکوراتیو هم دارند) فوقالعاده بهصرفه است. کاغذ دیواری قیمت متری چند است؟

از ویژگیهای برجسته کاغذ دیواری های نانوون چسب پذیری خوب و همین طور طرح های ظریف و زیبای آن می باشد. نصب کاغذ دیواری کاغذی با استفاده از چسب چوب یا چسب کاغذ انجام میشود و دوامی در حدود دو تا سه سال دارد. چرا که تا یک الی دو سال این کاغذ دیواریها نیازهای شما را برطرف میسازند. به علت پیشرفت فناوری در پرینترها امروزه شرکتهای تولیدی موفق شده اند کاغذ دیواریها را مانند پوستر بر روی کاغذ چاپ کنند. این پوستر دیواری یکی از خاص ترین کاغذ دیواری هایی است که میتوان از آن برای دکوراسیون و چیدمان خانه استفاده کرد . این طرح ها آنقدر در یک فضا بخوبی میتوانند نقش خود را ایفا کنند که با استفاده از کاغذ دیواری مدرن بر روی یک دیوار تمام آن فضا با حس و حال همان طرح شناخته میشود. پین ورک تمام خدمات مربوط به نصب کاغذ دیواری شما را بهصورت حرفهای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام میدهد. خطوط عمودی، ارتفاع سقف و دیوارها را بلندتر نشان میدهد و خطوط افقی اتاق را کشیده تر میکند.

قدم اول بازبینی و بررسی دیوارها است. در این کاغذ دیواری نوعی پلاستیک به کار رفته است. در حالی که چسب های مخصوص کاغذ دیواری نه تنها بویی ندارند بلکه به سرعت خشک می شوند. دیواری که پرایمر خورده است، بدون تخریب و به راحتی، تنها با خیس کردن کاغذ دیواری از روی دیوار جدا می شود. پس از آن می توانید دیوارها را تمیز کنید و روی آن روغن پرایمر بزنید. بعد از تمیز کردن دیوار، لازم است روی آنها روغن پرایمر بزنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از پرایمر زمانی است که می خواهید کاغذدیواری را از روی دیوار جدا کنید. داشتن تخصص برای نصب کاغذدیواری و همچنین تجربه داشتن در این زمینه ضروریست. در ادامه برای راهنمایی طریقه چسباندن کاغذ دیواری با ما همراه باشید. در ادامه انواع راه ها برای جدا کردن کاغذ دیواری از دیوار آورده شده است. تنوع طرح و رنگ ها بقدری زیاد است که میتوانید آن را با دیگر وسایل موجود در محیط هماهنگ و یا کاملا متضاد نمایید.به طور مثال انتخاب طرحی که از رنگ های طلایی وکرم استفاده کرده است را میتوانید در هال خانه ودرکنار مبل های که همان رنگ ها را بکار برده است بکارببرید.به عبارتی دیگر با وجود آن میتوان گفت محدودیت طرح و رنگ وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید