خرید کاغذ دیواری بی واسطه ❤️ 【 تخفیف ویژه بهمن 1400】 ارسال فوری❤️

اگر دکوراسیونی به سبک کلاسیک و لوکس دارید کاغذ دیواری های مخملی می تواند بهترین گزینه برای شما محسوب شود چه را که به دلیل بافت پارچه و مخمل خود می تواند به سادگی با مبلمان شما هماهنگ شود. با این محصول فوق العاده کارآمد می توانید به سادگی در فضای داخلی خود تغییرات محسوس ایجاد نماید و چهره ی دکوراسیون خود را تغییر دهید. معمولاً هر نصابی از چسب خاص و منحصر به فرد خود که بارها از آن استفاده کرده برای کارش استفاده می کند و نمی توان گفت که تنها یک برند و مارک خاصی از چسب کاغذ دیواری بهترین است و بقیه کارآمد نمی باشند . نکته: باید بدانید به طور کلی در سبک مدرن از کاغذ دیواری استفاده نمی شود. انتخاب کاغذ دیواری راهرو باید با دقت زیادی انجام شود، زیرا اگر از طرح و رنگ نامناسب استفاده کنید، ممکن است راهرو کوچک و باریک بنظر برسد. اکثرمان دوست داریم تا بهترین وسایل و شیک ترین دکوری ها را در آن قرار دهیم، زیرا از مهمان هایمان در این قسمت از خانه پذیرایی می کنیم. برخی از کاتالوگها در این زمینه بهتر عمل میکنند، زیرا تصویری از نمونه اجرا شده پوستر در فضای واقعی به نمایش میگذارند.

یکی از راه هایی که می توانید با استفاده از آن رنگ کاغذ دیواری منزل خود را انتخاب کنید، ایجاد هارمونی بین رنگ مبلمان و کاغذ دیواری است. یکی از انواع کاغذ دیواری های قابل شستشو و پرطرفدار، کاغذ دیواری سه بعدی است. به سختی پاره می شود و پس از نصب به دیوار تا 5 سال دوام دارد. به دلیل تکنولوژی خاصی که در ساخت آنها به کار رفته است، ضد دوده و کثیفی هستند، پاره نمی شوند، ضد حساسیت هستند، در برابر تابش آفتاب مقاومند و عایق صدا و گرما هستند. از آنجا که نصب کاغذ دیواری آخرین مرحله به پایان رساندن فرایند پوشش دادن دیوارهاست، بهتر است با دقت و حساسیت خاصی انجام گردد و هر گونه سهل انگاری در این مرحله می تواند پشیمانی بسیاری را به دنبال داشته باشد. این کاغذ دیواری با چوب طبیعی فنلاندی ساخته می شود و این نوع از کاغذ دیواری تمام ویژگی های کاغذ دیواری های قابل شستشو را دارد، ضد حساسیت و سازگار با طبیعت است.

از نمونه طرح هایی که برای چاپ کاغذ دیواری انتخاب می شوند طرح های سنتی، تاریخی، هنری، هندسی و یا الهام گرفته از طبیعت می باشند. در طراحی این کاغذ دیواری برخلاف کاغذ دیواری کلاسیک از طرح های موجود در طبیعت استفاده نمی شود. به این صورت که اگر مبلمان کلاسیک دارید، بهتر است مانند تصویر زیر، از کاغذ دیواری هایی که دارای طرح کلاسیک هستند، استفاده کنید. به این صورت که شما رنگی متضاد با مبلمانتان را برای کاغذ دیواری انتخاب می کنید. به طور کلی کاغذ دیواری هایی که دارای طرح های درشت هستند، فضا را کوچک تر نشان می دهند و مناسب خانه های کوچک نمی باشند. در مقابل، کاغذ دیواری با طرح ریز مناسب فضا های کوچک است و باعث بزرگ تر نشان دادن فضا می شود. نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب که باید بدانید! یک کاغذ دیواری خوب باید روکشی از جنس وینیل داشته باشد و وینیل مصرف شده در هر متر مربع از آن در حدود 500 گرم باشد. اینطوری چنین اتاقهایی فضایی گرم و صمیمیتر پیدا میکنند.

علاوه بر آن شما باید رنگ و طرح کاغذ دیواری را نیز به صورتی انتخاب کنید تا هم فضایی هماهنگ و هم محیطی آرامش بخش برای خوابتان فراهم کنید. اما اگر فضایی که می خواهید آن را کاغذ دیواری کنید، سبکی مدرن و امروزی دارد، باید از کاغذ دیواری با طرح مدرن استفاده کنید. کاغذ دیواری های سه بعدی از فاصله سه تا چهار متری کاملا برجسته به نظر می آیند. برای اجرای کاغذی روی سقف نمونههای برجسته را پیشنهاد نمیکنیم؛ مدلهایی با طرحهای انتزاعی، هندسی و طبیعی (مثلا کهکشان یا آسمان) مناسبتر هستند. مهمترین مزیت کاغذ دیواری کاغذی این است که نسبت به انواع دیگر کاغذ دیواری ارزان تر و مقرون به صرفه است. مطلب پیشنهادی: کاغذ دیواری طرح مدرن، مدلی جذاب برای خانه شما! برای ما ایرانی ها پذیرایی از دیگر قسمت های خانه مهم تر است. به طور کلی راهروها قسمت های مختلف خانه را به هم وصل می کنند و محل رفت و آمد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید