بورس کاغذ دیواری غرب تهران

با چسب مخصوص کاغذ، به دیوار میچسبند و به مدت یک الی دو سال دوام دارند. کاغذ دیواری را میتوانید برای تمام قسمتهای خانه اجرا کنید، اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق مهمان، راهرو خانه و راهپله که البته کاغذ دیواری هر قسمت دارای ویژگیهای مخصوص به خود است. میتوانید قسمتهای مشخصی را کاغذ دیواری کنید که زیبایی آن به چشم بیاید. اگر مبلمان شما ساده و بی نقش است، نوع اسپرت بهترین انتخاب شماست و در صورتیکه مبلمان شما کلاسیک و تاجدار است، باید ازانواع کلاسیک و گل برجسته استفاده کنید. 4) روکش با بافت مخملی: در این مدل از کاغذ دیواریها، تکهها و نقش و نگارهایی از جنس مخمل پارچهای یا پلاستیکی دیده میشود. به منظور انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب به رنگ و مدل پرده و روتختی کودک نیز توجه فرمایید. 3) روکش نانو: این مدل دیوارپوشها با تکنولوژی نانو ساخته میشوند و از ویژگیهای آن میتوان به قابلیت شستشو، با دوام بودن، ضد حساسیت، ضد دود و کثیفی، مقاوم بودن دربرابر تابش آفتاب و داشتن خاصیت عایق بودن در برابر صدا و گرما اشاره کرد.

جذب نکردن دود و آلودگی: این ویژگی از مزیتهای دیوارپوشهای وینیل و نانو میباشد و برای محیط آشپزخانه بسیار مناسب است. علاوه بر جنس، چه رنگی مناسب پوشش دیواری انواع آشپزخانه شماست؟ در واقع مهمترین دلیل آن، این است که کاغذ دیواری به شما این امکان را میدهد که بتوانید فضای مورد نظر خود در هر کجای خانه، کوچک یا بزرگ نشان دهید، علاوه بر آن خلوت بودن و آرامی خانه شما میتواند به نوع طرح کاغذ دیواری شما بستگی داشته باشد. بازرگانی نصرالهی با مشاوران خبره در زمینه دکوراسیون و همچنین تنوع بالای محصولات این امکان را به شما می دهد تا فضای خانه یا محل کار خود را به شکل دلخواه کوچک و بزرگ ، آرام شلوغ خلوت و هرگونه که مدنظر خودتان است نشان دهید. همچنین در صورت نیاز به زیرسازی کاغذ دیواری هزینه دستمزد نصب کاغذ دیواری به صورت مجزا اعلام می شود. اما اگر به دنبال داشتن کاغذ دیواریهای منحصر به فرد هستید، کاغذ دیواری اختصاصی خود را با هر طرح و ابعادی که مد نظر دارید، را برای سفارش دهید. ۲- اگر می خواهید سقف و در و پنجره ها را رنگ کنید قبل از اینکه اقدام به نصب کاغذدیواری کنید باید رنگ آمیزی را انجام دهید و صبر کنید تا کاملا خشک شود.

اگر میخواهید آرامش و تعادل را به خانه خود و اتاق خوابی بر مبنای روانشناسی ایده آل داشته باشید میتوانید از این کاغذ دیواری استفاده کنید . ضد حساسیت بوده و مناسب اتاق کودکان است. زیبایی و شکیل بودن پذیرایی نشاندهنده شخصیت و سبک زندگی شما است بنابراین در انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب، حتماً باید به رنگآمیزی لوازم و دکوراسیون منزلتان مثل مبلمانها و فرشها توجه کنید. کیفیت آنها به گونهای است که مادامالعمر می توانید از آنها استفاده کنید. انتخاب هر یک از آنها بستگی به سلیقه، زمان و بودجه شما دارد. مقاوم بودن دربرابر خط وخش و پارگی: هر اندازه روکش پلاستیکی این نوع دیوارپوش محکمتر باشد؛ دربرابر خراشهای سطحی مقاومترخواهد بود و تنها به وسیله کشیدگی با کاتر و یا چاقو، امکان پارگی در آن وجود دارد. همچنین بهدلیل مخملی بودن قابلیت شستشو ندارند. نحوه استفاده از کاغذ دیواری در هتلهای مختلف، متفاوت است و این به محل و موقعیت فعلی هتل و همچنین مسافرانی بستگی دارد که به آن منطقه سفر میکنند.

امروزه چاپ کاغذ دیواری اختصاصی از جمله چاپ های پرمصرف بازار دنیا محسوب شده و دستگاه های این علم و همچنین جوهر های اکوسالونت این تکنولوژی جز صنعت های بروز و البته گران قیمت دنیا به حساب می آید و همین امر سبب شده که دستگاه های چاپ پوستر دیواری اختصاصی در کشور عزیزمان ایران محدود باشد و برخی از دوستان به دلیل هزینه های بالای این دستگاه اقدام به تغییر کاربری سایر دستگاه ها می زنند که طبیعتا نتیجه مطلوب ندارند و با شکست مواجه میشود. امکان تغییر بیشتر در دکوراسیون داخلی : استفاده از کاغذ دیواری باعث شده که به جای طرح های ساده و محدود طیف وسیعی از بافت ها وطرح ها را انتخاب کنید. اگر سطح دیوار شما ترک داشته و یا برآمدگی دارد بهتر است قبل از نصب این سطوح را بتونه کاری کنید. عامل مهم دیگری که در این تصمیم گیری تاثیر زیادی خواهد داشت، نیاز مصرف کننده است. این مقاله به شما کمک می کند تا هر چه بیشتر از این عنصر خلاقانه برای طراحی و زیباییبخشی فضای منزل خود استفاده کنید، پس پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. پوستر دیواری با انواع کاغذ دیواری رولی از نظر جنس و ابعاد و قیمت متفاوت است، در پوستر دیواری معمولا یک طرح خاص به صورت سفارشی بر روی کاغذ چاپ می شود که این طرح می تواند سه بعدی هم باشد بدین معنا که طرحی که روی کاغذ چاپ می شود سایه هایی دارد که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید