بورس کاغذ دیواری غرب تهران

نوع فومی آن را میتوان رنگ زد و آجر های آن غیر طبیعی بوده و برجستگی زیادی ندارند اما در نوع طبیعی تر آن تکه های آجر طبیعی با هر نوع و طرحی که بخواهبد در اختیار شما بوده و بصورت تکه ای و تکی کنار هم میچسبند و فضای زیبایی را ایجاد میکنند. دیوارپوش در انواع متفاوتی برای نصب ارائه میگردد مانند رول دیوارپوش، تایل ها، چسبی و غیره که بهتر است برای نصب دیوارپوش از نصاب متخصص آن استفاده کنید تا ایرادی در زمان اجرای آن نداشته باشید و باعث خرابی و از بین رفتن دیوارپوش نشوید و متقبل هزینه مجدد برای سفارش آن نشوید اما اگر قبلا سابقه نصب دیوارپوش داشته اید و یا طرحی که سفارش میدهید بصورت چسبی و راحت است میتوانید خودتان نیز نصب را انجام دهید. عوامل زیادی در خرید کاغذ دیواری و نوع آن میتوانند تاثیرگذار باشند و همان طور که در بالا اشاره کردیم سلیقه و توان مالی در این تصمیم گیری خیلی میتوانند تاثیرگذار باشند. توالت: شما میتوانید از این انواع دیوارپوش در توالت منزلتان نیز استفاده کنید و باعث شوید فضای آن خیلی شیک تر و زیباتر دیده شود. اتاق خواب ها: استفاده از دیوارپوش آجری در اتاق خواب ها بخصوص اتاق خواب کودکان باعث از بین رفتن استرس و هراس کودکان خواهد شد و فضای اتاق خواب را خیلی آرامش بخش تر خواهد کرد این نوع دیوارپوش برای اتاق کودک نیز موجود میباشد.

شما میتوانید دیوارپوش ها را در هر طرح و رنگ برای هر مکان و فضایی بنابر سلیقه ای که دارید از اتاق کودک گرفته تا مکان های رسمی و ادارات سفارش دهید. اگرمیخواهید دکوراسیون پذیرایی درخانه شما دارای فضایی آرامش بخش باشد، باید کاغذدیواری منزل خودرا در ابعاد کوچک و کمرنگ نصب کنید. کاغذدیواری گلدر از تکرار طرح گل ایجاد شده اند، طرح های گل موجود در این طرح ها در سایزها و رنگ های مختلفی هستند، کاغذ دیواری گلدار را معمولاً به طور ترکیبی با کاغذدیواری ساده استفاده می کنند. این نوع کاغذ دیواری به لطف طرح ها و نقش های مخملی ، حس لوکس بودن را در فضا منتقل می کند. همین طور از نصاب حتما بخواهید به علائم پشت کاغذ دیواری هنگام نصب دقت کند تا زمان نصب مشکلی ایجاد نگردد. جالب است بدانید كاغذ ديواري نانو به هیچ وجه دوده و گرد خاک نمیگیرد و همان طور که میدانید اصلا کثیف نمیشوند . برای آنکه دیوارپوش آجری که برای خرید آن هزینه کرده اید ماندگاری طولانی مدت تری را داشته باشد بهتر است برخی نکات را در نگهداری آن رعایت کنید.

خیر کاغذ دیواری ماندگاری دیوارپوش و تنوع آن را دارا نیست و بسیار زودتر از آنچه فکرش را کنید از بین خواهد رفت، دیوارپوش ها نصب متفاوت تر و تنوع بیشتری نسبت به کاغذ دیواری را دارا هستند. دیگر مزیت استفاده از دیوارپوش ماندگاری طولانی مدت آن و پوشش دهی عالی آن میباشد که همین امر باعث میشود با یکبار هزینه تا مدت ها از آن لذت ببرید و سالانه مجبور به تغییر آن نباشید. اگر فضای آشپزخانه شما بزرگ است و این پتانسیل را دارد که دیوارهای آن را با کاغذهای طرح شلوغ استوایی و یا طرحهای پر پیچوخم هندسی بپوشانید، حتما از کاغذ دیواریهای شلوغ استفاده کنید. با توجه به اینکه طی یک دهه اخیر علاقه مخاطبان به طرحهای سنتی ایرانی افزایش یافته، ما با توجه به نیاز مشتریان، آرشیو کاملی از کاغذ دیواری طرح قدیمی، کاغذ دیواری کاشی سنتی، و طرح نقاشی دیواری سنتی تهیه و آرشیو کردهایم. کاغذ دیواریهای شرکت Marburg ترکیبی از طراحی مدرن و سنتی بیش از یک قرن است که در کشور آلمان تولید و در سراسر جهان مورد استقبال هستند. با توجه به دارا بودن تنوع در دیوارپوش و موجود بودن رنگ های بیشمار آن و نصب راحت بدون زیرسازی و تحویل فوری این روزها محبوبیت زیادی را در بین افرادی که مایل به تغییر دکوراسیون فضا داخلی خود هستند، شده است.

با خرید کاغذ دیواری وینیل نانوون از مزیت کاغذ دیواری نانوون و PVC یکجا بهره می برید؛ این کاغذها از یک لایه نانوون و یک لایه PVC ساخته شده اند و به همین دلیل مثل مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند، پس می توان از آن با خیال راحت در محیط های مرطوب استفاده کرد. دیوارپوش ها تنها مناسب فضای داخلی هستند و با توجه به جنس و ضخامتی که دارند بهتر است تنها در فضای داخلی از آن استفاده شود برای تزیینات دیوار خارجی باید از سنگ های اصل و با کیفیت بالا استفاده نمایید این محصولات مناسب قرارگیری در فضای بیرونی بوده و در برابر تابش نور خورشید و عوامل طبیعی ماندگاری و مقاومت بالایی را نیز دارا هستند. حتما بارها پیش آمده که شما نیز بجای رنگ کاری کردن دیوار با زیر سازی و بتونه و شلوغ کاری زیاد بدنبال یک راه بصرفه تر و کم کارتر باشید. همان طور که پیش از این بیان کردیم انواع و اقسام کاغذ دیواری در بازار وجود دارد و تنوع رنگ و طرح این نوع دیوارپوش به قدری بالا است که خرید کاغذ دیواری را پیچیده و مشکل میکند. اینها سوالاتی اند که تمامی فروشندگان با آن ها سرو کاردارند.

دیدگاهتان را بنویسید