با شرکت های تولید کننده کاغذ دیواری ایرانی و خارجی آشنا شوید

دیواری که پرایمر خورده است، بدون تخریب و به راحتی، تنها با خیس کردن کاغذ دیواری از روی دیوار جدا می شود. یکی دیگر از مزایای استفاده از پرایمر زمانی است که می خواهید کاغذدیواری را از روی دیوار جدا کنید. زیرا شما هر سال نمیتوانید کاغذدیواری های منزل خود را نو کنید! اگر کاغذدیواری تان طرح خاصی دارد قطعات را کمی بلندتر ببرید تا بتوانید در صورت لزوم طرح هر نوار را با طرح قبلی تطبیق دهید. سعی کنید برای اینکه بهترین نوع چسب کاغذ دیواری را خریداری کنید حتماً مشخصاتی که روی بسته بندی چسب درج شده را به خوبی مطالعه کنید و اگر دستورالعمل ساخت و آماده سازی چسب کاغذ دیواری روی آن درج نشده از فروشنده بخواهید که به صورت کامل برای شما توضیح دهد که چگونه آن را تهیه و آماده کنید. مهم بودن نظافت و شستشو: با داشتن رفت و آمد بالا و یا اهمیت نظافت بیشترب انوان ترجیح میدهند تا دیوارپوشی را نصب کنند که بتوانند با خیال راحت در صورت نیاز آن را آبکشی نمایند و خبر خوب این است که بیش از ۵۰ درصد از دیوارپوش ها دارای قابلیت شستشو حتی با مواد ضد عفونی کننده می باشند.

اتاق انتظار : بیشتر ادارات اعم از دولتی و یا خصوصی ترجیح میدهند به این سیستم مجهز بوده و با این روش در ذهن مشتریان خود ماندگار شوند آنها در ابتدا ترجیح میدهند اناق انتظار یعنی جایگاهی را که مشتری بیشتر در آن حضور دارد را به این سیستم مجهز کنند. اتاق های هتل: در بیشتر هتل ها اتاق ای هتل مجهز به این فناوری میباشند و با طرح ستارگان و دریا باعث ایجاد حس آرامش و اقامت عالی در مهمانان میشوند. آینه های مات یا شفاف، رنگی یا بی رنگ، بزرگ و کوچک، هر کدام چشم نواز هستند. جدیدترین مدل های آینه دکوراتیو جدید ۱۴۰۱ : خانه بدون 🪞 آینه دلسرد و بی روح است. گل های سه بعدی که مناسب نصب در پشت تلویزیون هستند یکی از این نمونه ها می باشد. با استفاده از پوستر سه بعدی به خوبی می توان متناسب با جو فضایی مناسب ایجاد نمود. در ادامه انواع مدل های کاغذ دیواری سه بعدی را معرفی خواهیم کرد. باید بگویم که شما می توانید با انتخاب طرح های مختلف کاغذ دیواری، اندازه فضا را بزرگ تر و یا کوچک تر جلوه دهید و یا دیوارهای منزلتان را بلند تر و عریض تر نشان دهید.

از میان این موارد بهترین و مناسبترین گزینهها را انتخاب کرده و از فروشنده بخواهید تا نمونهای از آن را در اختیار شما بگذارد تا برای تصمیم و انتخاب نهایی آنها را به خانه بیاورید؛ سپس گزینهای را که بهترین جلوه را در نورپردازی شب و روز خانه شما داشت انتخاب کنید. سرویس بهداشتی بیمارستان: میتوانید با استفاده از دیوارپوش آجری فضای سرویس بهداشتی را تمیزتر و روشن تر جلوه بدهید بخصوص در خصوص آزمایش کودکان این امر میتواند کمک کننده باشد. مشاوران و طراحان ما در دکو تهران میتوانند به شما عزیزان در چیدمان فضا کمک کنند و بهترین طرح و تنوع را در دیوار برایتان اجرا نمایند. همین طور کاغذ دیواری آبی و کاغذ دیواری سبز از دیگر رنگهای سرد هستند که استفاده از آنها در اتاق باعث کاهش استرس شده و فضا را با نشاط و با طراوت میکنند. اتاق پزشکان: به راحتی و هزینه بسیار پایین انرژی از دست رفته و نشاط را به پزشکان خود بازگردانید و باعث ایجاد فضای دوستانه برای بیماران شوید. لابی هتل: مانند هر هتل ۴ یا ۵ ستاره هر هتل دیگری نیازمند استفاده از دیوارپوش آجری حداقل در لابی هتل میباشد با ایجاد این نوع فضا به میهمانانتان حس آرامش و نشاط بدهید و اینگونه در ذهنشان ماندگار شوید.

اتاق مدیر و کارمندان: بعد از اتاق انتظار اتاق مدیر و کارمندان دومین جایی است که مشتری در آن بیشترین حضور را دارد با تعبیه دیوارپوش آجری حس آرامش را هم به کارمندانتان و هم به مشتریان هدیه دهید و فضایی لوکس تر را برای خود فراهم کنید. به عبارتی آینه های تزیینی در بین خانواده های ایرانی رایج شده است و در این نوشتار قصد داریم اطلاعات ارزشمندی در مورد خرید آینه دکوری و همچنین جدیدترین مدل های آینه های دکوراتیوی را در اختیار شما قرار دهیم. آینه های تزئینی در انواع و اشکال مختلف در بازار موجود است. امروزه استفاده از آینه های تزیینی برای طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی خانه ها بسیار رایج شده است به طوری که می توانید انواع و اقسام آن را در فروشگاه های مختلف پیدا کنید. استخر هتل: همانطور که میدانید بیشتر هتل های ۵ ستاره مجهز به استخر و سونا میباشند و بیش از نیمی از آنها مجهز به دیوارپوش آجری میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید