اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

در واقع مزیت این کاغذ دیواری ها استحکام و مقاومت آن ها در برابر رطوبت، چربی و خط و ساییدگی است که آن ها را مناسب برای مکان های پر رفت و آمد و مرطوب می کند. برای اینکه نصب کامل و دقیقی داشته باشید کاغذ را به شکلی نصب کنید که ۵ سانتی متر از بالا و ۵ سانتی متر از پایین کاغذ اضافه باشد پس از نصب موفق کاغذ این بخشهای اضافه را با تیغ بریده و حذف کنید. این مدل به علت ضخامت کم و کیفیت پایین مناسب برای نصب کاغذ دیواری اتاق کودک و نصب کاغذ دیواری پذیرایی نیست. برای ایمنی کار برق ورودی را از کنتور قطع کنید همچنین بهتر است رادیاتورها و شوفاژها را باز کنید. کاغذ دیواری وینیل به آسانی نصب میشوند و همچنین نگهداری آنها آسان میباشد. کاغذ دیواری سهبعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواریهای معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونهای است که به دلیل سایههایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر میرسد، همچنین نمای شبیه به دیوارپوش ایجاد میکند، ولی هزینه به مراتب کمتری به همراه خواهد داشت.

این نوع از محصولات زیبایی خاصی به منزل شما میدهند که البته هزینه بالاتری را نیز برای شما به همراه خواهند داشت. برای افزایش دقت کار و زیبایی بیشتر بهتر است قبل از چسبکاری، تمامی کلید و پریزها را جدا کنید. برای مثال در تصویر زیر کاغذ دیواری طرح برجسته استفاده شده است که طرح آن از جنس الیاف پارچه است. کاغذدیواری ضد زلزله نوعی سیستم حفاظت و یک دیوارپوش الیاف شیشهای ویژه است که مثل کاغذدیواری به سادگی به دیوار میچسبد و باعث مقاومتر شدن آنها میشود. جنس این کاغذ دیواری از الیاف شیشه ای بهم بافته می باشد. طرح های قطره ای و یا طرح های موتیفی کاغذ دیواری از آنجایی که دارای طرح منظمی هستند برای اتاق هایی که از هندسه غیر منظمی دارند انتخاب خوبی هستند. سعی کنید برای اینکه بهترین نوع چسب کاغذ دیواری را خریداری کنید حتماً مشخصاتی که روی بسته بندی چسب درج شده را به خوبی مطالعه کنید و اگر دستورالعمل ساخت و آماده سازی چسب کاغذ دیواری روی آن درج نشده از فروشنده بخواهید که به صورت کامل برای شما توضیح دهد که چگونه آن را تهیه و آماده کنید. به دلیل تکنولوژی خاصی که در ساخت آنها به کار رفته است، ضد دوده و کثیفی هستند، پاره نمی شوند، ضد حساسیت هستند، در برابر تابش آفتاب مقاومند و عایق صدا و گرما هستند.

اگر میخواهید کار را تمیزتر انجام دهید، بهتر است از یک متخصص نصب کاغذ دیواری بخواهید تا این رول را کاملا بکند و به جای آن یک رول جدید جایگزین کند. بعد از این که روش نصب کاغذ دیواری خود را انتخاب کردید حالا نوبت میرسد به این که مطمئن شوید کاغذ دیواری برای متراژ کافی فضای اتاق یا خانه تان دارید. بهتر است کاغذدیواری را برای یک دیوار انتخاب کنید و برای سایر دیوارها از رنگ روشن استفاده کنید. در تولید کاغذدیواری ضد امواج معرفی شده از هیچ گونه ماده پلی اتیلن و رزینهای مضر (TVOC و HCHO) که به طور معمول در تولید کاغذدیواریها کاربرد دارد، استفاده نشده است. به طور مثال رنگ های سفید و طوسی در کنار هم به خاطر روشنی و راحتی که دارند یک سبک مدرن را در خانه به وجود می آورند. و بافت در قیمت تاثیر گذار است که در آن اکلیل وجود دارد یا ندارد مات یا براق بودن کار است .

در پروسه ی ایجاد تغییرات و نصب کاغذدیواری به خاطر داشته باشید که انجام کار به طور اصولی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اغلب طرحهای به کار رفته در این محصولات کلاسیک بوده و زمینهای تیره دارند. به طور مثال ترکیب رنگ های کرم، قهوه ای، شیری و نسکافه ای می تواند ترکیب رنگ خوبی در خانه شما باشد. به طور کلی این کاغذ دیواری از ترکیب فیبرهای طبیعی و مصنوعی تولید میشود . در این نوع از انواع کاغذدیواری از چسب ویژهای استفاده میکنند تا کاغذ دیواری به طور دائمی به دیوارها بچسبد. کاغذدیواری ضد امواج، از انواع کاغذدیواری است که علاوه بر ایفای نقش اصلی کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی فضا به ایمن سازی ساختمان در برابر امواج مضر الکترومغناطیس که به وفور در محیط اطراف پراکنده هستند نیز کمک شایانی میکند. پس از مطرح کردن برخی از مواردی که در حین خرید کاغذ دیواری باید به آنها توجه کنید، مسئله اینجاست که چه عواملی میتواند بر روی قیمت این محصولات تاثیر گذار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید