اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

بیشتر کاغذ دیواریهای این شرکت از جنس الیاف سلولز بوده و به همین دلیل در برابر انواع آسیبها مقاومت بالایی دارد. فراموش نکنید که انتخاب رنگی مناسب برای کاغذ دیواری که با دکوراسیون منزل و کفپوش ها هماهنگی و هارمونی داشته باشه از مهمترین گزینه ها در انتخاب اون برای اتاق نشیمنه. شرکت های چینی در زمینه تولید و عرضه کاغذ دیواری نیز بسیار فعال هستند و به دلیل قیمت مناسب و تنوع بالا بخش زیادی از بازار فروش کاغذ دیواریهای خارجی را به خود اختصاص دادهاند. همچون دیگر شرکت های ایرانی فعال در حوزه تولید کاغذ دیواری، شرکت مداسیون نیز طرحهای متنوعی را ارائه داده است. شرکت کرهای آرت نوا یکی دیگر از شرکت های تولید کننده کاغذ دیواری فعال در بازار ایران است که از جنس پیویسی بوده و در طرحها و نقشهای مختلفی عرضه میشود. هرچند که کاغذ دیواریهای تولید این شرکتها به پای برند های کاغذ دیواری ایتالیایی نمیرسد اما میتوان آنها را در میان شرکت های آسیایی بهترین دانست. در میان کشورهای آسیایی تایلند نیز یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده کاغذ دیواری در جهان است که با محصولات متنوع خود به جنگ رقبای آمریکایی و اروپایی رفته است. این بزرگترین عیب رنگ و بزرگترین مزیت کاغذدیواری است.

این عنصر دکوراتیو را می توان برای پوشش بخشی از دیوار مورد استفاده قرار داد، مثلاً قسمتی از دیوار را رنگ آمیزی نموده و قسمتی دیگر را با کاغذ دیواری پوشش داد. در صورت امکان بهتر است از ترکیب رنگ و کاغذ دیواری برای زیباتر شدن فضای منزل استفاده کنید اما اگر میخواهید هزینه کمتری صرف کنید از کاغذ دیواریهای ساده و طرح دار در کنار یکدیگر استفاده کنید. کاغذ دیواریهای نقش برجسته این شرکت دارای رنگهای شفاف و زندهای هستند و باعث زیباتر شدن فضای منزل یا محیط کار شما خواهند شد. بهتر است برای انتخاب کاغذدیواری از طریق بررسی بر اساس سبک (مدرن و کلاسیک) کاغذ دیواری، قیمت کاغذدیواری و یا مناسب محیط پذیرایی، اتاق خواب، اداری اقدام نمایید. به شکل کلی رنگها تغییرات زیادی میتوانند ایجاد کنند که با دقت در انتخاب آنها تاثیرات زیادی در محیط ایجاد کرد. 14-کاغذدیواری تنوع بسیار زیادی دارد و گزینههای زیادی برای انتخاب در دست دارید.

شاید کودک نوپایی داشته باشید که دستان خود را روی دیوارها میکشد، یا از حیوانات خانگی نگهداری میکنید، کاغذ دیواری نانو یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود. به این ترتیب پیش از اجرای کاغذ رنگی باید به یک نقاش ساختمان مراجعه کنید اما زمان لازم برای زیرسازی کاغذ دیواری به اندازه رنگ کامل منزلتان نخواهد بود. خرید کاغذ دیواری رولی به چه صورت است؟ اگر قصد رنگ کردن منزل خود را داشته باشید حداقل به مدت دو هفته بید کلیه وسایل را جمع کنید و بعد از آن تا چند روز رنگها را از روی زمین یا کابینتها و کمد دیواریها پاک کنید. مزیتها و معایب استفاده از کاغذ دیواری در منزل چیست؟ این نکته از این لحاظ حائز اهمیت میباشد که خرید کاغذ دیواری بدون واسطه برای شما به عنوان یک مشتری هزینه کم تری خواهد داشت و شرکت های واسطه معمولا برخی اجناس خود را گران تر از سایر فروشگاه ها به فروش میرسانند. انتخاب طرح کاغذ دیواری کاملا وابسته به سلیقه شما است اما بهتر است برخی نکات را که در ادامه به آنها اشاره میکنیم، حین انتخاب در نظر بگیرید.

تنوع طرحها در آلبومهای این شرکت باعث میشود که شما بتوانید به راحتی کاغذ دیواریهای اتاقهایتان را با وسایل ست کنید و کیفیت آنها تا مدتها شما را از تعویض کاغذ دیواری بینیاز میسازد. از میان آلبومهای ارائه شده توسط این شرکت، آلبومهای 888 و 444 به دلیل اینکه دارای زیباترین طرحها برای سالنهای پذیرایی و اتاق خواب هستند، مشتریان بیشتری را به خود جذب کردهاند. شرکت های کرهای کاغذ دیواریهای باکیفیت در طرحها و سبکهای مختلفی تولید میکنند. اگر به دنبال طرح های پوستر دیواری هستید به دسته بندی پوستر دیواری مراجعه کنید. شما در هنگام تصمیم به خرید و مبادرت به انتخاب یک کاغذ دیواری باید کاربرد آن را نیز مشخص نمایید. به علاوه این کاغذ دیواریها عایق صدا نیز هستند و محیطی آرام و بیصدا را در منزل و دفتر کار شما فراهم خواهند کرد. طرحهای مختلف کاغذ دیواری میتواند فضای منزل شما را کوچکتر یا بزرگتر از آنچه که واقعا هست نشان دهد و اشکالات موجود در دیوارها و سقف را بپوشاند. در مقابل همه این مزیتها قطعا استفاده از کاغذ دیواری دارای معایبی نیز هست. از آنجایی که طرحهای کاغذ دیواری بسیار متنوع است میتوانید با یک طراح ماهر مشورت کنید تا عیبهای منزلتان پوشانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید