اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

پس خود تصور کنید که چه احساس دلنشینی خواهد داشت زندگی در یک اتاق مخملی. بهتر است برای دکوراسیون اتاق تی وی روم از این کاغذ دیواری استفاده کنید . برای مثال در نمونه زیر، نصف دیوار کاغذ دیواری و باقی آن گچ بری شده است. این کاغذ دیواریها در مقابل آفتاب و حرارت تغییر رنگ نمیدهند و مثل روز اول باقی میمانند. استفاده از کاغذ دیواری ساده یا گلدار که در آن از رنگ های جذاب و آرامش بخش استفاده شده است باعث می شود تا فضای اتاق خواب بسیار مناسب استراحت باشد. پس از آن می توانید دیوارها را تمیز کنید و روی آن روغن پرایمر بزنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از پرایمر زمانی است که می خواهید کاغذدیواری را از روی دیوار جدا کنید. چون به این ترتیب همه چیز ساده و مرتب و تمیز بنظر می رسد. بعد از تمیز کردن دیوار، لازم است روی آنها روغن پرایمر بزنید. کاغذ دیواری ممکن است گرانتر از رنگ باشد، اما انواع مختلفی دارد و برخی از آنها کاملاً مقرونبهصرفه هستند. محیطی که در دکوراسیون آن از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده شده باشد هم محیطی شیک و مدرن محسوب میشود وهم در عین حال دارای آرامش و نظم خاصی نیز خواهد بود.

کاغذدیواری با طرح دستساز با ظاهر سه بعدی نمایش داده شده و منحصر به فرد میباشد. یکی دیگر از نکات خوب و کاربردی در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون، ذکر این مطلب است که سعی داشته باشید که در صورت امکان، رنگ طرح و نقش کاغذ دیواری شما در طیف رنگی نسبتا نزدیک به پس زمینه آن باشد؛ در گالری کاغذ دیواری پشت تلویزیون ما، انواع طرحهای متنوع مدرن و سنتی با رنگبندی متنوع موجود است که پیشنهاد میشود حتما از آن دیدن کنید. اگر دیوارها ترک، شکاف، نم یا رطوبت ندارند کافی است محلول رقیقی از چسب کاغذ دیواری و کمی سریش درست کنید و آن را با قلموی بزرگ روی دیوارها بزنید تا گرد و غبار روی دیوارها پاک شود. این چسب پودر سفید رنگی شبیه به گچ است که با مقدار مناسبی آب و چسب چوب مخلوط می شود. چنین طرح هایی به عنوان طرح های انرژی زا شناخته می شوند.

انتخاب رنگ کاغذ دیواری به فاکتور های بسیاری بستگی دارد که یکی از آن ها انتخاب رنگ، بر اساس رنگ مبلمان است. است. کاغذدیواری به صورت ساده و طرح دار و یا بافته شده و یا با الگوهای گرافیکی ساخته میشوند. با ورود آلبومهای بسیار زیبا و متعدد و با تنوع طرح و رنگ بالا، کاغذ دیواریها در ایران به یکی از اجزای اصلی دکوراسیون داخلی مبدل گشتند. به همین خاطر احساس میکنید که در یک خانه درختی زیبا زندگی میکنید. باید بگویم که شما می توانید با انتخاب طرح های مختلف کاغذ دیواری، اندازه فضا را بزرگ تر و یا کوچک تر جلوه دهید و یا دیوارهای منزلتان را بلند تر و عریض تر نشان دهید. به جای میز کار می توانید از میز ناهارخوری استفاده کنید، فقط حتما رویش را خوب بپوشانید تا آسیب نبیند. کاغذ دیواری را روی میز گذاشته و قواره اول را ۱۰ سانتی متر بلندتر از ارتفاع دیوار برش بدهید. پس از زیرسازی مناسب و قبل از شروع به کار نصب، به یکسری ابزار و لوازم احتیاج دارید که عبارتند از: میز کار، قلموی بزرگ یا غلتک نقاشی، برس مخصوص نصب کاغذ دیواری یا کاردک پلاستیکی، تیغ موکت بری، چسب چوب، چسب کاغذ دیواری، خط کش، چهار پایه یا نردبان.

البته باید نحوه ترکیب و درست کردن چسب برای آگاهی از طریقه چسباندن کاغذ دیواری خیلی دقیق از فروشنده بپرسید. سپس با در نظر گیری ضایعات در لبههای بالا و پایین، رولها را به آرامی چسبانده و با کاردک روی سطح آنها را از بالا تا پایین فشار میدهند تا کاملا صاف نصب شوند. اگر میخواهید حسی از صفا و صمیمیت در محیط ایجاد نمایید و شور و هیجان و نشاط در محیط را بالا ببرید، رنگهای گرم برای این موضوع میبایست که انتخاب اولتان باشد. گرماژ کاغذ آلبوم ها 280 گرم می باشد به غیر از آنهایی که در بالا گرماژ آنها قید شده است. پرایمر همچنین مانع نشان دادن رنگ زیرین دیوار می شود. و همچنین تا 5 سال دوام خواهند داشت. چرا که تا یک الی دو سال این کاغذ دیواریها نیازهای شما را برطرف میسازند. این کاغذ دیواریها عایق صدا و گرما نیز هستند. این کاغذ دیواریها نیز در جنسهای متفاوت و متنوعی ارائه میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید