اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

این کاغذ دیواری به دلیل الیاف طبیعی که در داخل آن استفاده شده برای استفاده در اتاق کودکان و حتی بیماران تنفسی مناسب است و هیچگونه مسالهای سلامت آنها را تهدید نمیکند. اگر بعد از اتمام کار روی دیوار حباب دیدید، نگران نشوید چرا که به احتمال زیاد در زمان نصب، هوا در زیر کاغذ دیواری به دام افتاده است. شاید باورتان نشود کاغذ دیواری راهراهی چقدر به اتاق پذیرایی میآید. شاید هزینه کاغذ دیواری برای همه سالن زیاد شود، اما احتمالا از پس پرداخت هزینه یک دیوار برمیآیید. اگر سری به بورس کاغذ دیواری غرب تهران بزنید میتوانید انواع کاغذ دیواری را مشاهده کنید و متوجه خواهید شد که تنوع نقش ها و طرح های کاغذ دیواری چقدر میتواند زیاد باشد و دقیقا به دلیل همین متنوع بودن کاغذ دیواری است که امروزه شاهد استفاده ی عمده از آن هستیم. کافی است مبل، رنگ کاغذدیواری و بعضی از اکسسوریها را از یک رنگ انتخاب کنید. پس خرید کاغذدیواری برای اتاق پذیرایی و نشیمن تصمیم درستیست. در خیلی از آپارتمانهای امروزی مرزی بین اتاق نشیمن و پذیرایی وجود ندارد، پس لازم است هم حس راحتی را به شما بدهد، هم شیک و خوشگل بهنظر برسد. برای آنکه پس از نصب کاغذهای دیواری، دیوارها ظاهری یکدست و زیبا داشته باشند، پیش از هرچیز لازم است پریزها و کلیدهای برق را درآورید.

با پوشاندن سقف فضای تاثیرگذاری خلق میکنید که خاص خودتان است. وی که علاقهای خاص به شیوههای معماری و هنر مغرب زمین داشت، در زمان نوسازی کاخ گلستان با پوشاندن دیوارهای آن کاخ کاغذدیواریهای وارداتی از زمره نخستین افرادی شد که باب ورود این محصول را به ایران گشودند. همچنین استفاده از این تکنیک، باعث به وجود آمدن فضایی مدرن در خانه می شود. این فرشینههای تزیینی هم به اتاق رنگ میداد و هم به عنوان لایهای عایق میان دیوار سنگی و فضای داخلی عمل میکرد و در نتیجه گرمای درون اتاق را حفظ مینمود اما با همه اینها فرشینهها بسیار گران قیمت بودند. در این بخش ایدههایی ساده و کاربردی را بیان میکنیم که بهکمک آنها میتوانید ظاهری زیباتر و دلپذیرتر به خانه ببخشید. هم با طرح های زیبای آن به خانه تان جلوه خاصی ببخشید و هم خانه را از آلودگی صوتی نجات دهید. در این صورت باید حتما سطح یکسان شود و سپس اقدام به نصب کاغذ روی چوب نمایید. با رعایت این 7 نکته، میتوانید استفاده بهینه ای را از کاغذدیواری برای زیبا تر کردن منزل خود داشته باشید.

از اونجایی که فروشگاه کاغذ دیواری نکست خودش وارد کننده کاغذدیواری هست و فقط محصولات خودمون رو میفروشیم . بهتر است دیواری که انتخاب میکنید، پشت یکی از وسایل خانه قرار گیرد، مثل کاناپه، تلویزیون، میز تحریر، ناهارخوری یا کتابخانه. نقش اصلی را برای پشت مبل یا تلویزیون انتخاب کنید. گاهی هنگام خرید کاغذ دیواری اتاق پذیرایی با یک بسته شامل چند طرح روبهرو میشوید که رنگ زمینه و موضوع نقش آنها یکسان است، اما جزییات متفاوتی دارند. در صورتی که میدانید چه نوع کاغذدیواری و رنگی به کار رفته است، عالی است. قابل شستوشو بودن این نوع از کاغذ دیواری به علت جنس PVC و استفاده از یک لایه وینیل در پوشش سطح آن است. قیمت کاغذ دیواری بر اساس طرح، جنس، شرکت وارد کننده، ابعاد، مدل و خارجی یا ایرانی بودن متفاوت می باشد. قیمت کاغذ دیواری چینی در مقایسه با ایرانی گران تر است.این کاغذ دیواری ها از تنوع بالایی برخوردارند و شما با توجه به نیاز و سلیقه ی خود می توانید بهترین نوع کاغذ دیواری را خریداری کنید.

جنس این کاغذ دیواری از کاغذ و الیاف پارچه ای است و از بارز ترین ویژگی این کاغذ دیواری می توان به قابلیت شستشو آن میتوان اشاره کرد . ممکن است کاغذدیواری نفیس و خیلی شیکی پیدا کنید که طرح چشمگیری دارد. در این صورت طیف رنگی متناسب با دکوراسیون خود را می دانید.دانستن این موضوع خیلی مهم است. کلاسیکترین کاربرد کاغذ دیواری در دکوراسیون این است که همه دیوارهای اتاق پذیرایی را با آن بپوشانید. این کاغذدیواری ها از الیاف و منسوج نبافته فشرده تولید می شود. معمولا کشورهای مثل ایتالیا همانند کشور کره کاغذ دیواری یک متری را تولید میکنند. دقیقا بر عکس این ماجرا در پوستر سه بعدی روی میدهد، جایی که طرح ها نامحدود است، اما قیمت کمی بیشتر از کاغذ دیواری با همان جنس و کیفیتی است که در کارخانه تولید میشود. کافی است حوصله کنید و آنها را با کاغذ بپوشانید. بر اساس مساحت می توانید تعداد رول مورد نیاز را خریداری کنید. با کسر مساحت پنجره و درب، متراژ دقیق به دست میآید. به دنبال کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه و پسرانهای هستید که به سرگرمیهای موردعلاقه آنها مربوط باشد؟ تصور نکنید کاغذ دیواری شلوغ برای خانهای مدرن مناسب نیست.

دیدگاهتان را بنویسید