انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

همچنین کاغذ دیواریهای کاغذی به سادگی پاره میشوند و برای اتاق کودک مناسب نیستند. برای دیدن کاغذ دیواریهای سه بعدی ما می توانید به قسمت پوسترها مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید. چه کاغذ دیواری انتخاب کنید و چه رنگ، هر کدام رنگ و شخصیت لطیف یا جسورانه به خانه شما میبخشند. کاغذ دیواری از چه چیزی ساخته شده است؟ زیرا چینیها مخترع کاغذ بودند و همچنین آنها کاغذ برنج را ۲۰۰ سال پیش از میلاد بر دیوارهای خود میچسباندند. بسیاری از افرادی که برای پوشش دیوارهای منزل خود از کاغذ دیواری استفاده میکنند به دنبال پیدا کردن بهترین چسب کاغذ دیواری هستند تا کار تمیز و سکه از آب در بیاید . اگر در خانه اجارهای زندگی میکنید یا دوستدار تنوع بوده و هر از چندگاهی دکوراسیون خود را تغییر میدهید، توجه به این مساله مهم است و میتواند روی نوع کاغذ دیواری که انتخاب میکنید تاثیر بگذارد. اگر می خواهید دکوراسیون منزل یا محل کار خود را تغییر دهید توصیه می شود به این خیابان مراجعه کنید. یکی دیگر از انواع مدل کاغذ دیواریها، کاغذ دیواری سه بعدی است که به تازگی جایگاه خود را در بازار دکوراسیون و طراحی فضا پیدا کرده است.

پوشاندن دیوار با کاغذ دیواری یکی از آسان ترین روشها برای زیبایی بخشیدن به فضای یک اتاق است. پوششهای دیواری که به عنوان کاغذ دیواری انتخاب میشوند جنس و طرحهای متنوعی دارند، برخی از آنها قابل شستوشو هستند و برخی دیگر نیز این قابلیت را دارند که دوباره روی آنها دیوار رنگ شود. و بافت در قیمت تاثیر گذار است که در آن اکلیل وجود دارد یا ندارد مات یا براق بودن کار است . تفاوت قیمت پوستر دیواری بر دو اساس بافت و گرماژ کاغذ استفاده شده میباشد. به دنبال کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه و پسرانهای هستید که به سرگرمیهای موردعلاقه آنها مربوط باشد؟ کاغذ دیوارهای هندسی اولین الگو هایی هستند که افراد در طراحی و چیدمان خانه خود از آن استفاده میکنند این نوع کاغذ در مدل های مختلف با تنوع بالایی تولید شده است به همین دلیل میتوان از آن برای هر گروه سنتی استفاده کرد . این نوع کاغذ دیواری به راحتی تمیز می شوند و مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند که شما حتما باید موقع خرید به ضد آب و قابل شستشو بودن کاغذ دیواری دقت کنید.

اما به همان میزان نیز از دوام بالایی برخوردار هستند. اما میتوان از یک تصویر که در گوشهای از آن طرحی شلوغ نمایان است استفاده کرد. در این نمونه، طرح کاغذ دیواری به صورت گل های برجسته است که قابل لمس می باشد و نمایی متفاوت به دکوراسیون داخلی می بخشد. یکی از انتخابهای موجود، کاغذ دیواریهای برجسته است که طرحها و اشکال متنوعی دارد. کاغذ دیواری وینیل برجسته به دلیل ضخامتی که دارد، برای دیوارهای آسیب دیده بسیار ایدهآل است. گاهی اوقات مقدار کمی چسب در این مکان بوده است یا به علت ورود رطوبت در این بخشها که مقاومت کمتری دارند، چسب از بین میرود و درز باز میشود. کاغذ دیواری نیز مانند رنگ دیوارها در بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا تاثیر میگذارد. کاغذ دیواری خوب پس از نصب باید سطحی صاف و بدون درز داشته باشد. حتی پس از نصب هم لازم نیست مدتها منتظر خشک شدن آن، یا از بین رفتن بوهای ناخوشایند در فضا باشید. با رنگ بنفش و یا کاغذ دیواری بنفش و طیفهای آن (بادمجانی، یاسی و پوست پیازی) به محیط یک حس آرامش بدهید. دنیای شگفت انگیز تزئینات دیواری وسیع و قابل تنظیم است. کاغذ دیواری قابل شستشو از دو لایه تشکیل شده است.

کاغذ دیواری برای مصارف مختلف با مشخصههایی که روی بستهبندی رولهای کاغذدیواری وجود دارند، تعریف میشود. معایب: از آنجایی که کاغذ دیواری با چسب نصب میشود، در حمامها و آشپزخانهها به علت وجود رطوبت بالا ممکن است باعث جدا شدن کاغذ دیواری از دیوار شود. کاغذ دیواریها با ابعاد و طرحهای متنوع سلیقه همه را پوشش میدهد و یک روش سریع برای پوشاندن دیوار خانه است. انتخاب کاغذ دیواریهای PVC میتواند یک انتخاب مناسب برای خانه باشد. انتخاب کاغذ دیواریهای برجسته، با طرحهای شلوغ برای اتاقی کوچک مناسب نیست. تصمیم افراد برای نوع دکوراسیون میتواند بر انتخاب کاغذ دیواری در انواع مختلف تاثیر بگذارد. انتخاب این نوع برای فضاهای لاکچری یا دکوراسیونهای خاص میتواند انتخاب خوبی باشد، اما این نوع از کاغذ دیواری با طراحیهای مینیمالیستی و مدرن هماهنگ نیست. میتوانید از کاغذ دیواری بر روی سقفهای گچ یا رنگی نیز استفاده کنید. هزینه بالا: هزینههای خرید و اجرا تنها زمانی از معایب کاغذ دیواری محسوب میشود که بخواهید آن را با رنگآمیزی دیوارها مقایسه کنید. لازم به ذکر است که کاغذ دیواری ارزان قیمت را میتوان خریداری کرد و اگر خودتان این کار را انجام دهید میتوانید هزینههای نصب را کاهش دهید. این گزینه با شماست و به همین دلیل است که طراحی دکوراسیون خانه بسیار هیجانانگیز است!

دیدگاهتان را بنویسید