انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

شاید پوشاندن دیوار با کیلر یا پرایمر بهنظرتان کاری خستهکننده و غیرضروری بیاید، اما حتما انجام این کار را توصیه میکنیم چراکه کاغذدیواری روی دیواری که سطحش با چیزی مثل پرایمر پوشانده شده باشد، ظاهر بهمراتب بهتر و یکدستتری پیدا میکند. شاید همین چند سال پیش بود که استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل صرفا مخصوص خانوادههای مرفه جامعه بود. اگر قصد د ارید برای زیباتر کردن آشپزخانهتان از کاغذ دیواری استفاده کنید، ما به شما طرحهای ساده و کمرنگ را پیشنهاد میکنیم. کاغذدیواری را میتوان دوستدار محیطزیست دانست، زیرا کاملاً از مواد طبیعی تولید میشود و چسب آن مضر نیست. خاک و گچ موجود در این فضا را تخلیه کنید و شکاف را با کمی چسب پر کنید. مزیتهای استفاده از کاغذ دیواریهای شرکت مداسیون این است که کاغذ دیواریهای این شرکت قابل شست و شو هستند و به دلیل مقاومتی که در برابر حرارت دارند باعث صرفهجویی در مصرف انرژی میشوند. هنگامی که شما به دلیل پارگی و یا هر مشکل دیگری به کاغذ دیواری با همان طرح نیاز داشتید، ممکن است نتوانید آن را در هیچ فروشگاهی پیدا کنید.

با انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری برای دکوراسیون محل(که همخوانی با وسایل دیگر منزل یا محل کارتان داشته باشد) می توانید فضایی آرامبخش و زیبا را خلق کنید. این موضوع سبب ایجاد فضایی طبیعی، کاملا دلنشین و آرامشبخش در محیط منازل می شود. توجه داشته باشید که هر چه کاغذ پوستری انتخابی شما شلوغ تر باشد فضای خانه را کوچک تر نشان می دهد و در عوض استفاده از پوستر های ساده با طرح زیگزاک و قطری فضایی بزرگ تر و پویا تر را تجربه می کنید این طرح ها به عنوان طرح های انرژی زا شناخته شده اند. امروزه کاغذ دیواری یکی از وسایل تزیینی است در دکوراسیون داخلی منازل یا واحد های اداری جایگاه ویژه ای پیدا کرده است، طراحان دکوراسیون داخلی از کاغذ دیواری های مختلفی به عنوان متریال اصلی دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. این شرکت آلبومهای مختلفی نظیر روکو، کارن، لیدو و ماروین را به بازار عرضه کرده است که همه آنها دارای طرحهای متنوع و جذابی است. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بستگی به عوامل مختلفی از جمله طرح مورد نظر شما، جنس کاغذ مورد استفاده و سختی اجرای آن دارد.

برای درست انجام شدن کار و نصب صحیح کاغذ دیواری علاوه بر وجود یک نصاب خوب و حرفه ای، استفاده از چسب کاغذ دیواری با کیفیت هم اهمیت بسیار زیادی دارد. ممکن است خود شما طریقه نصب کاغذ دیواری را بلد باشید و بتوانید انجام دهید اما انجام توسط نصاب کاغذ دیواری که به صورت حرفه ای این کار را انجام می دهد و بر انجام کار تسط کافی دارد، باعث افزایش کیفیت کار می شود. امروزه اما با متنوع شدن طرح های کاغد دیواری، و همچنین افزایش کیفیت و طرح های زیبا، کاغذدیواری به خوبی در منازل ما جای باز کرده و جزء مهمی از دکوراسیون داخلی ما میباشند! شما میتوانید برای آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب یا اتاق کودک خود از میان طرحهای این شرکت انتخاب کنید و تا مدتها از جذابیت دکوراسیون داخلی منزل خود لذت ببرید. تفاوت یک طرح ساده ، طرح دار و یا سه بعدی در خلق نوعی عمق در تصاویر سه بعدی است که تصویر را بسیار به واقعیت نزدیک می کند و سبب می شود بی آنکه تصویر مورد نظر برجسته باشد، کاملا برجسته به نظر برسد. تکه بعدی کاغذ دیواری را بردارید و دقیقا همتراز با کاغذی که پیش از آن نصب کردهاید، روی دیوار بچسبانید.

انتخاب کاغذ دیواری و همچنین نصب آن، نیازمند دانستن نکات مهمیست که باکس ماکس در این مطلب برای شما عنوان کرده است. به عنوان مثال دیوارهای گچی نسبت به دیواریهای سیمانی یا چوبی پذیرش بهتری برای کاغذ دیواری دارند. اما در سالهای اخیر توجه خانوادهها به تزئین دکوراسیون داخلی منازل بیشتر شده و تنوع طرحها و رنگهای کاغذ دیواری باعث شده است که افراد زیادی کاغذ دیواری را به جای رنگ، گچبری یا دیگر شیوههای تزیین دکوراسیون داخلی منازل انتخاب کنند. کلیه مواد اولیه کاغذ دیواریهای تولید شرکت پلاستر از آلمان وارد شده و نسبت aبه دیگر رقبای داخلی دارای کیفیت بهتری است. امروزه در بازار کاغذ دیواری های ایتالیایی، کره ای، چینی، آلمانی، بلژیکی و ایرانی در طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شوند و قیمت هر رول آن ها با توجه به جنس و کیفیت متفاوت است. همین امر باعث میشود که خانوادههای مختلف با سطوح درآمدی متفاوت از مشتریان کاغذ دیواریهای این شرکت باشند. اصلیترین مزیتهای کاغذ دیواریهای تولید این شرکت دوام بالا، ثابت ماندن رنگ در طول زمان، قیمت مناسب و نداشتن بوی نامطبوع است.

دیدگاهتان را بنویسید