انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

شیشه یا تلق را در فاصله ۵ سانتیمتری کاغذ دیواری قرار دهید تا نه تنها به کاغذ دیواریتان آسیب نزند، بلکه جابهجایی آن نیز برایتان راحتتر باشد و بتوانید از آن برای فضاهای دیگر نیز استفاده کنید. شاید برایتان سوال باشد که وینیل چیست؟ در این نوع از کاغذدیواری اصل دیوارپوش از جنس کاغذ است ولی روی آن یک رویه طرحدار با نمونه وینیل آکریلیک یا پلی وینیل کلراد قرار گرفته است. هماهنگی کفپوش خانه با کاغذ دیواری بسیار مهم است؛ بنابراین بهتر است از کاغذ دیواریهای گلدار یا با طرح و شکلهای شلوغ برای خانههایی با کفپوش ساده استفاده کنید و برعکس کاغذ دیواریهای ساده را برای خانههایی با کفپوشهای طرحدار به کار ببرید تا این هماهنگی، زیبایی خانه شما را چند برابر کند. سعی کنید با انتخاب کاغذی تک وخاص، چشم اندازی زیبا به آشپزخانهتان هدیه دهید. و سعی کنید از کاشی و سرامیک برای پوشش آن قسمت استفاده کنید تا به راحتی و تنها با یک پارچه نمناک آن را تمیز کنید. استفاده از کاغذ دیواری آشپزخانه، نه تنها زیبایی و جلوه خاصی به فضای شما میبخشد بلکه، بسیار ارزانتر و به صرفهتر است. با انتخاب کاغذ دیواری مناسب میتوانید تغییری شگرف ایجاد و جذابیت فضای خانه را دو چندان کنید.

این نکته نیز قابل ذکر است که کاغذ دیواریها شاید در طول زمان دچار آسیب و خرابی شوند و زیبایی اولیه خود را از دست بدهند؛ بنابراین بهتر است یک رول بیشتر خریداری کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید و برای پیدا کردن آن نوع کاغذ دیواری در بازار دچار مشکل نشوید. شما می توانید بهترین و زیباترین مدل های کاغذ دیواری 2021 برای پذیرایی، اتاق خواب و دیگر فضاهای خانه را باتوجه به اندازه و قیمت از سایت النین مارکت خریداری کنید. اگر به دنبال فضایی گرم و صمیمی هستید می توانید از رنگ های گرم کاغذ دیواری برای پذیرایی استفاده کنید. اگر شما هم مصرانه قصد دارید، از کاغذ دیواری برای آشپزخانهتان استفاده کنید و طرحی نو و جدید در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید و پا بر روی سنتها و نظریههای گذشته بگذارید، پس از کاغذ دیواری با جنس مناسب استفاده کنید. و با پیادهسازی الگوهای تکراری و رنگهای غالب، مانع از ایجاد سبکی نو و جدید نشوید. اگرچه تماشای الگوهای شلوغ بسیار زیبا است، اما ترجیحا فضای آرامشبخشی مانند اتاق نشیمن را با طرحهایی که باعث حواسپرتی میشوند، کاغذدیواری نکنید. کاغذ دیواری ساخته شده توسط الگوهای گرافیکی .

ممکن است به خاطر شرایطی مجبور شوید که کار نصب کاغذ دیواری را خودتان انجام دهید و نتوانید از نصاب و شخص ماهر در این کار کمک بگیرید اما نگران نباشید با انجام جست و جو در اینترنت و دیدن فیلم های آموزشی می توانید این مشکل را حل نمایید. برای اتاقهای کودکان و نوجوانان، می توانید از مدلهای فانتزی بهره ببرید. امیدواریم از نکات ذکرشده استفاده کافی را ببرید. نکات زیر میتواند راهکارهای مفیدی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه شما باشد. در این بخش انواع کاغذ دیواری و بعد به نکات مثبت و منفی آن خواهیم پرداخت. زرد نماد خورشید و روشنی بخش است. پس از چسباندن، میتوانید این بخش کوچک را با کاتر ببرید. اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید کاغذ دیواریهایی با رنگهای شاد و درخشان که طرحهای هندسی و هنری دارند به کار ببرید که در این صورت هر بینندهای را سر ذوق میآورد. بهتر است برای خانههایی که سقف بلندی دارند از کاغذ دیواریهایی با شکل و خطوط افقی استفاده کنید که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاهتر جلوه میدهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت نیز به وجود میآورد. عواملی از قبیل صاف نصب کردن ،عدم وجود هوا در زیر کار و عدم نشان داده شدن لبه ها در انتهای کار از مهارت نصاب کاغذ دیواری محسوب می شود.

پرایمرزیر کار به دو صورت حلال آب و تینر وجود دارند. یا اینکه کل دیوار را با بتونه روغنی یا رنگ روغن پوشش دهید، که هزینه اینکار بسیار بالاست یا اینکه کل سطح را پرایمر زیر کار رنگ روغن بزنید. این نوع کاغذ دیواری با توجه به جنس و موادی که در هنگام ساخت آن استفاده شده، بسیار مقاوم است و با یک پارچه نمناک به راحتی تمیز میشود. و این را به خاطر داشتهباشید که هیچ چیز مانند رنگ نمیتواند باعث ایجاد تغییر و تنوع در فضا باشد. صنعت دکوراسیون داخلی مانند صنعت مد هر ساله در حال تغییر و تحول میباشد. یکی از بهترین و مهمترین دیوارپوش هایی که برای تزیین دیوارها در محیط های داخلی استفاده میشود، کاغذ دیواری یا والپیپر نام دارد؛ استفاده از کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیون منزل این روزها تبدیل به یک امر کاملاً رایج شده است، اصلاً وقتی حرف از تغییر دکوراسیون منزل میزنیم ناخودآگاه به یاد خرید کاغذ دیواری می افتیم.

دیدگاهتان را بنویسید