انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

کاغذ دیواری ارزان قیمت اغلب دارای بافتی ساده و یکدست است و برای خرید ارزان به صورت اینترنتی کافی است با یک جستجوی ساده قیمتها را مقایسه کنید. کاغذ دیواری کلاسیک: اغلب در طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد و به فضای خانه حسی صمیمی و اصیل می بخشد. تصاویری که برای چاپ بر روی این کاغذ دیواری انتخاب می شوند باید از رزولوشن بالایی برخوردار بوده و با دکوراسیون مورد نظر شما همخوانی داشته باشند. معمولا کاغذ دیواری سه بعدی در قسمت خاصی قرار میگیرد که یک سری لوازم دکوراسیون مانند میز یا مبل در مقابل آن قرار میگیرند ، پس طرحی که سفارش میدهید بهتر است در آن قسمت که گل یا طرح اصلی قرار دارد، فضای خالی داشته باشد که، مبل و میز شما در آنجه قرار بگیرد. بهتر است متناقض انتخاب کنید و یا دیوار یا سقف را با زمینه ای خلوت و کاملا ساده نگه دارید. کار دیگری که پیش از نصب کاغذ دیواری در جدیدترین آلبوم و رنگ لازم است، برداشتن کاغذهای قدیمی از روی دیوار است. یک رول واحد تنها دارای اندازه 4 متر و 11.5 سانتی متر است در حالی که رول های دو برابر دارای 8 متر و 23 سانتی متر اندازه هستند؛ بنابراین اگر طول دیوار شما 2 متر و 75 سانتی متر است، شما تنها می توانید سه ردیف کاغذ دیواری از یک رول واحد روی آن دیوار قرار دهید.

انتخاب کاغذ دیواری جدید برای اتاقهای مختلف با اهداف مربوط به هر اتاق باید هماهنگ باشد. قیمتی که در آلبوم ها برای هر نوع کاغذ دیواری قید شده است برای یک رول از آن است. به طور کلی دو نوع طرح برای این دیوارپوش وجود دارد: طرح های مستقیم و صاف و طرح های منحنی شکل. با وجود فروشگاه اینترنتی رونیا همه انتخاب ها را به صورت یک جا و در یک مرکز مشاهده خواهید کرد. این سبک برای تمام گروه های سنی مناسب می باشد و همه اعضای خانواده در آن احساس راحتی می کنند. سبک کاغذ دیواری مدرن: ظهور انقلاب صنعتی و استفاده از ماشین، در همه ابعاد زندگی انسان تاثیر گذار بوده است و سبک جدیدی از زندگی، بدون تجملات و اشراف گرایی های گذشته را به وجود آورده که منجر به ساخت خانه های به روز تر و دور شدن از سبک قدیمی شده است که این سبک را مدرن نامیده اند. ما در فروشگاه آنلاین دنیای کاغذ دیواری برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی اوت لتی در زمینه کاغذ دیواری و پوشش های دیوار نموده ایم و محصولاتی از برندهای معروف و مطرح دنیا همانند بی اند هلند، یورک آمریکا، سیبروک آمریکا و کازامانس فرانسه ارائه می دهیم.

طرح های مستقیم و صاف مانند طرح های راه راه عمودی و افقی که باید در قسمت درز ها تنظیم شوند و طرح های منحنی شکل نیز مانند طرح های گلدار و هندسی هستند که باز هم باید در قسمت درزها تنظیم شوند. کاغذ دیواری هایی که کنتراست زیادی دارند فضا را شلوغ تر و کوچکتر هم نشان میدهد و کاغذ دیواری هایی که اختلاف رنگ بین زمینه و گل ها و یا طرح های کاغذ دیواری وجود دارد خلوت تر کرده و برای استفاده در مدت های طولانی تر مناسب است. دواقع درگذشته به دلیل محدودیت های تکنولوژی در زمینه تولید کاغذ دیواری کاغذ دیواری ها قابل استفاده در شرایط مرطوب نبودند به همین دلیل استفاده از آنها گسترده نبود. این دیوار پوش به دلیل داشتن متریال پی وی سی دارای عمر بالایی است و میتوان از آن برای تمام فضاهای خانه نیز استفاده کرد . این نوع از کاغذدیواری هم قابلیت شستشو دارد و میتوان آن را به راحتی از دیوار جدا کرد. در واقع مهمترین دلیل آن، این است که کاغذ دیواری به شما این امکان را میدهد که بتوانید فضای مورد نظر خود در هر کجای خانه، کوچک یا بزرگ نشان دهید، علاوه بر آن خلوت بودن و آرامی خانه شما میتواند به نوع طرح کاغذ دیواری شما بستگی داشته باشد.

انواعی که بر روی آنها یک لایه وینیل به کار رفته باشد به دلیل استحکام بالاتر مقداری گرانتر هستند. کاغذ دیواری داماسک: طرح روی این دیوارپوش اصولاً به صورت گل های برجسته است به نحوی که به راحتی می توان آن را لمس کرد. این نوع علاوه بر ویژگی های کاغذ دیواری پی وی سی ویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند مقاومت در برابر آلودگی، عایق صدا و گرما و ضد حساسیت بودن هم دارند. قیمت کاغذ دیواری ساده بر اساس نوع رنگ، جنس، کیفیت و میزان مقاومت آن مشخص میشود. این مدل از کاغذ دیواریها ویژگیهای خاص خود را دارند و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای منزل خود از کاغذ دیواری ساده استفاده کنند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و عملی شدن ایده های خلاقانه, انواع جدیدی از این دیوارپوش وارد بازار شده که کیفیت و جذابیت بالاتری نسبت به مدل های معمولی و ساده آن دارند. دقت داشته باشید که این مرحله از کار معمولا بیشتر از نصب کاغذهای دیواری زمان میبرد، بهويژه اگر کاغذهای دیواری قدیمی سطح زیادی از دیوار را پوشانده باشند. قیمت کاغذ دیواری ؛ در این صفحه لیست قیمت انواع کاغذ دیواری قابل شستشو خارجی را می توانید مشاهده نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید