انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

برای استفاده از رنگ های تند، یک دیوار را به عنوان دیوار آکسان در نظر بگیرید، رنگ پر رنگ را فقط بر روی آکسان و سایر بخش ها را با کاغذ دیواری ساده بپوشانید. استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ سرد، در اتاق خواب، راهروهای باریک و بخش هایی که میخواهید بزرگ تر به نظر برسد، توصیه میشود. وجود رنگ های سرد، سبب بزرگ تر دیده شدن فضا میشود. کاغذ دیواری همچنین کمک زیادی به روح بخشیدن به فضای سرد، خالی و بی روح اتاق می کند. از آنجایی که رنگ کردن دیوار فرایندی زمان بر و پرهزینه است، کاغذ دیواری می تواند گزینه مناسبی برای پوشاندن عیوب دیوار باشد. نوع فضا نیز در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری موثر است، مثلا برای محیط های مرطوب مانند آشپزخانه یا دیوارهایی که به حمام و سرویس بهداشتی منتهی می شوند، بهتر است که از کاغذ دیواری استفاده کنید و یا برای دیوارهایی که در معرض نور مستقیم آفتاب هستند هم پیشنهاد میکنیم که از کاغذ دیواری استفاده کنید، زیرا رنگ با مرور زمان به خاطر اشعه ماورای بنفش از بین می رود. همان طور که اشاره شد از خصوصیات رنگ سفید، بزرگ و روشن نشان دادن فضا است، بنابراین هر چه یک رنگ به سفیدی مایل باشد، این خاصیت را بیش تر در خود دارد.

با انتخاب رنگ مناسب که همخوانی خوبی با وسایل منزل یا هر مکان دیگر داشته باشد، می توانید فضا زیبا را به وجود آورید.کاغذ دیواری در برند های متفاوتی موجود است که در قسمت فروشگاه شهر کاغذ دیواری می توانید مشاهده کنید. نقطه مقابل رنگ گرم، رنگ های سرد هستند که ذاتی خنک دارند و فضا را سرد جلوه میدهند. رنگ های گرم، سرد و خنثی را به شما معرفی میکنیم. به طور کلی رنگ به سه دسته تقسیم میشود، رنگ های گرم، سرد و خنثی. طوسی، دودی، سفید، نقره ای، مشکی و ذغالی از جمله رنگ های خنثی هستند. یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ کاغذ دیواری شیک، هماهنگی آن با سبک دکوراسیون داخلی است. با خرید کاغذ دیواری وینیل نانوون از مزیت کاغذ دیواری نانوون و PVC یکجا بهره می برید؛ این کاغذها از یک لایه نانوون و یک لایه PVC ساخته شده اند و به همین دلیل مثل مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند، پس می توان از آن با خیال راحت در محیط های مرطوب استفاده کرد. با استفاده از کاغذ دیواری دیگر مجبور نیستید همه قسمتهای منزلتان را با یک نوع کاغذ دیواری دیوارپوش کنید شما میتوانید بنا به سلیقه شخصیتان از دو یا سه نوع کاغذ دیواری مختلف ولی متناسب هم را انتخاب و استفاده نمایید.

سایر رنگ ها از ترکیب این دو رنگ با درجاتِ مختلف از هر کدام، به دست میآیند. رنگ های روشن، از ترکیب سفید با سایر رنگ ها به دست میآیند. اگر میخواهید کاغذ دیواری خود را از میان این رنگ ها انتخاب کنید، تناسب را در فضا رعایت و از لوازمی به رنگ خنثی، مانند طوسی و سفید کمک بگیرید تا خانه بیش از اندازه گرم به نظر نرسد. انتخاب هر رنگ با توجه به تاثیر روانشناسی رنگ در دکوراسیون داخلی، حس متفاوتی را در فضا به وجود میآورد. محیط داخلی، رنگ پردهها، رنگ مبلمان، میز و… انتخاب مدل کاغذ دیواری از میان رنگ های خنثی، ویژگی رنگ مجاور را متعادل میسازد و برای ایجاد تناسب به کار میرود. انجام این کار ظاهر خاص و زیبایی به اتاقهای شما خواهد داد. فروشگاه آذین سرا تا پایان نصب کاغذ دیواری در خدمت شماست و حرفه ای ترین نصاب کاغذ دیواری را در اختیار شما قرار خواهد داد. کاغذ دیواری یکی از جذاب ترین پوشش های دیوار است. کاغذ دیواری از مصارف تزینی است که برای پوشاندن دیوارهای داخلی ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود. به عنوان مثال انتخاب این نوع از کاغذ دیواریها برای دیوارهای اطراف شومینه و دیوارهایی که پنجرههای بزرگ در آن جای دارد، انتخاب بسیار زیبایی است.

اما میتوان از یک تصویر که در گوشهای از آن طرحی شلوغ نمایان است استفاده کرد. پوسترهای دیواری میتوانند در یک چشم به هم زدن فضای داخلی مورد نظر شما را از این رو به آن رو کنند. کاغذ دیواری اتاق خواب را معمولا از کاغذ دیواری های گلدار یا سه بعدی مدرن انتخاب کرده و آنرا با کاغذ دیواری های ساده ست می کنند. برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک معمولا به رنگ پرده و روتختی توجه میشود و از نظر کیفیت حتما باید از کاغذ دیواری های استاندارد از نظر جنس و چاپ استفاده نمود . در صورتی که طرحهای موجود در گالری ما مطابق با خواست و سلیقه شما نبود، و یا شما فایل آماده چاپ طرح کاغذ دیواری خود را دارید، کافیست آن را برای ما ارسال کنید و کاغذ دیواری مورد علاقهتان را با بهترین کیفیت متریال و چاپ درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید. کافیست محدوده مورد نظرتان را با آب خیس کنید و ۵ دقیقه صبر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید