انواع کاغذ دیواری – آرشام دکور

اگر سقف بلند است از مدلهایی با طرح افقی و چنانچه سقف کوتاه از طرح عمودی استفاده کنید. یکی از خاص ترین دیوار پوش های سال های اخیر کاغذ دیواری آجری بوده است که با تنوع رنگی بالا تولید میشود . همان طور که میدانید رنگ خاکستری براق با هر رنگی ، ست میشود و محیط خانه را زیبا می کند ، از کاغذ نقره ای بدون هیچ دغدغه ای استفاده کنیم . آینه های مات یا شفاف، رنگی یا بی رنگ، بزرگ و کوچک، هر کدام چشم نواز هستند. آلبوم های کاغذ دیواری به صورت ست طرح های مکمل را در کنار هم قرار داده است که انتخاب را راحت تر کرده است و میتوان از کاغذ های طرح دار برای دیوارهای اصلی، ساده های تیره برای ستون ها و شکست های کوچک و کاغذ راه راه برای راهرو های منزل استفاده نمود. در ادامه انواع مدلهای کاغذ دیواری برای شما توضیح میدهیم تا بتوانید عاقلانه تر تصمیم بگیرید و سپس خرید کنید . مهم بودن نظافت و شستشو: با داشتن رفت و آمد بالا و یا اهمیت نظافت بیشترب انوان ترجیح میدهند تا دیوارپوشی را نصب کنند که بتوانند با خیال راحت در صورت نیاز آن را آبکشی نمایند و خبر خوب این است که بیش از ۵۰ درصد از دیوارپوش ها دارای قابلیت شستشو حتی با مواد ضد عفونی کننده می باشند.

اتاق مدیر و کارمندان: بعد از اتاق انتظار اتاق مدیر و کارمندان دومین جایی است که مشتری در آن بیشترین حضور را دارد با تعبیه دیوارپوش آجری حس آرامش را هم به کارمندانتان و هم به مشتریان هدیه دهید و فضایی لوکس تر را برای خود فراهم کنید. این امر اگرچه منجر به افزایش قیمت این محصول شد اما تقاضا همچنان برای آن روند صعودی طی کرد، رونق استفاده از کاغذ دیواری سبب افزایش خلاقیت در ایجاد طرح های نوین شد؛ در این راستا در کنار طرح های گلدار مرسوم طرح منظره و معماری نیز افزوده شد و به نوبه خود موجبات استفاده بیشتر از آن را نیز فرآهم کرد. به عبارتی آینه های تزیینی در بین خانواده های ایرانی رایج شده است و در این نوشتار قصد داریم اطلاعات ارزشمندی در مورد خرید آینه دکوری و همچنین جدیدترین مدل های آینه های دکوراتیوی را در اختیار شما قرار دهیم. امروزه استفاده از آینه های تزیینی برای طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی خانه ها بسیار رایج شده است به طوری که می توانید انواع و اقسام آن را در فروشگاه های مختلف پیدا کنید.

معمولا وسایل تزیینی روی زمین یا در ارتفاعی همسطح چشمها بهکار گرفته میشوند. کاغذ دیواریهای برجسته یا مخملی از جنس PVC و الیاف مصنوعی تولید میشوند و بیشتر آنها دستساز هستند، همین امر بر قیمت کاغذ دیواریهای برجسته تاثیر گذاشته است. به همین علت پس از مدتی از نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک کاغذ دیواری و رنگ با هم کنده خواهند شد. مشاورین ما در دکو تهران با محاسبه موارد بالا هزینه مورد نیاز را برایتان به تفکیک شرح خواهند داد. چرا دکو تهران از مشتریان بالایی برخوردار است؟ انتخاب دیوار پوش برای اتاق خواب دارای اهمیت ویژه ایی است، چرا که اتاق خواب مکانی است که افراد برای استراحت و آرامش از آن استفاده می کنند. بهتر است برای مثال هنگام استفاده ازدیوارپوش اجری در اتاق پذیرایی یا اتاق خواب تمامی دیوارها را با دیوارپوش پوشش ندهید زیرا باعث خستگی چشم و کوچکتر بنظر رسیدن فضای اطراف خواهد شد.

شما میتوانید برای آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب یا اتاق کودک خود از میان طرحهای این شرکت انتخاب کنید و تا مدتها از جذابیت دکوراسیون داخلی منزل خود لذت ببرید. شما عزیزان میتوانید با ما در دکو تهران تماس گرفته تا ضمن مشاوره بتوانید بهترین مدل را برای دکوراسیون داخلیتان انجام دهید. اتاق انتظار : بیشتر ادارات اعم از دولتی و یا خصوصی ترجیح میدهند به این سیستم مجهز بوده و با این روش در ذهن مشتریان خود ماندگار شوند آنها در ابتدا ترجیح میدهند اناق انتظار یعنی جایگاهی را که مشتری بیشتر در آن حضور دارد را به این سیستم مجهز کنند. خوشبختانه طرحهای متنوعی از کاغذ دیواری سه بعدی به بازار عرضه شده و در حال حاضر دست شما برای انتخاب طرح مورد نظر خود کاملاً باز است. آینه های تزئینی در انواع و اشکال مختلف در بازار موجود است. این مدل، طرح کلاسیک محسوب می شود و بیشتر برای سالن های پذیرایی مناسب است. آیا رنگ انتخابی مناسب با سایر وسایل و یا به طور کلی متناسب با دکوراسیون داخلی شما می باشد و یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید