اجرا و نصب کاغذ دیواری

سپس بلکا را به راحتی می توانید با کاردک از سطح جدا کنید. سپس با انتخاب کاغذ دیواری ساده بر روی دیوار های دیگر و یا رنگ های ساده برای روتختی ، اکسسوری ها و مبلمان از شلوغ شدن فضا جلوگیری کنید. با و انتخاب یک طرح مناسب برای پوستر دیواری میتوانید، این هماهنگی را بین تمام عناصر در فضا ایجاد کنید. این مدل کاغذدیواریها برای فضاهایی که نیاز به ایجاد حس آرامش دارند، مانند اتاق نشمین منازل، فضاهای بهداشتی و درمانی گزینه بسیار مناسبی هستند، زیرا به دلباز دیده شدن فضا کمک میکنند، و از احساس فشار موجود در محیط بسته آپارتمان کم میکند. اگر رنگهای موجود در طرح شما شامل ترکیبی از همه رنگهای وسایل موجود در فضا باشند، احتمالاً یک هماهنگی مطلوب بین همه وسایل حاکم خواهد شد. این کار باعث میشود افراد و پرسنلی که در آن جا حضور دارند، یا از آن جا تردد میکنند، به صورت روزانه با چگونگی اصول سازمان و اهداف آن آشنا شوند و جزئی از هویت سازمانی شوند.

این پوستر دیواری تبلیغاتی میتواند بر روی دیوار سالنهای داخل شرکت و یا سالن همایش سازمان قرار بگیرد .حتی کاغذ دیواری میتواند جنبه تبلیغاتی برای بسیاری فضاها از جمله فروشگاهها و یا مراکز تجاری داشته باشد. رنگ به طور متوسط ارزانتر است و به لوازم بسیار کمی نیاز دارد و یک نقاش حرفهای میتواند آن را اعمال کند. همانطور که گفتیم کاغذ دیواری نیاز به زیرسازی مناسب دارد. اگر طرحی برای کاغذ دیواری در اختیار ندارید، بخش ما میتواند برای شما یک طرح مناسب با محیط و با توجه به سلیقه شما کند. استفاده از رنگ صورتی و یا کاغذ دیواری صورتی از بهترین انتخابها است که تنها مختص به اتاق دختر خانمها نیست و در همه جا کاربرد دارد. برای مثال طرحی که برای اتاق کودک انتخاب میکنید، غالباً یک طرح فانتزی و کارتونی میباشد و با پوستر دیواری اتاق نشیمن باید تفاوت بسیاری داشته باشد. تنها تفاوت آنها در این است که تصاویر به صورت سه بعدی میشوند. مهمترین کاربردی که طرحهای سه بعدی کاغذ دیواری دارند، این است که بعضی طرحها باعث میشوند احساس کنید که یک فضای بزرگ از طبیعت یا منظره جلوی شما قرار گرفته است.

اگر خواهان خلق فضایی آرام، منظم و همراه با آرامش هستید، انتخاب کاغذ دیواریهایی با رنگهای ملایم توصیه میشود، اما اگر احساس میکنید دلتان میخواهد فضایی شاد و پر هیجان داشته باشید، از رنگهای شاد با طرحهای هندسی و هنری استفاده کنید. به عنوان مثال، کاغذ دیواری که در اتاق پرسنل نصب میشود، معمولاً دارای تصاویر مناسب برای یک اتاق دفتر کار میباشد. نحوه استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب عروس کاملا به سلیقه شخصی فرد بستگی دارد که آیا میخواهد همه دیوارهای اتاق خواب خود را با یک نوع کاغذ دیواری دیوارپوش کند و یا میخواهد از دو طرح متفاوت این کار را انجام دهد. رنگ کاغذ دیواری می تواند مود و فضای احساسی اتاق را مشخص کند. ۲- اگر می خواهید سقف و در و پنجره ها را رنگ کنید قبل از اینکه اقدام به نصب کاغذدیواری کنید باید رنگ آمیزی را انجام دهید و صبر کنید تا کاملا خشک شود. باشد. اگر تصویر شما از کیفیت بالا برخوردار نباشد، مناسب نخواهد بود، به شما اطلاع می دهیم تا طرح خود را عوض کنید. تصویر شما توسط دستگاه کاغذ دیواری، که در واقع دستگاه مخصوص پوستر دیواری ها هستند، در کارگاه خانه ما انجام میشود و بعد از اینکه آماده شد به هرجای ایران که باشید برای شما ارسال میشود.

برای خانه هایی با کفپوش ساده ، از کاغذ دیواری سه بعدی گلدار یا با طرح ها و نقش های شلوغ استفاده کنید. قیمتی که در آلبوم ها برای هر نوع کاغذ دیواری قید شده است برای یک رول از آن است. پیچیدگی های طرح، نقوش گل، پرنده و طبیعت در کنار به تصویر کشیدن جزئیات از ویژگی های منحصر به فرد کاغذ دیواری های چینی بود. تصویر کاغذ دیواری و سبک آن باید مناسب آن محیط باشد. که به کمک آن میتوانید روی اندازه محیط هم تاثیر بگذارید. تا ما آن را با ابعاد دیوار و محیط مورد نظرتان سازگار و برای آماده کنیم. در ادامه این مطلب با فروشگاه رونیا همراه باشید تا شما را هرچه بیشتر با کاغذ دیواری لاکچری آشنا کنیم. اگر کپکی روی دیوار باقی بماند و کاغذها را نصب کنید، بهمرور زمان زیر سطح کاغذها پخش خواهند شد و در آینده به دردسر خواهید افتاد. بهتر است برای اتاقهای کوچک طرحهای شلوغ در نظر گرفته نشود و اگر طرح خاصی مد نظر است بیشتر تراکم آن در گوشهای از دیوار باشد. اگر دوست دارید قدیمی بهنظر برسد، طرحهای گلدار پرزرقوبرق را فراموش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید