آلبوم کاغذ دیواری کران بری – لینوم فلکس

فرقی نمیکند که مبلمان یا وسایل تزیینی خانه شما چه رنگی است یا چه مدلی دارد ، بلکه تنوع بالای آن میتواند نمای خانه را به طور کلی تغییر دهد . نه تنها می توانید دیوارهایی از گچ را با هزینه ای اندک داشته باشید ، بلکه بسیار با دوام نیز هستند. معدود صنعتگر باقیمانده قادر به انجام کارهای گچ ، تقاضای بالایی دارند و قیمت بالایی را نیز به آن می پردازند. این نوع کاغذ دیواری با توجه به جنس و موادی که در هنگام ساخت آن استفاده شده، بسیار مقاوم است و با یک پارچه نمناک به راحتی تمیز میشود. کاغذ دیواری چاپ دیجیتال معمولاً ارزانتر از چاپ دستی است و میتواند به صورت انبوه تولید شود، اما به راحتی پاره میشود. بسیاری از این طرح های هیجان انگیز ، رنگ آمیزی را دارند که این امکان را فراهم می کند تا به جای اینکه سعی کنید یک انتخاب از پیش رنگی داشته باشید ، با رنگ رنگی محوطه خود مطابقت داشته باشید. دیوارهای گچی یکی از محبوب ترین دیوار های امروزی می باشند که زیبایی بی انتهایی دارند.

این فرشینههای تزئینی هم به اتاق رنگ میداد و هم به عنوان لایهای عایق میان دیوار سنگی و فضای داخلی عمل میکرد و در نتیجه گرمای درون اتاق را حفظ مینمود. این سوالی است که باید قبل از خرید کاغذ دیواری به آن پاسخ دهید. بر دیواری که پوستر دیواری نصب می شود از آنجا که طرح تکرار شونده نیست، نباید ساعت و تابلو و تلویزیون نصب شود و اگر خواستید مبلمان را در جلوی آن دیوار قرار دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید که جلوی طرح پوستر را نگیرد. یکی از ویژگیهای مثبت کاغذ دیواری نسبت به سایر پوششهای دیواری قابلیت برداشتن آن از روی دیوار است که به سادگی انجام میشود. کاغذ دیواریهای اولیه طرحهایی مشابه تصاویر فرشینهها داشتند و گاهی اوقات ورقهٔ بزرگ کاغذی همانند فرشینهها به صورت آزاد بر روی دیوار نصب میشد و گاهی نیز همچون سیستم امروزی آنرا بر دیوار میچسباندند. رنگآمیزی دیوار طولانی است و همچنین تا مدتها بوی رنگ ممکن است شما را اذیت کند.

شما باید به این نکته توجه کنید که کاغذ دیواری های لاکچری در انواع مختلفی در بازار عرضه می شود پس دیگر جای نگرانی درمورد نوع و مدل کاغذ دیواری نداشته باشید زیرا فروشگاه رونیا با در اختیار داشتن بیشترین تنوع جنس به شما کمک می کند تا هر آنچه را که مد نظر دارید با بهترین قیمت و همینطور در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا و خریداری نمایید. با این وجود ، با روکش های دیواری سنگی ، این چالش ها ناپدید می شوند و شما را با ظاهری که طراح به دنبال آن هستند ، رها می کند. افزودن آجر سنگی یا سنگ به دیوارهای داخلی فرایندی دشوار است که غالباً بر اساس وزن و طبیعت نا مناسب این محصولات ، به یک پروژه خراب منجر می شود. این سبک از دیوار آرایی به علت تنوع زیاد، سرعت بالای نصب و عدم بوی تند و البته قیمت کاغذ دیواری، هزینه نصب کاغذ دیواری مناسب و ریخت و پاش کم جایگاه ویژه ای در بین طراحان دکوراسیون و البته عامه مردم پیدا کرد. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی رولی معمولا گل ، سنگ یا چوب است که بیشترین کاربرد طرح سنگ و چوب برای دیوار پشت تلویزیون یا برای دیوار بالای شومینه است و بیشترین کاربرد طرح های مدرن و یا گل برای اتاق خواب است.

پس اگر می خواهید برای اتاق خواب از کاغذ به عنوان دیوار پوش استفاده کنید،برمبنای ایجاد آرامش در فضا کاغذ خود را انتخاب کنید. شما می توانید طرح سه بعدی یک گل رز بر پوستر دیواری و یا طرح عکس مراسم ازدواج تان را برای اتاق خواب در نظر بگیرید. کاغذ دیواری کلاسیک در تقابل با کاغذ دیواری مدرن است. برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی ابتدا باید زیرسازی دیوار انجام شود و عیوب دیوار برطرف شود سپس با چسب مخصوص و برش هایی که در آن نقوش کاغذ ها جفت و جور باشد کار نصب انجام می شود این یک کار تخصصی است که بهتر است نصاب حرفه ای با ابزار و تجربه لازم انجام دهد و مهمترین نکته در نصب کاغذ دیواری سه بعدی این است که طرح ها با دقت و به طرز صحیح کنار هم قرار بگیرند و درز بین کاغذ ها مشخص نشود، اما این نکته در مورد تصاویر سه بعدی اهمیت زیادی دارد زیرا در صورتی که کاغذ ها حتی به اندازه چند میلیمتر جابجا شوند، در طرح سه بعدی به چشم می آید و طرح به هم می ریزد.

دیدگاهتان را بنویسید