آلبوم کاغذ دیواری کران بری – لینوم فلکس

و اینکه چرا دیر احیا شدند. چرا پوشش های دیواری دوباره احیا شدند؟ ما قصد داریم به مجموعه مواردی بپردازیم که توضیح می دهد چرا کاغذ دیواری ها و مورال های دیواری از محبوبیت افتادند. که اسم (wallpaper ) از آن گرفته شده است. “مدیا” لایه یا موادی است که پوشش دیوار از آن ساخته شده است. هر کسی سلیقهای دارد؛ شاید از آن دسته آدمها باشید که دکوراسیون یک رنگ میپسندند. ۷- کاغذ با روکش وینیل سخت، جامد و طرح برجسته: این نوع کاغذدیواری هم از لمینت کردن ورقه ای از وینیل جامد روی زیرلایه کاغذی ساخته می شود و به وسیله حرارت نقش های برجسته ای را روی نمای آن ایجاد می کنند. وقتی یکبار این اتفاق بیافتد، پوشش های دیواری بدون چسب قابل حذف، خراب می شوند طوری که خاصیت چسبنده ای نخواهد بود که باقی را به دیوار متصل کند. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی بر قیمت این محصول و به طور کلی بر قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است که از جمله آن میتوان به جنس کاغذ، نوع آن، اندازه ای که برای دیوارها استفاده می کنید و همچنین هزینه های جانبی اشاره کرد.

برای چندین پنل با یک لبه ی هم پوشاننده ( آورلپ) ، عوامل انبساط و چروکیدگی می توانند لبه های نامنظمی ایجاد کنند. وقتی که لبه های هم پوشاننده ( آورلپ) بین پنل های چاپ شده وجود ندارند، پنل ها بدرستی به موازات هم قرار نمی گیرند و شکاف بوجود می آید. این باعث شد که کاغذدیواری ها مقاوم تر و بادوام تر از کاغذدیواری های سنتی شوند. یک عامل چروک شدن در وینیل وجود دارد که در پیچیدن می تواند باعث مشکلاتی شود. نوع دیگری از کاغذ دیواری پارچه ای وجود دارد که به کاغذ دیواری سه بعدی معروف است ، لایه اصلی آن از کاغذ ساخته شده و از الیاف مخمل مانند برجسته است. اگر فضای سالن پذیرایی تان بزرگ است می توانید طرح های برجسته و کاغذدیواری هایی را که پوشش مخملی دارند انتخاب کنید، اما اگر نشیمن و اتاق پذیرایی تان سرهم و چیدمان آن مدرن و اسپرت است، پیشنهاد می کنیم سراغ طرح های هندسی و گرافیکی بروید.

قیمت کاغذ دیواری: قیمت کاغذ دیواری با توجه به موارد مختلف و متعدد زیادی که ما در این مطلب به معرفی تعدادی از مهمترین آنان برایتان پرداخته ایم، تعیین می شود و اکنون این شما هستید که باید با در نظر گرفتن سبک زندگی (مدرن یا کلاسیک) و همچنین رنگ دلخواه و از همه مهمتر میزان بودجه ای که در اختیار کرده اید، اقدام به خرید کاغذ دیواری زیبا و مناسب برای خود کنید. مطلب مرتبط: چه کاغذ دیواری مناسب برای فضاهای کوچک است؟ علی رغم اینکه از چه نوع سیستم چسباننده ای برای پوشش های دیواری استفاده می شود: ( یوز- پیست ، پری- پیست، پیل اند استیک ) ، سطح کاغذ و وینیل صاف است که پوشش کاملی از چسبندگی یا اتصال را روی دیوار ایجاد می کند. وقتی که مواد چروک می شود، تماسش با دیوار کاهش می یابد. یکی از راههای جلوگیری از این پیامد، ایجاد پرفراژ در مواد بوسیله حفره هایی است که مشابه وینیل روی پنجره عقبی خودرو، در کاغذدیواری ایجاد می شوند. پلی وینیل کلراید ماده ای است که از آن در ساخت این نوع از کاغذ دیواری ها استفاده می شود. اولین چالشی که این ها (این نوع کاغذدیواری ها ) نشان دادند، قابلیت تنفس کاغد و وینیل هست.

این پوشش تزیینی هم مانند رنگ، ویژگی ها و البته معایب و مزایای خودش را دارد که تا با آنها آشنا نشوید نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید. در این روش می توانید از کاغذ دیواری­هایی استفاده کنید که رنگ آن با رنگ مبلمان متضاد باشد. از آنجا به بعد کاغذدیواری به موادی با پایه پلاستیکی یا وینیلی تبدیل شد که با مواد دیگر تلفیق و چند لایه شده بود. استفاده از لوح های چوبی در تهیه کاغذ دیواری اگرچه بسیار سخت و ناکارآمد جلوه می کرد اما یک مزیت عمده داشت؛ این کار سبب افزایش اقبال عمومی در اواسط قرن 18 و رونق آن در انگلستان شد. اگر هزینه و وقت زیادی برای کاغذ دیواری مصرف کنید اما در عوض به چسب کاغذ دیواری توجهی نداشته باشید نتیجه کار خوب نخواهد شد و باید دقیقاً به همان میزانی که برای خرید کاغذ دیواری وقت گذاشته اید و جنس و کیفیت آن را بررسی کرده اید در مورد کیفیت و جنس چسب کاغذ دیواری هم انرژی مصرف کنید تا نصب کاغذ دیواری به بهترین نحو ممکن انجام شود. هر چند که هر دوی این موادها باعث پیامدهایی بودند. به علاوه ویژگی نانو در این کاغذ دیواریها باعث شده است که دوده و کثیفی جذب این کاغذ دیواریها نشود و طول عمر آنها بالاتر برود.

دیدگاهتان را بنویسید