آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

اتاق پزشکان: به راحتی و هزینه بسیار پایین انرژی از دست رفته و نشاط را به پزشکان خود بازگردانید و باعث ایجاد فضای دوستانه برای بیماران شوید. لابی هتل: مانند هر هتل ۴ یا ۵ ستاره هر هتل دیگری نیازمند استفاده از دیوارپوش آجری حداقل در لابی هتل میباشد با ایجاد این نوع فضا به میهمانانتان حس آرامش و نشاط بدهید و اینگونه در ذهنشان ماندگار شوید. کاغذدیواری ضد زلزله به ساکنین فرصت تخلیه محیط در صورت بروز زلزله را میدهد و بنابراین تضمین بیشتری برای سلامت ساکنین فراهم میکند. دیوارپوش در انواع متفاوتی برای نصب ارائه میگردد مانند رول دیوارپوش، تایل ها، چسبی و غیره که بهتر است برای نصب دیوارپوش از نصاب متخصص آن استفاده کنید تا ایرادی در زمان اجرای آن نداشته باشید و باعث خرابی و از بین رفتن دیوارپوش نشوید و متقبل هزینه مجدد برای سفارش آن نشوید اما اگر قبلا سابقه نصب دیوارپوش داشته اید و یا طرحی که سفارش میدهید بصورت چسبی و راحت است میتوانید خودتان نیز نصب را انجام دهید.

نوع فومی آن را میتوان رنگ زد و آجر های آن غیر طبیعی بوده و برجستگی زیادی ندارند اما در نوع طبیعی تر آن تکه های آجر طبیعی با هر نوع و طرحی که بخواهبد در اختیار شما بوده و بصورت تکه ای و تکی کنار هم میچسبند و فضای زیبایی را ایجاد میکنند. اتاق های هتل: در بیشتر هتل ها اتاق ای هتل مجهز به این فناوری میباشند و با طرح ستارگان و دریا باعث ایجاد حس آرامش و اقامت عالی در مهمانان میشوند. کاغذ دیواری یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه می باشد. این پوستر دیواری یکی از خاص ترین کاغذ دیواری هایی است که میتوان از آن برای دکوراسیون و چیدمان خانه استفاده کرد . پوستر سه بعدی طبیعت فقط برای استفاده در منزل نیست، اگر میخواهید به محیط کار خود حس آرامش طبیعت را اضافه کنید این گزینه انتخاب خوبی برای شماست. پوستر دیواری ابر و بادی یکی از خاص ترین نوع کاغذ دیواری ها بوده که میتواند فضای خانه را فوق العاده خاص و منحصر به فرد کند . با استفاده از این کاغذ دیواری میتوانید فضاهای خانه را با سلیقه خود طراحی کنید . حتما بارها پیش آمده که شما نیز بجای رنگ کاری کردن دیوار با زیر سازی و بتونه و شلوغ کاری زیاد بدنبال یک راه بصرفه تر و کم کارتر باشید.

در بین طرح های متفاوتی که در بازار موجود میباشد دیوارپوش آجری با توجه به طرح های متنوع و جذابی که دارد و البته قیمت مقرون بصرفه آن و مزایای بیشمارش طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده و جز پر فروشترین دیوارپوش ها بشمار میرود. البته فروشگاه اینترنتی منزل همواره در تلاش است که مناسبترین قیمت ممکن را به مشتریان محترم ارائه دهد. دیگر مزیت آن ها این است که در هر مکانی قابل نصب هستند و میتوان از آن ها در شرکت ها، کارخانه ها، ادارات، مدارس، باشگاه ها و دیگر فضاها استفاده نمود. کاربرد دیوارپوش آجری در چه مکان هایی میباشد؟ برای انجام این کار چه مراحلی را باید دنبال کنید؟ میتوانید قسمتهای مشخصی را کاغذ دیواری کنید که زیبایی آن به چشم بیاید. با رعایت نکات مهم در نگهداری دیوارپوش میتوانید سالیان متمادی از آن در فضای داخلی خود استفاده نمایید و مانند رنگ کاری نیاز به تمدید سالانه آن نخواهید داشت.

طرح های هندسی جدیدترین طرح های موجود در بازار هستند و می توان گفت این طرح ها ترند سال 2020 بوده اند، به همین دلیل تقاضا برای آنها بسیار بالاست. پرفروشترین و طبیعی ترین طرح در دیوارپوش چیست؟ وجود طرح و رنگ های متنوع در آن. اگر سقف بلند است از مدلهایی با طرح افقی و چنانچه سقف کوتاه از طرح عمودی استفاده کنید. این دیوارپوش های زیبا ، این محصول دارای الگوها و مدلهای مختلف و متنوعی است ، میتواند انتخاب خوبی برای پوشش دیوار باشد . از آنجا کاغذ دیواریها در طرحها و رنگهای مختلف به بازار عرضه میشود و جنسهای مختلفی دارد، قیمت کاغذ دیواری هم بسیار متنوع و متفاوت است. 2. در صورتی که از دیوارپوش با نمای آجر طبیعی استفاده میکنید حتما نصب آنرا به نصاب بسپارید. نصب دیوارپوش نیازی به زیرسازی نداشته و باعث پوشاندن ایرادات دیوار میشود ولی نصب آن روی دیوار نم دار امکان پذیر نمیباشد و حتما باید دیوار خشک باشد تا براحتی روی دیوار چسبانده شود. پشت دیوار پوش شامل چسب میباشد با یک روکش تنها با بلند کردن روکش موجود بر روی چسب های پشت آن میتوان دیوار پوش را به راحتی بر روی دیوار مورد نظر چسباند اما در برخی از آنها بهتر است تا حتما از متخصصان در نصب برای ایجاد نتیجه بهتر کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید