آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

یک نورپردازی زیبا در کنار کاغذ دیواری سه بعدی جذاب از سمت ما میتواند تکمیل کننده یک دکوراسیون زیبا و خاص باشد. با گسترش دنیای اینترنت مزیتی بسیار خوبی که برای ما تولید کننده ها داشت، باعث ارتباط بدون واسطه ما با مشتریان عزیز و در نتیجه کاهش قیمت ها، حتی تا نصف قیمت اصلی برای مشتری شد. هدف اصلی در طراحی فضاهای تجاری و البته در نوع کافیشاپ و رستوران که از دسته طراحی داخلی فضاهای پذیرایی میباشد، این است که مراجعه کننده مدت زمان بیشتری از اوقات خود را در فضای مورد نظر صرف کند. درست است که در ابتدا هزینه رنگکاری کمتر به نظر میرسد، اما چاپ کاغذ دیواری در بلندمدت به چند دلیل میتواند در هزینههای شما تاثیرگذار باشد. کاغذ دیواری طبیعت از نظر جنس متریال و بافت، با انواع کاغذ دیواریهای معمولی تفاوتی ندارد، اما طراحی آن به گونهای است که به دلیل تصاویر زیبا و بعضا کاملا واقعی که دارند، منظره زیباتری ایجاد میکنند.

اما برای محکم کاری یک رول اضافی را نیز علاوه بر تعداد رول محاسبه شده در نظر بگیرید. سعی کنید قبل از انتخاب طرح حتما نمونه کارهای اجرا شده ی ما و شرکت های مختلف را در اینترنت جستجو کنید، و تناسب آن با کاری که قرار است در محیط کاری یا منزل شما انجام شود را در نظر بگیرید. کاغذ دیواری های سه بعدی معمولا از تنوع رنگ بالایی برخوردار هستند، همواره سعی کنید برای چیدمان منزل خود از یک تم رنگی خاص استفاده کنید. هماهنگ بودن رنگ کاغذ با سایر وسایل منزل اولین نکته ای است که شما باید به آن توجه کنید و بی اهمیتی به این مساله از زیبایی منزل شما میکاهد. پس از اتمام این مرحله، محلولی رقیق از چسب کاغذ دیواری و کمی سریش درست کنید و آن را با قلموی بزرگ به دیوارها بزنید تا گرد و غبار احتمالی از روی دیوار زدوده شود و کاغذ دیواریها در هنگام نصب محکم به دیوار بچسبند، توجه داشته باشید که پیش از انجام این کار، برق را از کنتور قطع کنید، حتما لازم نیست رادیاتورهای شوفاژ را باز کنید، چون معمولا آببندی مجدد کار سختی است، میتوانید در هنگام نصب با یک وسیله تی شکل یا حتی اگر فاصله رادیاتور با دیوار زیاد است، با دست این کار را انجام دهید و پشت آنها را کاغذدیواری کنید.

همه این ها از جمله مهم ترین مواردی است که قبل از خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید. البته این تفاوت به لطف وجود چاپخانه های مجهز ورنا دکور دیگر خیلی زیاد نیست. البته انتخاب کاغذدیواری اتاق خواب کاملا سلیقه ای است و می توان مطابق با نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب از انواع طرح های آبرنگی، گل دار، راه راه، ساده، اشکال هندسی و … روند نصب و اجرای این نوع کاغذدیواری باید تا حدی مرتب و دقیق باشد که انعکاس و درخشش فویل را خراب نکند. به هر حال باید به این نکته دقت کنید که با توجه به نوع و حساسیت کاربرد کاغذ دیواری و مدت زمان طولانی استفاده از آن بهتر است در این خصوص به پرداخت هزینههای بالاتر و خرید انواع با کیفیتتر آن اقدام نمایید. اما بعد مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی چاپ طرح های سه بعدی یا 3d امروزه میتوانند با دقت بسیار بالایی آنچه که گرافیست یا مشتری مشخص نموده را به راحتی چاپ و در اندازه های مناسب تولید کند.

بنابراین بعد از اینکه کاغذ دیواری مناسب منزل خود را با توجه به سبک دکوراسیون خانه انتخاب کردید باید وقتی را هم برای پیدا کردن چسب مناسب کاغذ دیواری اختصاص دهید و سعی کنید از فردی که در این زمینه مهارت دارد برای نصب کاغذ دیواری کمک بگیرید . با انتخاب کاغذ دیواری مناسب میتوانید تغییری شگرف ایجاد و جذابیت فضای خانه را دو چندان کنید. کاغذ دیواری از منسوج نبافته (نان وون) : مواد تشکیل دهندهٔ کاغذ دیواری غیر بافته شده از مخلوط الیاف فیبر سلولوزی بلند و الیاف نساجی در دستگاه کاغذ تولید شده است. زیرا در غیر این صورت عمر کاغذ دیواری کاهش پیدا می کند برای جستجو نصاب کاغذ دیواری کافیست در هوم سرویز درخواست ثبت کنید تا نزدیکترین نصاب کاغذ دیواری با شما تماس بگیرند و قیمت نصب کاغذ دیواری و دستمزد نصب کاغذ دیواری را برایتان شرح دهند. طراحی یک کاغذ دیواری سه بعدی کودکانه و جذاب میتواند برای اتاق مهمان تازه وارد ما بسیار شیک و جذاب باشد، سعی کنید از رنگ های روشن و ملایم استفاده کنید، طرح های کارتونی شلوغ، شاید ایده ی مناسبی برای این اتاق نباشد. این مدل کاغذدیواریها برای فضاهایی که نیاز به ایجاد حس آرامش دارند، مانند اتاق نشمین منازل، فضاهای بهداشتی و درمانی گزینه بسیار مناسبی هستند، زیرا به دلباز دیده شدن فضا کمک میکنند، و از احساس فشار موجود در محیط بسته آپارتمان کم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید